Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Mosue ponownie.

I znów okoliczności zmusiły mnie do zawracania Ci głowy. Proszę jeśli można o wrzucenie serwisóweczki z listy

"Aprilia RS250 95-97 Service Manual ITA,ENG "

. Byłbym Ci bardzo wdzięczny za tą książeczkę w postaci elektronicznej. Dzięki tobie zresztą moja Yamaszka a także motocykle kolegów mają się dużo lepiej za co jestem niezmiernie wdzięczny :icon_exclaim:

Dzięki z góry i pozdrawiam Jarek - Lebork

 

Już nie trzeba - znalazłem to co mi było trzeba ( mam nadzieję ) na Twojej stronce

Wielkie dzięki . Kiedyś się spotkamy w realu to osobiście podziękuje i razem coś spijemy

tymczasem trzymaj się

Edytowane przez Jarek-YAMAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Jak w temacie, jestem szczesliwym posiadaczem wielu instrukcji servisowych. Lista tych instrukcji znajduje sie na http://www.mosue.neostrada.pl/ Z racji tego iz posidam dosc kiepskie lacze nie jestem w stanie wyslac duzej ilosci manuali jednegto dnia.

Prosby o instrukcje bede staral sie spelniac najszybciej jak sie da.

BTW Wszystkie te instrukcje udostepniam w Emule.

Zanim napiszesz do mnie prosbe o manual przejzyj linki ktore juz wyslalem, znajduja sie one pod adresem http://www.vfr.superhost.pl/ort/forum/view...php?p=9147#9147

 

P.S. Nie piszcie o instrukcje ktorych nie mam na liscie. Co by nie zagracac forum prosby piszcie do mnie na gg 3111421 albo na maila [email protected].

P.S. 2 Nie udostepniam instrukcji hurtowo tzn nie wysle komus np 10 bo watpie by ktos mial 10 motocykli na stanie, a spotkalem sie juz z faktem sprzedarzy tego co udostepnilem. To samo tyczy sie faktu ze nie nagram komus 3 plyt DVD i nie wysle mu poczta.

 

Pozdro

Mo$ue z OutRiders Team"

a masz może coś co intrudera vs 700 86r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje instrukcje obslugi do Hondy Hornet 2001. Szukam zwyklej instrukcji obslugi nie serwisowki.

P.S. Posiadam serwisoke do Horneta. Mam 2 w PDFie. Jedna zajmuje 80MB a druga 190MB. Ta druga to jest to samo ale w duzo lepszej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia informuje ze nie rozdaje juz serwisowek tylko sie na nie wymieniam. Do podjecia takich dzialan zmotywowala mnie nie pierwsza juz rozmowa z chamem na gadu gadu. Nie mam ochoty wysluchiwac wrzutow, bluzgow ani zadnych innych dziwnych epitetow pod adresem mojej osoby tylko dlatego ze ktos nie umie przeczytac mojego poradnika i ma do mnie pretensje ze nie da sie czegos sciagnac.

Ucierpia na tym wszyscy ale ja mam juz dosc - nie ukrywam przeroslo mnie to, ale nie dlatego ze brakuje mi czasu czy mam wolny internet tylko dlatego ze ludzie sa niewdzieczni, chamscy i wulgarni.

Jesli ktos z Was bedzie koniecznie chcial manuala a nie bedzie mial nic na wymiane to niech przyjedzie z browarem do mnie.

 

P.S.

Jezeli dostane duzo wiadomosci na temat tego ze nie powinienem sie poddawac itd to specjalnie dla tych mam zapisana ostatnia rozmowe z jakims pojebem po ktorej powiedzialem basta.

W przypadku dopytywania sie ludzi dlaczego przestalem wkleje ja tu.

P.S.2

Nie proscie mnie abym dalej umieszczal manuale, zebym sie nie poddawal itp bo to nie pierwszy raz i jestem juz tym zmeczony.

 

Pozdrawiam serdecznie prawdziwych milosnikow 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni Cię rozumiem - buractwo potrafi zniechęcić człowieka do wszystkiego. Robisz takiemu przysługę i tak dziękuje... Szkoda gadać. A przy okazji - masz coś o Suzuki Intruder M800 (Clymer wydał manuala jako VZ 800 K7)? Posiadam model z tego roku, ale może być coś starszego.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sleepwalker74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleepwalker http://www.blackbears.ru/manual/files/Suzu...ance_Manual.zip

 

Serwisówke mam do "Marauder VZ800 1997-2002"

 

Tam są niestety tylko serwisówki do Marauderów, do 2003 roku. Ja potrzebuję do Intrudera M800 a te produkują dopiero od 2005. Czasem po prostu opisuje się je jako VZ 800 Marauder (chodzi mi o model oznaczany w stanach jako Boulevard M50). A dokładniej coś w tym stylu:

 

http://www.repairmanual.com/motorcycles/20...2/0/18975/14507

Edytowane przez Sleepwalker74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dalsze propozycje na linki, bo nie chce mi sie uploadowac wszystkigo, poniawaz na moim laczu wyslanie wszystkiego na raz potrwa to wiecznosc :flesje: .

