Skocz do zawartości

Suzuki Bandit 600


Rekomendowane odpowiedzi

Cześka wszystkim,

mam prośbę, być może ten temat był już poruszany na forum ale w natłoku postów nie mogę go namierzyć. Jakie są Wasze opinie i wrażenia z jazdy Bandytą 600. Planuję kupno (pierwsze własne moto) i chciałbym motocykl o niezbyt narownym charakterze ale też taki, który by się za szybko nie znudził. Poza tym ułomkiem i siedząc na GS 500 czułem się trochę jakbym siedział na rowerze marki Pelikan :).

 

Pozdrawiam

Crack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Bandity były bardzo spokojne i przyjazna dla początkujących. Stanowczo polecam, bo faktycznie jak lubisz ostrzej pośmigać to gs strasznie szybko się nudzi. Bandit daje radę pośmigać ostrzej, a ten '05 to już praktycznie idealny sprzęt, z tym że dużo bardziej żywiołowy.

 

Ogólnie brak typowych wad, tylko trzeba dbać o serwisowanie i przeglądy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos słabo szukałeś :)

 

Tutaj masz odrobinę wrażeń z jazd na bandycie

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ight=bandit+600

 

I jeszcze kilka innych wątków traktujacych o bandycie, czy nadaje sie na pierwszy motocykl itd ;)

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ight=bandit+600

 

 

Wzrost vs. bandit

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ighlight=bandit

 

Mocne i słabe strony GSF 600

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ighlight=bandit

 

A tutaj artykuł o używanym Bandicie

http://www.scigacz.pl/index.php?document=639

 

Miłej lektury ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dorzuć swoje pytanie. Jak jest z turystycznymi możliwościami Bandita? Ja lubie sobie czasem przycisnąć, ale najbardziej rajcuje mnie turystyka, a następne moto chciałbym właśnie Bandita. Czy ktoś nim jeździł trasy powyżej 100km z pasażerem??

 

 

A pozniejsze to nie????

 

Nowy Bandit ma już 650ccm i jest bardziej wymagający. Z tego jednak co pamiętam poprawili właściwości jezdne, przez co prowadzi się przyjemniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z jazdy.......zajebiste....jak to z jazdy :mrgreen: :mrgreen:

 

To moje pierwsze moto i stwierdzam ,że można je opanować (trudniej siebie ) :)

 

może masz 195 cm wzrostu

Hehe ja mam 190 cm i...

 

czułem się trochę jakbym siedział na rowerze marki Pelikan

 

...wcale sie tak nie czuje :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Bandit ma już 650ccm i jest bardziej wymagający. Z tego jednak co pamiętam poprawili właściwości jezdne, przez co prowadzi się przyjemniej

 

To chyba jest mniej wymagajacy????

 

 

Silnik jest dużo bardziej czuły na ruch gazu. Moto bez najmniejszych probleów daje na gumę gazu i wcale nie trzeba się przy tym spinać. Charakterystyka mocy mniej linearna, bliższa sportowym sprzętom, ale cały czas bardzo elastyczna. No i już wyjątkowo dobre, nie bujające zawieszenia.

 

Czy ktoś nim jeździł trasy powyżej 100km z pasażerem??  

 

A się jeździło. I starym i najnowszym. W starym jak masz dobry zawias z tyłu (albo lekkiego pasażera) to bardzo przyjemie. Sprzęt jest nawet ekonomiczny, a i miejsca pod tyłkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest dużo bardziej czuły na ruch gazu. Moto bez najmniejszych probleów daje na gumę gazu i wcale nie trzeba się przy tym spinać. Charakterystyka mocy mniej linearna, bliższa sportowym sprzętom, ale cały czas bardzo elastyczna. No i już wyjątkowo dobre, nie bujające zawieszenia.

 

Uderz sie nastepnym razem w glowe, zanim cos takiego napiszesz :!: :!: :!:

Fachowcy ,qrwa jego mac. Na forum dla nastolatkow takie kity z kosmosu wciskac :lol: 78 km i niecale 60 Nm momentu przy masie mokrego moto prawie 230 kg i odjazd na gume przy lekkim odkreceniu gazu.

Opis chyba pomyliles z GSXR 1000 :)

GNek to pewnie na gume z trojki idzie ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crack napisał:  

czułem się trochę jakbym siedział na rowerze marki Pelikan

 

 

...wcale sie tak nie czuje Mr. Green Mr. Green

 

Crack pisał w tym momencie o GS500 a nie o Bandziorze.

 

A przy jakich obrotach Bandit ma ten moment 60 Nm? Bo to też ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest dużo bardziej czuły na ruch gazu. Moto bez najmniejszych probleów daje na gumę gazu i wcale nie trzeba się przy tym spinać. Charakterystyka mocy mniej linearna' date=' bliższa sportowym sprzętom' date=' ale cały czas bardzo elastyczna. No i już wyjątkowo dobre, nie bujające zawieszenia. [/quote'']

 

Uderz sie nastepnym razem w glowe, zanim cos takiego napiszesz :!: :!: :!:

Fachowcy ,qrwa jego mac. Na forum dla nastolatkow takie kity z kosmosu wciskac :lol: 78 km i niecale 60 Nm momentu przy masie mokrego moto prawie 230 kg i odjazd na gume przy lekkim odkreceniu gazu.

Opis chyba pomyliles z GSXR 1000 :)

GNek to pewnie na gume z trojki idzie ? :lol:

 

Jeździłeś albo Banditem, albo GSXRem? No to pogadamyjak dorośniesz.. A opisem się nie sugeruj... :P

Katalogowy chlapacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś albo Banditem' date=' albo GSXRem? No to pogadamyjak dorośniesz.. A opisem się nie sugeruj... :P

Katalogowy chlapacz...[/quote']

 

No patrz...i nie da za wygraną :)

 

Dałeś dupy z tym Banditem i czas się przyznać :)

 

Powodzenia w przełamaniu się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś albo Banditem' date=' albo GSXRem? No to pogadamyjak dorośniesz.. A opisem się nie sugeruj... :P

Katalogowy chlapacz...[/quote']

 

No patrz...i nie da za wygraną :)

 

Dałeś dupy z tym Banditem i czas się przyznać :)

 

Powodzenia w przełamaniu się...

 

Masz rację z preclami się nie dyskutuje... Niech żyje w błogiej świadomości bycia wyższym.. he he he

I niech się nauczy czytać :-) Napisałem że na gumę z gazu daje - jeśli wi co to znaczy, to powinien się zastanowić, a to różnica niż "daje na gumę przy lekkim odkręceniu gazu". Heh...

W przeciwiństwie do niego jeździłem każdym ze sprzętów które wymienił i nie wypowiadam się jak nie wiem czegoś z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...