Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

i ja się przyłączam do podziękowań za przefajny zlot super maszyn i extra ludzi :buttrock:

To było w całości, włączając drogę, deszcze, ulewy, biesiady i całą dwudniową atmosferę - świetne.

Wniosek jest dla mnie jeden: to trzeba kontynuować, bo potencjał jest ogromny.

Dzięki.

 

I tu podtrzymuję naszych Desmomaniaków z Małopolski w chęci organizacji czegoś w naszych okolicach.

 

A do opowieści o powrotnej eskapadzie dodam, że gdzieś w okolicach Jaworzna/Olkusza musieliśmy mijać się z czymś podobnym do lokalnego tornado.. Na szczęscie z tej uczty zostaliśmy poczęstowani tylko ulewą. Lało sie do słownie z każdej strony, górą, dołem, bokiem, drugiem bokiem. Po kostki wody momentami, lecieliśmy niczym skutery wodne :crossy:

 

A przed wjazdem do Krakowa, he, przestało padać. Wjeżdżamy do miasta - sucho. Słoneczko gdzieś za chmurami, cieplutko, suchutko. :bigrazz: Wyobraźcie sobie jak musieliśmy wyglądać na tym tle, poobklejani foliami a'la Niezbędny Jan, workami na śmieci, pospawani taśmami, żeby nie łopotało.. Ubaw po pachy :bigrazz:

 

Ale waaaarto było, w każdym calu warto :bigrazz:

 

Balzac super fotki! Molto grazie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha przepraszam Joy`a i Scitro,że musieli na mnie czekać w Białokoszy. Od Niny już dostałem opier.... Myślę, że reszta podróży przebiegła już wesoło. Aprilki z Bochni dudniły aż miło. W przyszłym roku jak Bóg pozwoli to łyknę jakieś Termi bo nie przywykłem do jazdy w ciszy.

 

Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o możliwości obniżenia Ducati Monster 600? albo 695?

 

Po co chcesz obniżać Monstera? Czyżby ze względu na niski wzrost ridera? Ja kiedys opuściłem starego SS`a na lagach jakieś 2-3 cm dla bardziej rasowego wyglądu a tył chciałem podnieść ale to już był trudniejszy temat.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. martyn - wiedziałem, że w końcu do nas trafisz :icon_mrgreen: Z tego, co wiem, to można skręcić amor tylny (to niewiele da - ale zawsze jakieś 1-2cm) i dokupić niższe siodło.. Poszukaj w tym temacie, to powinnaś coś znaleźć... Pozdrawiam i życzę owocnego wybierania sprzęta :)

Edytowane przez heartless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ciagle szukam swojego Diuka,a mam takie pytanie moze jest ktoś ze ślaska-jak jest z serwisem Ducati na Gornym Slasku,czy serwis Sikory w Bielsku jest dobry i sprawdzony ?Komu mozna by powierzyc Ducati bez obaw ?Zastanawiam sie tez za starym SS (94 -5 r)ma zakup takiego modelu sens czy lepiej brac nowsze?Wolal bym ST 2 ale boje sie ze przerosnie moje male umiejetnosci...Co byscie doradzili poczatkujacemu Ducaciscie ;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, ja tez wielkie dzieki organizatorom, bylo naprawde ekstra.

 

Od stacij benzynowej pod Pniewami do stacji benzynowej pod Warszawa moklem na YBR 250 a moja Kasia jechala na 750 ss. Niestety bidulce sie w czasie jednego postoju noga podwinela i duca sie polozyla na prawa strone. Klamka sie zlamala. W Boldorze trzeba za prawa klamke zaplacic 283 pln hm... Nie ma ktos na stanie prawej klamki do 750 ss z 2001r ????

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duke75 - jesli sie da to by bylo cudownie - bo jak dla mnie im nizej tym lepiej:) rozmiarowo jest w porzadku wszysciutko, ale jesli mozna to czemu nie?

 

 

Hehe.. martyn - wiedziałem, że w końcu do nas trafisz :lalag: Z tego, co wiem, to można skręcić amor tylny (to niewiele da - ale zawsze jakieś 1-2cm) i dokupić niższe siodło.. Poszukaj w tym temacie, to powinnaś coś znaleźć... Pozdrawiam i życzę owocnego wybierania sprzęta :bigrazz:

 

A jakże!

 

Najpiękniejszy i najcudowniejszy sprzęt jaki widziałam, macałam i słyszałam!

 

I niech sie wypchają wszyscy co mówią, że badziew (w tym moj chlopak) - czyli wszyscy ktorzy na tym nie jezdzili a przejmuja czyjes bajeczne opowiesci. Oczywiscie slyszalam takie opinie wielu "autorytetow" z branzy, ale co bede sluchala kolesia na jakims przecinaku?

 

Generalnie teraz poszukuje w Warszawie mechanika, który sie zna na Ducati i moglby przeprowadzic jakies ekspertyzy jak mu juz zawioze jakiegos Potworka. Bo najpierw chce znalezc warsztat, pozniej rekonesans ile kasy mam przeznaczyc a w ostatecznosci poszukiwanie TEGO JEDYNEGO.

 

Sensownie, tak myślę.

