Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po zimowym śnie. :biggrin: No ja w końcu wczoraj odebrałem motór po przygotowaniu go do sezonu i od razu się bryknąłem, bo pogoda jeszcze wczoraj była ok. No pierwsze ruszenie nie było zbyt płynne, ale przerwa była zimowa. Ale i tak zadowolony jestem bo sezon wreszcie rozpoczęty.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wszystkim, ja też powoli się budzę z zimowego snu...Czekam tylko na odbiór moto od mechanika po serwisie (już w ten weekend :bigrazz: ), podobno od 15 zacznie się wiosna - i na trasę :icon_mrgreen:

Edytowane przez PRZEMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Łodzi i chetnie dołącze się do grona wielbicieli 2 kółek :-)

Może warto ustalić jakieś miejsce i termin spotkań

 

Jak w temacie... :twisted:

 

Ja jestem z Łodzi i chętnie przyjadę na jakiś spocik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że się trzeba troche rozruszać. tylko jakieś miejsce trzeba zorganizować powoli na ten sezon bo pl.dąbrowskiego ma być rozkopany... ale to ostatni powód, który by nam przeszkadzał..he he...

ostatnio pozwoliłem sobie hulnąć na drodze do della i powiem wam że chyba w tym sezonie selgros może podupaść... traska całkiem przyjemna i dłuuuuga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że się trzeba troche rozruszać. tylko jakieś miejsce trzeba zorganizować powoli na ten sezon bo pl.dąbrowskiego ma być rozkopany... ale to ostatni powód, który by nam przeszkadzał..he he...

ostatnio pozwoliłem sobie hulnąć na drodze do della i powiem wam że chyba w tym sezonie selgros może podupaść... traska całkiem przyjemna i dłuuuuga...

 

 

Tylko jeszcze trzaba zamknac skrzyzowanie, ktore znajduje sie w polowie dlugosci :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to slucham porpozycji kiedy i gdzie ;)

 

 

A tak apropo ma ktos do sprszedania z Was/Waszych znajomych f3/f4 bo znajomy zostal na lodzie a na allegro niestety nie ma nic co warto kupic w przystepnej (nie mowie okazyjnej) cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele chce o budzić moje wiaderko gwoździ :icon_mrgreen: i troche je :crossy:

 

 

ja się z chęcia przyłączę z dwoma kumplami na chopperach, jeździłem w ostatnią niedzielę, warunki były całkiem fajne, ale strasznie zimny wiatr... zobaczymy jak będzie w najbliższą niedzielę, gdzie planujecie ustawkę????

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...