Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.

Co byście powiedzieli na przejażdżkę na zlocik do Gruszczyc w niedziele 2 lipca ?

To jest jakieś 80-90 km od Łodzi (pomiędzy Sieradzem a Kaliszem).

Ja najprawdopodobniej smigam, a jeżeli udałoby się zebrać większą chętną grupę, to możnaby jechac np. w sobote, i jako że rzut beretem nieopodal (no dobra, jakies 5 km) mam działeczkę :> to można by o jakim "grillu" pomyśleć :]

 

link do info o w/w imprezie:

http://www.7dni.nasze.pl/test3/news.php?id=985

 

a ten do strony organizatorów:

http://www.salve.serwus.pl/

 

do zobaczenia dzisiaj o 19-tej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem i widzialem :wink:

Nawet postalem minute i wykonalem dwa telefony z placu do Proca i Kamienia.

Ale z Arturem musialem sie minac :icon_mrgreen:

 

Najgorsze jest to ze mialem tak wielka ochote posmigac, i zauwazylem ze mamy pecha bo dwie srody temu tez zaczelo padac o 19 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jedzie nikt przypadkiem po 9 lipca nad morze bo ja bede jechał do Władysławowa na 3 dni , a milej by było z kims gdyby ktos tez akurat jechał termin do dogadania od 9 do 15 moge wyruszyc i jeszcze kwestia pogody

Edytowane przez siwypfk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy dzien lata pojechalismy ( ja i Ewa w 2 moto) na gore pod Kamienskiem. Bylo parno. Jak wjechalismy na gorke to pogoda popsula sie. Blyskalo sie i czulo sie zblizajacy deszcz. Wial spory wiatr. Zwialismy z tamtad w strone Kamienska a potem gierkowka w srone Lodzi. A potem zachcialo nam sie nalesnikow i smignelismy na nie do Borek . Powrot w nocy na mokro. W domu bylem przed 1:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: znacie kogoś kto chromuje w łodzi ???

W Łodzi jest gdzieś galwanizacja w okolicach Lublinka – był tam znajomy i ceny okazały się chore. Za parę pierdół krzykneli mu 700zł!

Jest też galwanizacja na Widzewie podobno dobrze tam chromują jest tylko jedno ale.

Firma ta wykonuje zlecenia na skalę przemysłową i niechętnie zabiera się za pierdoły, bez znajomości nie warto tam jechać.

No i ostatnia najbardziej sprawdzona galwanizacja w Zgierzu. Sam w tym roku oddałem tam pełno rzeczy i ogólnie byłem zadowolony.

Ceny OK. pojawia się tylko problem z terminami – minimum miesiąc czekania.

Zgierz ul Kolorowa 8 tel 714 02 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam narazie info potwierdzone na 98% że : II Eliminacja Enduro Cross Country Łódź Odbedzie sie w niedziele 9 lipca na torze w Piatkowisku. Dodam że szykuje się odjazdowa próba extreme ale nie zdradzę szczegółów, to ma być niespodzianka ;)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...