Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale musisz się ze mną zgodzić że w Enduro albo cross potrzeba jest więcej techniki ....... i większych umiejętności a za razem jest bardziej ekscytujący ...

 

no właśnie nie do końca.

 

Balansowanie ciałem na quadach nie jest wcale takie proste ani lekkie.

Żeby sprawnie i szybko pokonywać przeszkody trzeba włożyć wiele wysiłku.

 

Jazda motocyklem crossowym czy enduro wydaje mi się dużo naturalniejsza i lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie do końca.

 

Balansowanie ciałem na quadach nie jest wcale takie proste ani lekkie.

Żeby sprawnie i szybko pokonywać przeszkody trzeba włożyć wiele wysiłku.

 

Jazda motocyklem crossowym czy enduro wydaje mi się dużo naturalniejsza i lżejsza.

 

 

robimy delikatny off topic ... ale to ty tu jesteś szefem xD

 

dokładnie masz racje ale mimo to w Quadzie balansujesz tylko lewo prawo a tu

się jeszcze trzeba składać do zakrętów co się okazuje nie lada wyczynem ;)

takie ja odniosłem wrażenia z jeżdżenia prawie bez przerwy 3 dni Quadem.

 

Po za tym mimo to że quady są przystosowane do ostrych terenów w lesie to często

sprawia to problem gdyż są dość szerokie .....

co prawda każde mniejsze drzewko można nimi po prostu taranować ale jak no zareagują ekolodzy ;)

 

;) zgodzisz się ze mną szanowny moderatorze PROC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Camaross za umożliwienie krótkich bądź co bądź ale za to bardzo pozytywnych chwil na swoim enduraku :buttrock: Powiem szczerze że jazda jest naprawdę wciągająca :crossy: :bigrazz: Obym w jak najszybszym czasie mógł potrenować technikę i nie tylko na swoim :icon_twisted: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Camaross za umożliwienie krótkich bądź co bądź ale za to bardzo pozytywnych chwil na swoim enduraku :buttrock: Powiem szczerze że jazda jest naprawdę wciągająca :crossy: :bigrazz: Obym w jak najszybszym czasie mógł potrenować technikę i nie tylko na swoim :icon_twisted: pozdro

Nie ma problemu :lalag: do zobaczenia w ironie może się wreszcie skusze do niego przyjeżdżać ....

ale to prawko by się przydało na zx-12 =]

 

a tak w ogóle to tor na Piątkowisku jest mniej więcej tutaj: http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51,66917&ec=19...WYBRANY%20PUNKT

Edytowane przez Camaross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Camaros było zaje.....e! :cool: Do tej pory jestem w szoku :P I sorry za jazde po tej drodze niewiedziałem poprostu.Pozdrowienia i dozobaczyska. :notworthy:

nie ma problemu =] do zobaczenia w lesie lub na torze xD ... aa i sory za zasypanie motocykla =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche z innej beczki

chce sprzedać swoje moto

moto jest uszkodzone do zrobienia jest przednie zawieszeni (rury do wymiany), i do poprawek lakierniczych bak, przedni błotnik i tylny plastik, kierownica do wymiany klamka hamulca tez do wymiany

moto jest do obejrzenia w łodzi

rok 2001 modelowy 2002

sprowadziłem go ze stanoów w 2005 roku i miał wtedy przejechane tylko 350 mil!!

do tej pory nakreciłem około 7 tys mil

moto ma akcoseryjny wydech, który niezle brzmi myślę że większość tu obecnych może potwierdzić :icon_question:

jeżeli jest ktoś chętny to udziele więcej informacji i pogadamy o cenie

nr gg macie nr tel: 667-348-910

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche z innej beczki

chce sprzedać swoje moto

moto jest uszkodzone do zrobienia jest przednie zawieszeni (rury do wymiany), i do poprawek lakierniczych bak, przedni błotnik i tylny plastik, kierownica do wymiany klamka hamulca tez do wymiany

moto jest do obejrzenia w łodzi

rok 2001 modelowy 2002

sprowadziłem go ze stanoów w 2005 roku i miał wtedy przejechane tylko 350 mil!!

do tej pory nakreciłem około 7 tys mil

moto ma akcoseryjny wydech, który niezle brzmi myślę że większość tu obecnych może potwierdzić :notworthy:

jeżeli jest ktoś chętny to udziele więcej informacji i pogadamy o cenie

nr gg macie nr tel: 667-348-910

 

pozdrawiam

widziałem Twoje moto jak zabierałem rozbitka Zenka. Chyba nie ma tam aż tak dużo roboty ??!!??

Czemu odpuszczasz ??, zrób go i pośmigaj z nami

Moja niunia też leży "schorowana" i czeka na doktorka który ją wyleczy. Cierpliwie czekam i jestem przy nadziei szybkiego powrotu do zdrowia mojej kochanki. Martwi mnie jedynie fakt, że nie będzie mnie na ślubie Musiego (zajebiście chciałem u Niego być i pohałasować), już jedna taka impra mnie pominęła a teraz kolejna, zaczyna mnie to wku**wiać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy jutro będzie ktoś na placu?W końcu bym się z wami spotkał i polatał gdzieś,bo ostatnio jak byłem to dojechałem tylko do stacji statoil na rokiecińskiej,wszyscy wyrwali do borek a mnie padła cewka i do domu wracałem na dwóch garkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jedna taka impra mnie pominęła a teraz kolejna, zaczyna mnie to wku**wiać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kamieniu, doskonale Cię rozumiem i w pełni podzielam Twoje subiektywne odczucia...przez moją rękę jestem już wk**wiony od 4 tygodni, a jeszcze jeden przede mną - mnie też omija sporo ciekwawych imprezek....ale już niedługo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy jutro będzie ktoś na placu?W końcu bym się z wami spotkał i polatał gdzieś,bo ostatnio jak byłem to dojechałem tylko do stacji statoil na rokiecińskiej,wszyscy wyrwali do borek a mnie padła cewka i do domu wracałem na dwóch garkach.

Pogoda troszkie nie wtenczas się zrobiła ale myśle że ktoś się pojawi,ja bede na placu napewno a póżniej mam zamiar podjechać do Irona.Jeżeli chodzi o jakieś większe odległości to dzisiaj odpadam,no chyba że podskoczymy gdzieś na jakieś jedzonko.Pozdrawiam.

 

 

A i zapomniałbym dodać En en eeennn!!!!!!!!!!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padać chyba nie przestanie więc proponuje piwko w Ironie Panowie i Panie.

Wow :icon_rolleyes: nieczuje że rymuje :icon_mrgreen:

 

Edi, to jest dobry pomysł.

Daj mi do siebie numer tel.

 

Edi, to jest dobry pomysł.

Daj mi do siebie numer tel.

Enenenenenenene. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...