 

[ Dopisane: 26-01-2006, 21:29 ]

Mysle ze mam lepszy pomysl. Na swojej stronce do tego co jest na liscie porobie linki, ktore po kliknieciu dadza nam zadany plik. Najpierw jednak musze zuploadowac to wszystko w eter.

 

 

Witam...polecono mi ciebie podobno mozesz miec serwisowke do kawasaki vn 750 z 86 roku.Jesli tak bylbym wdzieczny za udostepnienie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...polecono mi ciebie podobno mozesz miec serwisowke do kawasaki vn 750 z 86 roku.Jesli tak bylbym wdzieczny za udostepnienie

pzdr

 

Z przykroscia informuje ze nie rozdaje juz serwisowek tylko sie na nie wymieniam. Do podjecia takich dzialan zmotywowala mnie nie pierwsza juz rozmowa z chamem na gadu gadu. Nie mam ochoty wysluchiwac wrzutow, bluzgow ani zadnych innych dziwnych epitetow pod adresem mojej osoby tylko dlatego ze ktos nie umie przeczytac mojego poradnika i ma do mnie pretensje ze nie da sie czegos sciagnac.

Ucierpia na tym wszyscy ale ja mam juz dosc - nie ukrywam przeroslo mnie to, ale nie dlatego ze brakuje mi czasu czy mam wolny internet tylko dlatego ze ludzie sa niewdzieczni, chamscy i wulgarni.

Jesli ktos z Was bedzie koniecznie chcial manuala a nie bedzie mial nic na wymiane to niech przyjedzie z browarem do mnie.

 

P.S.

Jezeli dostane duzo wiadomosci na temat tego ze nie powinienem sie poddawac itd to specjalnie dla tych mam zapisana ostatnia rozmowe z jakims pojebem po ktorej powiedzialem basta.

W przypadku dopytywania sie ludzi dlaczego przestalem wkleje ja tu.

P.S.2

Nie proscie mnie abym dalej umieszczal manuale, zebym sie nie poddawal itp bo to nie pierwszy raz i jestem juz tym zmeczony.

 

Pozdrawiam serdecznie prawdziwych milosnikow 2oo.

Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia informuje ze nie rozdaje juz serwisowek tylko sie na nie wymieniam. Do podjecia takich dzialan zmotywowala mnie nie pierwsza juz rozmowa z chamem na gadu gadu. Nie mam ochoty wysluchiwac wrzutow, bluzgow ani zadnych innych dziwnych epitetow pod adresem mojej osoby tylko dlatego ze ktos nie umie przeczytac mojego poradnika i ma do mnie pretensje ze nie da sie czegos sciagnac.

Ucierpia na tym wszyscy ale ja mam juz dosc - nie ukrywam przeroslo mnie to, ale nie dlatego ze brakuje mi czasu czy mam wolny internet tylko dlatego ze ludzie sa niewdzieczni, chamscy i wulgarni.

Jesli ktos z Was bedzie koniecznie chcial manuala a nie bedzie mial nic na wymiane to niech przyjedzie z browarem do mnie.

 

P.S.

Jezeli dostane duzo wiadomosci na temat tego ze nie powinienem sie poddawac itd to specjalnie dla tych mam zapisana ostatnia rozmowe z jakims pojebem po ktorej powiedzialem basta.

W przypadku dopytywania sie ludzi dlaczego przestalem wkleje ja tu.

P.S.2

Nie proscie mnie abym dalej umieszczal manuale, zebym sie nie poddawal itp bo to nie pierwszy raz i jestem juz tym zmeczony.

 

Pozdrawiam serdecznie prawdziwych milosnikow 2oo.

 

Przeczytalem Twoja instrukcje :Jak rozmawiac zeby nie zdenerwowac; i mam gdzies Twoje rozzalenie po rozmowie z burakiem lub co gorsza z dzieckiem! Posiadasz potezna ilosc info technicznych,mogacych pomoc naszej braci. Wystaw wiec do cholery serwisowki za mam nadzieje niewielka odplatnoscia na Allegro,wowczas wykluczysz duza ilosc pytaczy w postaci dzieci.Mam nadzieje ze podejdziesz profesjonalnie do sprawy.Sam chcialbym kupic serwisowke do Gilera Cannibal RK50 z 1996.Nie ma jej w twoim wykazie ale moze moglbys pomoc. Z gory dzieki :icon_question:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...