Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to kto będzie w środę i od której startujemy ?

 

ja bede w srode od okolo 20.30 bo umowilam sie a Aga i Leo, bedziemy uzgadniac ostatnie szczegoly a propos Babozlotu i to bedzie glowny cel wizyty. No i pewnie tosty beda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów. Niedawno zanabyłem moto i chciałem, już zacząc troche wyjeżdżać, żebyście mnie nie odstawiali na pierwszym zakręcie na środowych spotkaniach :flesje:

Mam jednak pewien problem - brak kasku (fundusze zdobędę w lutym, marcu). Czy któryś z was ma może jakiś zapasowy kask, który nie będzie potrzebny w najbliższym czasie i mógłby mi go użyczyć na jakiś czas? Latam w kominiarce, więc nikt sie nie musi martwić, że coś w srodku po sobie zostawię :] Dzięki wszystkim z góry...

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz Procu bo ja o 9 bede czatowal na Wólce Kosowskiej pod drzwiami i czekal na otwarcie tego

burdelu :D

Ale planuje szybkie zakupy w 15 minut i wale prosto z powrotem wyladowac zakupy w tuszynie i na bajzel.

Wiec mysle ze bede troszke po 12

Do zobaczenia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna mam zebatke ? Wczoraj w ciagu dnia odebralem ja od tokarza... :buttrock:

 

http://www.bikepics.com/pictures/769794/

 

Ta zębatka to jakaś parodia - wygląda jak wyciągnięta z Bizona albo innej maszyny rolniczej.

 

Jedyne co ją usprawiedliwia to, to że Twój motocykl jest do jazdy ekstremalnej a nie do wygrywanie konkursów piękności.

Co do rozmiaru to nie jestem pewien czy nie to przełożenie nie będzie za krótkie. Na pewno 1 i 2 są z nią zbędne.

 

p.s.

Babozlot okazał się bardzo fajną imprezą - w chwili kiedy to pisze tam cały czas ludzie szaleją - z wyłączeniem Łukasza (XT) który to od paru godzin śpi na kanapach z nadmiaru wrażeń :biggrin:

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...