Skocz do zawartości

4t dla 15-stolatka...


Rekomendowane odpowiedzi

widocznie koles mial stary akumulator ze padal mu po kilku minutach ja jakos takich problemow nie przezywalem choc prawda ze gdy kiedys mi sie zalala dosc dlugo musialem ja krecic, kiedys tez obluzowaly sie kable przy wlaczniku napiecia(zanim doszedlem co jest to rozkrecilem pol sprzeta :) ) poza tym wersje z rozrusznikiem sa znacznie cieższe od tych z kopniakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radziłbym szukać wersji z rozrusznikiem elektronicznym, ponieważ odpalanie 4T jest "specyficzne" i "jedyne w swoim rodzaju". Kolega enduroboj po 1 dniu posiadania XLRki miał (i ma nadal) całe śródstopie opuchnięte Confused

 

Nie mozna porownywac odpalania 125 4t a 250 4t.

Zeby kopnac 125 trzeba naprawde niewiele sily, prawie jak w 2t :)

250 juz trzeba miec troche krzepy... Ale wystaczy dobra technika i wszystko da sie zrobic :P

 

Sam walczylem ze swoja yz250f baaardzo dlugo, za cholere nie chciala palic, moglem kopac po 20x i nic... na dworze temp ponizej 0 a ja caly mokry :)

Na dodatek Yz sa bardzo wysokie, a ja ze swoim wzrostem 174cm raczej do duzych nie naleze i musze troche sie nakombinowac zeby kopnac mocno siedzac na moto :P

 

Mina miesiac... Odpalam moto na kopa, zawsze i wszedzie. Zimna, ciepla, zalana, zduszona :P Technika i jeszcze raz technika...

 

Pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początek poleciłbym ci DR125 lub TDR125 jeśli na droge też chcesz wyjechać tylko to 2T Crying or Very sad ale cena 4000-4500zł nie tak dużo

 

 

Chcesz powiedzieć przez to, że 2T się bardziej na ulice nadaje :?: Wybacz, ale troche postu nie kumam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 2 t ? dr to 4 t. Ty wogole widziales te dwa moto kiedys na zywo o ktorych piszesz :) ? No i cena 4000-4500 no wiesz mozesz starsze roczniki dorwac i za 2500, albo w miernym stanie. A za nowsze mozesz zaplacic i 8000 to troche nie pomyslales nad tymi cenami chyba.

 

 

A do autora tematu - kupuj dr 125 bedzie najlepsza dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie?

teraz zaczna sie klocik... chodzilo mu zapewne o post przed Twoim...

 

mam DR125 wersja S Rider z 89' i jest to 4T (HA!) no i na ile sie znam to 4T jest bardziej ekonomiczny wiec nadaje sie bardziej na ulice niz 2T,

bierz DRe i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj post byl odpowiedzia na post Przema. Nie zrobilem po prostu cytatu.

 

Za tyle to znajdziesz DR350 z rozrusznikiem w dobrym stanie

 

Ta ale dobry rocznik tdr tez moze stac 8000 zł. A kolega Przemoo w swoim poscie pisal o przedziale cenowym dr 125 i tdr 125. A skad Ci sie dr 350 wziela to nie wiem :). W tym przedziale cenowym mozesz kupic jeszcze kilkadziesiat sprzetow, ale kolega pisal tylko o dwoch o ile mnie oczy nie myla.

 

 

Edit: widze ze Wazab jedyny tutaj zaczajony i napisal to juz przede mna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą DRką 350 to było tylko na zasadzie kontrastu

Trajka66 - Napisałeś, że za nowsze roczniki możesz zapłacić nawet 8000 tys. Chodziło mi o to, że za taką kase nie ma co kupować pierwszego enduraka, tym bardziej, że mowa tu była o DT i DR które można mieć do 4 tys. Ja to tak odebrałem,jeśli miałeś na myśli co innego sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...