Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

a co będzie w niedzielę?

 

 

Uuuu- wielkie gnieznienskie spotkanie dwoch par dukatowych na szczycie...lub moze pozniej-pod nim ;-]. Moze wetniesz sie na impre...jadac na ogledziny czarnej panienki w Poznaniu...knujemy ze Scitrem jak Cie zwabic... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu- wielkie gnieznienskie spotkanie dwoch par dukatowych na szczycie...lub moze pozniej-pod nim ;-]. Moze wetniesz sie na impre...jadac na ogledziny czarnej panienki w Poznaniu...knujemy ze Scitrem jak Cie zwabic... :spam:

 

Kurcze kawałek drogi jest do Gniezna. Tylko niewiem czy o tym klubowym spotkaniu mowa :D :D

Edytowane przez wilust4s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kawałek drogi jest do Gniezna. Tylko niewiem czy o tym klubowym spotkaniu mowa :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

O klubowym wiedzialbys przeciez ;-]. Scitro przyjazdza w moje okolice cos zalatwic i przy okazji 'posjedzim,pogwazym,tatuaze se pokazym...'. Spotkanie wiosna lecz najpierw sprawy organizacyjne,pozdro Wilu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu- wielkie gnieznienskie spotkanie dwoch par dukatowych na szczycie...lub moze pozniej-pod nim ;-]. Moze wetniesz sie na impre...jadac na ogledziny czarnej panienki w Poznaniu...knujemy ze Scitrem jak Cie zwabic... :icon_mrgreen:

 

no nie wiem czy się z czasem wyrobię - w niedzielę mamy wyjazd z młodym na mecz i to w drugą stronę Polski. Kurcze jeszcze jeden dzień weekendu by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy się z czasem wyrobię - w niedzielę mamy wyjazd z młodym na mecz i to w drugą stronę Polski. Kurcze jeszcze jeden dzień weekendu by się przydał

 

 

 

Nie przeginaj- nowych wnioskow ni bede slal... :icon_mrgreen: :banghead: :biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa Muminek nie zapominaj, że tam w okolicach Kruszwicy na myszach pędzą... :flesje: :) Kujawski czy coś takiego :banghead: :biggrin: Oj aż strach przed tymi myszami :) białymi hihihi...

 

Edit. Ja sobie w-nd przedłużyłem i wziąłem urlop na poniedziałek

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moj ducat jak stoi cały dzien na dworzu to ciężko pali, jak się rozgrzeje to jest spoko i juz za kazdym razem odpala szybko...nie wiecie co to moze byc ?

świece dzis wymieniłem i nadal to samo, jak nie dodam gazu to kręce i kręce, a i to za bradzo nie pomaga, chciaz z zgazem jest lepiej

za zimno juz czy co? mozna cos z tym zrobic ?

moj model to supersport 620 2003r na wtrysku

Edytowane przez damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam St4s 2001 na wtrysku. Też musiałem dodawać gazu przy odpalaniu ale bardzo mało. Podkręciłem mu wolne obroty tak na ok.1200 i jest ok. Chociaż jak jest zimny to chwile trzeba go na ssaniu trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest odjechany modelek choć nie wiem czy nie jest to dobry motorek głównie do jazdy typu "fun" lub po mieście albo jako drugi. Nie wydaje mi się, że się sprawdzi w trasie do przelotów między miastowych (chyba, że na maleńkie odległości i bez bagażu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam po zapiekance z ziemniaka i z myszatym napojem w szklance... :flesje: Muminek bidoku, jak tam mecz dzisiejszy??? :eek: wygraliście :bigrazz: :) :(

Patriko a skąd twoje pytanie o Hypermot-a planujesz coś, czy tylko tak zagaiłeś... :icon_idea: :icon_question: Ogólnie Hyper jest ciekawą propozycją, choć mi nie leży ja podobnie jak Janek jestem zatwardziałym Ducatisti... ale raczej kieruję swoją sympatię w stronę Monstera, bo co naked to naked :lalag: a nie jakaś tam hydra...

Trzymaj się i poluj na swego...

Hejka

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...