Edytowane przez martyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duke75 - jesli sie da to by bylo cudownie - bo jak dla mnie im nizej tym lepiej:) rozmiarowo jest w porzadku wszysciutko, ale jesli mozna to czemu nie?

A jakże!

 

Najpiękniejszy i najcudowniejszy sprzęt jaki widziałam, macałam i słyszałam!

 

I niech sie wypchają wszyscy co mówią, że badziew (w tym moj chlopak) - czyli wszyscy ktorzy na tym nie jezdzili a przejmuja czyjes bajeczne opowiesci. Oczywiscie slyszalam takie opinie wielu "autorytetow" z branzy, ale co bede sluchala kolesia na jakims przecinaku?

 

Generalnie teraz poszukuje w Warszawie mechanika, który sie zna na Ducati i moglby przeprowadzic jakies ekspertyzy jak mu juz zawioze jakiegos Potworka. Bo najpierw chce znalezc warsztat, pozniej rekonesans ile kasy mam przeznaczyc a w ostatecznosci poszukiwanie TEGO JEDYNEGO.

 

Sensownie, tak myślę.

 

 

 

Ok, ile masz wzrostu to porownamy z naszymi Desmoamazonkami...moze nie taki diabel straszny jak go maluja? Ale zajechalem przyslowiem, no no. Forza, forza! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ile masz wzrostu to porownamy z naszymi Desmoamazonkami...moze nie taki diabel straszny jak go maluja? Ale zajechalem przyslowiem, no no. Forza, forza! :lalag:

 

 

hmmm no 156 - ale... wiesz jak zawieje mocniej wiatr.... jak studzienka wyrosnie kolo stopki... to lepiej zawsze mocniej stac na podlozu... ale jak juz mowilam - wszystko rozmiarowo w porzadku - tylko jak sie da obnizyc to nie mam nic przeciwko.

 

dwie sprawy:

 

1)jak sobie znalezc porzadnego Potworka? sprowadzic? popytac wsrod spolecznosci Ducati?

 

2) ponawiam pytanie: czy w Warszawie jest warsztat albo mechanik specjalizujacy sie w Ducati? nie mowie o serwisie Ducati bo ze jest to wiem.

Edytowane przez martyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)jak sobie znalezc porzadnego Potworka? sprowadzic? popytac wsrod spolecznosci Ducati?

 

jeśli nowy -> Koralik (mogą też być nowe roczniki 2007 za całkiem niedużą kasę)

jeśli używany -> pytać lub sprowadzić z EU lub US

 

2) ponawiam pytanie: czy w Warszawie jest warsztat albo mechanik specjalizujacy sie w Ducati? nie mowie o serwisie Ducati bo ze jest to wiem.

 

Tomek Kędzior otworzył własną działalność i zna się na dukatach (serwis gdzieś w okolicach Sękocina)

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ciagle szukam swojego Diuka,a mam takie pytanie moze jest ktoś ze ślaska-jak jest z serwisem Ducati na Gornym Slasku,czy serwis Sikory w Bielsku jest dobry i sprawdzony ?Komu mozna by powierzyc Ducati bez obaw ?Zastanawiam sie tez za starym SS (94 -5 r)ma zakup takiego modelu sens czy lepiej brac nowsze?Wolal bym ST 2 ale boje sie ze przerosnie moje male umiejetnosci...Co byscie doradzili poczatkujacemu Ducaciscie ;p?

 

 

Serwis w Bielsku wydaje sie byc calkiem na poziomie. Niedawno sie tam serwisowalem, jakosciowo i cenowo wszystko wyglada niezle. Trzeba tylko liczyc sie z obsluga niekoniecznie od reki, bo chlopakom brakuje paru kluczy do ducati, ktore pozyczaja po innych warsztatach :flesje: , tak wiec oczekiwanie na termin moze potrwac pare tygodni.

 

 

A co do ST2 to jestem pewien, ze przy odrobinie zdrowego rozsadku to moto na pewno cie nie przerosnie...

Chociaz stary SS a zwlaszcza NUDA to moim zdaniem jeden z ducatowskich kanonow wloskiej urody, a juz z ST2 to wygrywa z kazdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ducatisti,

 

Do rzucam swoje do "naszego" gara :icon_eek: Zawsze mam takie uczucie jak tu coś piszę :icon_rolleyes:

Obejrzałem filmik z netu i chciałem sie "nim" z Wami podzielić. Tym bardziej że ujawnia "on "Ciemną stronę" Multistrady :flesje:

 

http://link.brightcove.com/services/player...bctid=752841841

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ducatisti,

 

Do rzucam swoje do "naszego" gara :banghead: Zawsze mam takie uczucie jak tu coś piszę :banghead:

Obejrzałem filmik z netu i chciałem sie "nim" z Wami podzielić. Tym bardziej że ujawnia "on "Ciemną stronę" Multistrady :wink:

 

http://link.brightcove.com/services/player...bctid=752841841

 

Pozdrawiam

 

 

Mocne, ciekawe jak z tym filterkiem jest na deszczu. Doszedl do Ciebie krotki filmik z wyjazdu do Poznania? Ten- filmowany z pola przy drodze?

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...