Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie w monsterku 696 nawala światło stopu :( Pali się cały czas. Ciekawe, czy serwis znajdzie dla mojego moto czas jutro, bo jak nie to jestem ugotowana... Weekend pójdzie się... kochać, a takie fajne plany mam :(

Ewa 696 ma taką wadę, że wiązka kabli przechodzi przy samym cylindrze i przeciera się o niego. Trzeba zlokalizować to przetarcie i zaizolować oraz np na trytytke podczepić instalację do ramy.

Dla ułatwienia prawa strona motocykla przy pionowym cylindrze.

Rafał

PS

Słyszeliście o właścicielu 2oo ?

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa 696 ma taką wadę, że wiązka kabli przechodzi przy samym cylindrze i przeciera się o niego. Trzeba zlokalizować to przetarcie i zaizolować oraz np na trytytke podczepić instalację do ramy.

Dla ułatwienia prawa strona motocykla przy pionowym cylindrze.

 

Dzięki Rafał. Kurde, nowiuteńki sprzęt i już ma wady, no :)

Jadę dziś do serwisu, od razu im powiem, co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał. Kurde, nowiuteńki sprzęt i już ma wady, no :)

Jadę dziś do serwisu, od razu im powiem, co i jak

Ma je bo jest nowiuteńki. Pierwsze 696 mają też przecież problem z lusterkami, "pocącymi się" głowicami czy ze złażącą farbą z setów. 1100 już tego nie ma, a i aktualne 696 mieć nie powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos rozmowy o salonie ducati na kabatach. dzisiaj tam przejeżdżałem i ani śladu po nim nie ma.

żadnych motocykli ( w środku pusto) żadnych naklejek na zewnątrz. zniknęli.

 

muszę dukę na własność posiąść bo nie mam już nawet możliwości ich obejrzeć ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos rozmowy o salonie ducati na kabatach. dzisiaj tam przejeżdżałem i ani śladu po nim nie ma.

żadnych motocykli ( w środku pusto) żadnych naklejek na zewnątrz. zniknęli.

 

Cholerna szkoda.... To był bardzo fajny salon i super facet, który tam szefował (koralik?)

Ciekawe, co teraz się z nim dzieje.

 

A teraz przyznać się - kto dzisiaj po 14.00 śmigał czerwonym Monsterem 696 Puławską w stronę Piaseczna? Widziałam :) Z pozycji stolika w McDonaldzie, a nie ulicy niestety, ale też byłam na moto. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizas- wlasnie wrocilem z knajpy, w ktorej biesiadowalimy ze 'spotowiczami gnieznienskimi'...nie spodziewalem sie,ze tyle bedzie Dukatow...jak za starych 'gnieznienskich' spotkan. Mozna z Wami gadac, gadac, gadac i gadac- dzieki wielkie za odwiedziny! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Desmostodoła, wcześniej kończę pracę i będę już u Ryśka ok. 14.30-15.00, kto chętny, ale można i wcześniej zawitać, jak komu pasuje...najwyżej pomoże Rychowi przy Klekotach...

Pozdr. Janek.

Dziękujemy Wam za gościnę, jak zwykle było SUPER :biggrin:

 

Kilka zdjęć z Desmo-Stodoły 2009 znajdziecie TUTAJ

 

Pozdrawiam, balzac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Motostodoły za pomoc w moto oraz imprezę, człowiek i odpocznie i cisza wokól. Choć niektórzy z rana stwierdzili, że "jak na zlotach, palą te motóry z samego rana". :biggrin: Pozdrawiam, hej. :crossy:

 

Ps. Uwaga na papierzaki w lasach Jedwabnego :)

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mówcie, co to była za niespodzianka, ten "tajemniczy" Ducat?

Czy dobrze podejrzewałem, że to coś jeszcze na wałkach królewskich (czy co tam było przed desmo-popychacze?)?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę,ze dobrze się bawiliście. Z naszej drużyny widzę Radka, Pablo i Magde no i inne znajome twarzyczki.

My natomiast wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z Brna. Wszystko było fajne oprócz pogody. Tzn. nie padało a wręcz przeciwnie, grzało jak w piekle. W pełnej skórze czułem się jak w środku pieca hutniczego. 350 km w taki gorącu zwaliło mnie z nóg po powrocie do domu.

Byliśmy w 4 motongi + trzech desmobsesyjnych w puszkach, co jak się później okazało wyszło na dobre jednemu koledze z Krakowa(bynajmniej nie Ducatista), który został złapany przez Pepiczkową policję i zapuszkowany na 48h za brak prawka na moto. Dzięki Maćkowi (Świeżak) jego GSXR1000 przyjechał do Krk na własnych kołach bo inaczej musieliby po niego wracać z innym kolegą lub przyczepką.

Sama imprezka na polu namiotowym Camp Start była jak zwykle huczna i mocno zakrapiana, motorków było tyle,że hoho. Poznałem miedzy innymi włocha, który na moto takim jak mój nakręcił już 70tys km i nie miał nigdy żadnej awarii. Odwiedził już PL, Ukraine, Łotwe a nawet Nord Cap.

Z innych ciekawostek były dwie piękne Laverdy w stanie igła z lat chyba 80-tych (jak zapodam wam link do zdjęć to może się Janek wypowie).

Generalnie zjechało się pół Austrii , trzecia część Niemiec i czwarta część PL. Naszych było naprawde od cholery. Z Dukatów poza Krakowem i okolicami widziałem granatowego ST na gdańskich blachach.

Były też sceny, które mogą Was zaboleć więc ludzi o słabych nerwach proszę o odejście od odbiorników. Pewnie słyszeliście o tradycyjnym całonocnym strzelaniu w wydechów na kampingu w Brnie. Osobiście mi się to nie podoba, jak to jest japonia to pół bidy ale jeden kolo robił to swojemu 1098 na zimnym silniku a potem pozwolił wielu obcym i odkręcali manete na full. Powiem Wam widok nie do zniesienia. Znam gościa i znany jest z tego,że jego Duki mają gorzej niż Żyd za Niemca a znęcał się już nad swoimi poprzednimi- 750S i 999.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...