Skocz do zawartości

szyny kolanowe (ortezy)


Rekomendowane odpowiedzi

jak się powołasz na licencję przy zakupie to masz zniszkę, znajomy(lic B) w sierpniu web'y kupował to dostał prawie 200zł zniszki na sztukę czyli ok 400zł upustu, na lic A jest więcej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się powołasz na licencję przy zakupie to masz zniszkę' date=' znajomy(lic B) w sierpniu web'y kupował to dostał prawie 200zł zniszki na sztukę czyli ok 400zł upustu, na lic A jest więcej[/quote']

dzieki za info. problem ze ja dopiero w tym roku bede robił licencje.ale moze przez znajomych zawodników sie uda kupic ze znizka.

 

jesli ktos ma jeszce jakies spostrzezenia i uwagi na temat ortez prosze o ich podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tearz już mam metlik w głowie. Krywult powiedział, że jak już brać to tylko WEB'y bo inne praktycznie nic nie dają. Model Vision sobie odpusciłem i zastanawiam sie nad RS7. Zna ktoś moze użytkowników takich szyn??

Prawde mówiąc nie uśmiecha mi sie wydać 2600zł na ochraniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc nie uśmiecha mi sie wydać 2600zł na ochraniacze.

No mi tez.ale chyba bede musiał kupic weby.jak bedzie jak ktos tam wczesniej napisał mozliwosc kupienia ze znizkami przy okazaniu licencji to ok.zawsze taniej a ortezy i tak trzeba kupic wiec lepiej chyba dołozyc troche i kupic weby zamiast tych rs7.nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziasj odebrałem EVS WEB.

Wykonanie pierwsza klasa.

Jest to praktycznie bardzo masywna szyna z carbonu i przczepiony wymienny ochraniacz na kolano - można je wymiać i jest też kilka innych akcesoriów do nich. Na noge mocuje sie w 5 miescach.

W koplecie były naklejki i kilka czesci zapasowych oraz podkłądki do regulacji kąta zdieńcia i kluczyk do ich zmiany.

Jutro bede testawał jak sie sprawuje podczas jazdy.

Narzie niestety mam tylko jeden na chorą noge a za miesiąc bedzie nastepny ze wzgledu na cene.

Szyna jest na jednym potężnym zawiasie a ocraniacz na kolano na 2 i idealnie dopasowuje sie do pracującej nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz również kupić te http://www.motox.com.pl/sklep/product_info...?products_id=47 lub te http://www.motox.com.pl/sklep/product_info...&products_id=48 firmy SIXSIXONE z tej strony. Cena jest chyba atrakcyjna, a wykonanie solidne.

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam,

Panowie dawać info na temat tych trzech ortez. Cena nie ma znaczenia. Interesuje mnie ochrona i trwałość.

Kto ma, miał sprawdził. Piszcie bo dylemat. Skłaniam się ku Asterisk-om lecz wolę się upewnić.

Wyszły jeszcze nowe ortezy ufo

 

http://allegro.pl/orteza-szyna-stabilizator-kolanowy-ufo-morpho-l-xl-i2409227521.html

 

może ktoś już szalał w nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten plastikowy wygląd ufo mnie nie przekonuje, ale nie widziałem ich, nie macałem więc nie jest to miarodajna opinia. Co do asterisków to mam mieszanie uczucia. Dwoch znajomych mają asteriski, jeden ma model na sznurkach a drugi ten nowy i tak ten pierwszy ciągle narzeka że sznureczki się przecierają i trzeba je wymieniać/dorabiać natomiast drugiemu już dwa razy podczas jazdy ( bez żadnej gleby/sytacji gdzie potrzebna jest orteza) pękły elementy mocowania. Ja sam używam od ponad 2 sezonów EVS WEB, jeszcze ze starym systemem zawiasu i z czystym sumieniem moge je polecic, wbrew plotkom w necie nie pękają, paski trzymają orteze na nodze rewelacyjnie i nie wrzynają się w nogę. Warto też zastanowić się nad ortezami TLD, super lekkie i niewielkie. Praktycznie nie czuje się ich. Kumpel w nich jeździ od początku sezonu i bardzo chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w porównaniu do ortez TLD Ufo wygląda miernie. Chodzi o grubość elementów. Więc albo TLD albo EVS. Ciężka sprawa bo to jednak spory wydatek a mało info na temat. Jedna słaba gleba i orteza do kosza. Wiem można by powiedzieć- dobrze że orteza a nie kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...