Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda posiadaczem ducata nie stałem się, ale dziękuję wszystkim za odpowiedzi związane z moim uprzednim pytaniem a w szczególności jackowi998 i jannikiel=owi za naprawdę przydatne info. Jestem teraz w klasie maturalnej więc nawet na bierne śledzenie tematu nie mam zbyt dużo czasu, ale jeżeli tylko kupie tą piękną włoską bestię, napewno zaangażuję się jak tylko się da najbardziej.

 

JacekD - ten twój monsterek jet po prostu świetny. Jakbyś tylko jeszcze biały pas dodał przez środek, to by wyglądał zabójczo. :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że na Dukach to Jacki same śmigają :buttrock:

Melon19 witam, często jężdze do Rzeszowa, dobrze że jest jeszcze jakiś Ducatowiec w pobliżu :P

Już myślałem że jestem sam :lalag:

Edytowane przez wilust4s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że na Dukach to Jacki same śmigają ;)

Melon19 witam, często jężdze do Rzeszowa, dobrze że jest jeszcze jakiś Ducatowiec w pobliżu :bigrazz:

Już myślałem że jestem sam :biggrin:

 

 

 

Ejjj, Wilu- dopiero sie kapnalem :banghead: Nastepny Desmo Maniak na forum! :flesje: :crossy:

Witaj Stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem polecam niedukatowcom-ogladaczom: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M550767. Duka kolegi,prawdziwy przebieg, nie jezdzil z braku czasu. Bez ukrytych wad. Pompka sprzegla wymieniona na wydajniejsza.Moze ktos dolaczy do naszej braci forumowo-dukatowej? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilust4s to ty śmigasz tą czarną st4 na politechnikę? bo jeżeli to ty to widziałem Cię parę razy na Cieplińskiego i raz jak wjeżdżałeś na politechnikę.

 

A i nie jesteś sam bo ostatnio widziałem czarnego monsterka 620ke i ss-a cr, a miejmy nadzieję na początek przyszłego sezonu dołączy jeszcze jeden napaleniec:D

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie same Jacki jezdza Ducami- Janki rowniez, a i Ryski tez( narazie ma 3 Ducati, a chyba bedzie mial 4 szt. :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: ) .

Mam pytanie do Desmomaniacow- czy jak kupie zadupnik Monoposto do 748 bedzie mozna zamocowac na Bipostowy stelaz w miare bezproblemowo?

Bo narazie znalazlem w ksazkach tylko tyle ze siedzenie bipostowe pasuje do stelaza bipostowego - nie pasuje do monopostowego, a odwrotnie da sie:-))???

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupełniając info o nowo zaoferowanych sprzętach na allegro jeszcze jedna oferta http://www.allegro.pl/item250581699_ducati_916.html

kris

 

 

 

Mumin- nie gadaj tyle tylko lec do nocnego po dobre wino dla zony i odbieraj poczte- wyslalem wniosek do Twojej 'Polowki'. :crossy: :flesje: :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca- a znasz moze tego goscia od Ducati 851 z allegro- przerobionego z paskudnym zadupkiem od gsxr srada-chce 10000, my dajemy 5000 i niech oddaje :D . Gosc jest z Kolo(a). Jakby udalo sie tanio kupic odbudowalibym w oryginale do kolekcji...

...Ale to handlarz pewnie:-( i z ceny nie zejdzie...

Zebyscie mieli mile sny Bayllistic znow zajal Superpole - jutro nie zapomnijcie pokibicowac!

Klekot! Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca- a znasz moze tego goscia od Ducati 851 z allegro- przerobionego z paskudnym zadupkiem od gsxr srada-chce 10000, my dajemy 5000 i niech oddaje :D . Gosc jest z Kolo(a). Jakby udalo sie tanio kupic odbudowalibym w oryginale do kolekcji...

...Ale to handlarz pewnie:-( i z ceny nie zejdzie...

Zebyscie mieli mile sny Bayllistic znow zajal Superpole - jutro nie zapomnijcie pokibicowac!

Klekot! Janek 748 S.

 

 

 

Nie znam, to kawalek ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i nie jesteś sam bo ostatnio widziałem czarnego monsterka 620ke i ss-a cr, a miejmy nadzieję na początek przyszłego sezonu dołączy jeszcze jeden napaleniec:D

Mogles mnie widziec bo ostatnio smigalem po Rzeszowie takim glosnym czarnuchem:) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...