Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie gdyz to moj pierwszy post tutaj. Mieszkam rzut beretem od Pabianic. Z tego co widzailem to jakis zlot skuterow jest chyba takze kicha, jest na parkingu echo.

 

A co do 1/4mili tutaj macie info.

 

9 czerwca, godz. 12.00 - 15.00, ul. Świetlickiego

Wyścig na 1/4 mili o puchar prezydenta Pabianic

 

Udzial 20 zl

 

Wiecie cos wiecej co tam bedzie ciekawego?

 

Pozdro

Edytowane przez Obarzaneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1: bedzie ktosik w środe na placu? Niestety ma padać ...

Pytanie 2: kto już wie że będzie na pikniku w sobotę? Chciałbym wiedzieć czy istniej szansa że zrobimy dwukółkami jakiś tłok czy raczej bedą to rodzynki i wożenie dzieci bedzie raczej pozbawione sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1: bedzie ktosik w środe na placu? Niestety ma padać ...

Pytanie 2: kto już wie że będzie na pikniku w sobotę? Chciałbym wiedzieć czy istniej szansa że zrobimy dwukółkami jakiś tłok czy raczej bedą to rodzynki i wożenie dzieci bedzie raczej pozbawione sensu.

 

Napisz nam o ktorej chcesz zebysmy byli na miejscu, gdzie dokladnie mamy przyjechac (moze wrzuc jakas mapke) Mysle ze lepiej ustalic wszystko na forum bo w srode moze sie okazac ze znow przyjada 3 osoby, a tak na forum do soboty to pewnie wiekszosc zajrzy.

 

Wiolu jedziecie?

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by yło gdyby najwięcej nas było w godzinach południowych i później, ponieważ starsze dzieci bedą miały gre w painball 10-13 a młodsze pewnie pojeżdża autami terenowymi z Autotrapera oraz na konikach - taki mam plan.

Do Prezydenta Knight Riders wysłałem wczoraj maila ale na razie brak odpowiedzi.

Opis dojazdu jest tu:

http://forum.motocyklistow.pl/15-17-czerwc...d33-t71190.html

Tita, jak możesz to zadzwoń do Krzysztofa i sie z nimi umów, lepiej się już znacie, poza tym ja w sobotę nie jadę tylko w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO, a co to? Ten Gość to ja tylko się nie zalogowałem z pośpiechu.

Oczywiście możecie przyjechać z rańca i spędzić czas nad zalewem nieopodal czy też w inny sposób.

To Wy sie dogadajcie, ja tylko bym chciał, żeby trochę nas było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalimy wstępnie że w sobote ruszamy z placu np. o 9:00. Kto jest chętny mógłby się zadeklarować cobyśmy wiedzieli mniej więcej kto jedzie,chodzi oto aby nie czekać na placu do 10 bo niewiadomo będzie kto się jeszcze może pojawić.

Pozdrawiam.

 

I oby do soboty :lapad: :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być. Mam pytanie, jestem w posiadaniu 38 sztuk okularów pływackich (idzie sezon - lato, może się dzieciakom przydadzą :biggrin: ), oraz ok. 200 sztuk breloczków np. do kluczy (motyw piłki nożnej).

Wszystko to chcę zabrać ze sobą, dla dzieciaków. Powiedzcie mi tak szczerze, czy zabierać te rzeczy ze sobą, czy też dać sobie spokój?

Pozdrawiam

Jaszczur

Ps. O której spotkamy się w sobotę na placu (może o 10.00?), warto by było pojechać razem :lalag:

Czekam na pilną odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być. Mam pytanie, jestem w posiadaniu 38 sztuk okularów pływackich (idzie sezon - lato, może się dzieciakom przydadzą :biggrin: ), oraz ok. 200 sztuk breloczków np. do kluczy (motyw piłki nożnej).

Wszystko to chcę zabrać ze sobą, dla dzieciaków. Powiedzcie mi tak szczerze, czy zabierać te rzeczy ze sobą, czy też dać sobie spokój?

Pozdrawiam

Jaszczur

Ps. O której spotkamy się w sobotę na placu (może o 10.00?), warto by było pojechać razem :evil:

Czekam na pilną odpowiedź

 

dzieciaki chodza na basen wiec sie uciesza z okularow. Breloczki pewnie tez sie przydadza, nie wiem czy dzieci jest az 200, ale Jarek mowil ze maja zaprzyjazniony dom dziecka obok wiec moga im podrzucic. Na pewno sie nie zmarnuja :lalag: Dzieci maja zaplanowane rozne atrakcje do godziny 13, wiec fajnie by bylo gdyby motocykle przyjechaly na 14. Moze zbiorka o 10 to ciut za wczesnie? Jesli mozesz wpadnij dzis na 20 do Irona to obgadamy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie mogłem być ani na placu ani w Ironie.

Tak jak pisze Tita nic sie nie zmarnuje, jak czegoś dla naszych dzieci bedzie za dużo to podarujemy to domowi dziecka po sąsiedzku, a jak bedzie jeszcze za dużo to jeszcze innemu domowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...