Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

peknięty kręg szyjny i pęknięta jakaś kość w nadgarstku chcieli szpital fundnąć ale odpuściłem :clap:

Dbaj o tą ręke bo nadgarstek będzie długo bolał. Ja miałem pękniety ponad dwa miesiace temu i niby jest juz sprawny ale nadal boli przy większym obciązeniu. Jak siadłem pierwszy raz na moto po zdjęciu stabilizatora to szybko go poczułem.

Szybkiego powrotu to zdrowia :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata ktoś gdzieś dzisiaj, pogoda jest całkiem ok.

Jakby co sie odezwijcie. :)

 

No i fajnie było wieczorkiem, pogoda przyjemna, natłukłem ponad setke km po mieście...

 

A dziś jak też sie pogoda utrzyma taka jak była rano to też trza polatać po mieście...

Edytowane przez ghostdooog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisze do was gdyż organizuje 17 listopada imprezę związaną z 20 leciem oddawania Krwi w Łodzi......

 

Impreza odbędzie się na ulicy Prożka (technikum Samochodowe) jest to w okolicach

Limanowskiego - Hipotecznej Lokalizacja

 

Na imprezie przede wszystkim będzie można oddać krew w specjalistycznym punkcie.

będzie wiele atrakcji i ciekawych pokazów , będzie telewizja TVP 3 , będzie można wygrać nagrody za udział w konkursie , i wiele innych.

 

Panowie pisze do was ponieważ wiem że kiedyś niektórzy z was wspierali podobne akcje....

 

czy byli byście zainteresowani przybyć na tą imprezę ??

może ktoś z was oddaje krew , jest honorowym dawcą , bądź chce zacząć oddawać krew ??

 

pisze w tym temacie gdyż nie ma chyba sensu ciągnięcia ludzi z daleka

 

:smile: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide polatac do okola latarni. Jesli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam. 609557225

 

Zakrecilo mi sie w glowie i wrocilem do domu :) Ale prawie 100ka pekla ;) Ehhh. Odrazu inny czlowiek. Jakos tak lzej na duszy :P

 

 

 

 

 

Panowie pisze do was gdyż organizuje 17 listopada imprezę związaną z 20 leciem oddawania Krwi w Łodzi......

 

Impreza odbędzie się na ulicy Prożka (technikum Samochodowe) jest to w okolicach

Limanowskiego - Hipotecznej Lokalizacja

 

Na imprezie przede wszystkim będzie można oddać krew w specjalistycznym punkcie.

będzie wiele atrakcji i ciekawych pokazów , będzie telewizja TVP 3 , będzie można wygrać nagrody za udział w konkursie , i wiele innych.

 

Panowie pisze do was ponieważ wiem że kiedyś niektórzy z was wspierali podobne akcje....

 

czy byli byście zainteresowani przybyć na tą imprezę ??

może ktoś z was oddaje krew , jest honorowym dawcą , bądź chce zacząć oddawać krew ??

 

pisze w tym temacie gdyż nie ma chyba sensu ciągnięcia ludzi z daleka

 

:smile: :notworthy: :notworthy:

 

 

A w jakich godzinach ta impreza bedzie sie odbywala? Pewnie bede pracowal, ale jesli popoludniowa pora tez wchodzi w gre, to bym wpadl.

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddaję krew honorowo (0 Rh- więc na pewno chętnie wezmą). A że miałem iść oddać w przyszłym tygodniu na Franciszkańską, to się na razie wstrzymam póki co, jeśli będzie ta akcja, o której piszesz.

Daj jakieś konkretne namiary co do godziny tego 17. i dogadamy się jakoś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce :

http://mapa.szukacz.pl/?&n=51.79182&e=19.42969&z=1&t=WYBRANY PUNKT&poi=130

 

17 listopada to jest sobota godzina 9-10 jak bys byl bylo by super ... motocykle mile widziane

 

super jak byś mógł ..... panowie .... namawiajcie kogo się da to jest super sprawa ja sam dzień wczesniej końce 18 lat .... i będe oddawal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do was wielka prosbe :icon_evil: ..no moze nie, az tak wielka.

Prawdopodobnie w niedziele bede jechal ogladac i mam nadzieje wrocic yamaszka xj600s z miejscowosci Głowno -30km od Łodzi.

Coprawda nie mam jakos strasznie daleko, ale byloby genialnie gdyby ktos mogl ewentualnie obejzec sprzet zanim pojade na wycieczke [z Warszawy], albo chociaz podskoczyl tam razem ze mna, bo generalnie jestem dosyc swiezy i wolalbym zeby ktos mnie studzil.

Dodam ze chodzi o ta XJ:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M571764

 

Planuje wpasc do niej w niedziele kolo 10:00. Gdyby ktos znajacy sie jako tako na mechanice i na tym co sprawdzac mi pomogl, bylbym dozgonnie wdzieczny i postawil porzadnego browara.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos sie znajdzie ;)

G3d

 

ps. nie mam 13 lat wiec bez stresu :)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wybrałem się w traskę 100km za miasto, sam nie wiem gdzie, ale wiem, że gdzieś za Konstantynów : ) Fajnie się jechało przez te wsie i nie lada wrażenie zrobiłem jak zatrzymałem się by sprzęt odpoczął przy kościele w pewnej mieścinie. A wieczorem zdrapywałem lód z zegarów i kanapy jak postał trochę na wolnym powietrzu, kiedy byłem na koncercie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...