Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

problem jest taki że nie mam ani klucza ani marketu blisko siebie :icon_rolleyes: więc jak pojade na plac to mi wytłumaczycie... poza tym jestem total green w tych sprawach więc... sam boje się zabierać jeszcze dzisiaj... nie wiem jeszcze jaki filtr kupić nawet ale myśle że jak podjade do jakiegokolwiek sklepu motocyklowego to beda wiedzieli jaki mi potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Pewnie właśnie gdzieś śmigacie :] Ja niestety nie mogłem dzisiaj sie zjawić.

Wczoraj zaliczyłem małego szlifa :/ Troche poobijany jestem i lekko poździerany, więc nawet nei jestem w stanie jeździc póki co... Hondziawa też w nienajlepszym stanie.. poździerała sie trochę, pogięło i połamało sie co nieco :|, Zresztą - jak to po szlifach bywa. Nie wiem kiedy mi sie uda zrobić moto, póki co to narzędziami nie moge operować jeszcze... ale bede sie starał, coby na za tydzień sie udało.

Tylko kurcze w sobote mieliśmy śmignąć na tą działeczke... Kacper daj znać co ustaliliście, moze do soboty coś zdziałam, coby jeździć sie dało i może sie podkurować zdążę :]

Pozdroo :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dokładnie się stało chłopakom?? Zenek i Artur razem jechali?? Artur to podobno przez piękne polskie drogi... na to rady nie ma, a co z Zenkiem?? Bardzo poturbowany??

 

ZDROWIEĆ chłopaki szybko bo wam nie pokaże jak na kole śmigam :( !!

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

ja wracalem od dziewczyny traska nawet fajne pare niezlych zakretow ale na jednym bylo troche

piasku :(

mialem na zegarze ok 120km/h i mi w zakrecie przednie kolo ucieklo no i gleba moto wpadlo do rowu wiec za duzo po asfalcie nie szorowalo tylko ja pr\ejechalem jakies 20-30 m na szczescie mialem ciuchy ktore teraz sie nadaja do wyrzucenia troche sie poobijalem ale w sumie dobrze sie skonczylo powiem wam ze kiepsko by bylo gdybym nie mial stroju az nie chce myslec

jak wydobrzeje to sie wezme za moto

na szczescie rama prosta glownie ucierpail tyl motocykla tylnia lampa potluczona plastiki polamane troche bak porysowany stelarz tylniego siedzenia pogiety no i jeszcze pare innych rzeczy

bede jeszcze musial nowe ciuchy kupic mam nadzieje ze jeszcze w tym sezonie pojezdze

trzymajcie sie pozdro

Edytowane przez arturo1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem chlopaki a mama mowila latajcie nisko i powoli :0 co do rawy to ja ewentualnie bym sie pisal ale najpredzej z koszem czyli srednia na trasie okolo 70km/h tylko potrzebuje jakis konkretow najlepiej ile wjazd co i jak na razie nie wiem nic tylko cos mi sie o uszy obilo ze cos mialo tam byc albo bylo czekam na dokladniejsze informacje pozdrowienia kuriujcie sie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pasują i bede je musiał przetoczyć :/ ...razem z końcówką poleciała taka nibytulejka która trzymała śrubę... była przegwintowana w środku, a teraz bedzie zwykła tulejka i gwintu tylko 1cm na końcu :/ oby się trzymało... narazie jest super tuning na mase :P bo nie ma żadnego ciężarka :):D i dlatego bedzie szła na jedno bez problemu... :icon_razz: a w środe nie szła przez ten ciężarek co został :icon_mrgreen:

 

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZULU- nie morduj sie z tymi ciezarkami.

Masz hantle? To ok! Utnij raczke, a boczki przyklej kropelką z atestem poxipolu. :) :P

Teraz bedzie hondawka sama smigala po winklach. :icon_razz:

Edytowane przez NEMO491
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wrociłem i widze ze 2 szlify :/ przykro mi chłopaki :artur i zenek, Arturo a moze chcesz sprzedac SV?? :crossy:. Wybiera sie ktos na zlot do NIEBOROWA 18-20sierpnia??

 

Pozdrawiam

 

P.S aha sprzedam Fazera 600 moze znacie kogos kto chce kupic to mozna kontaktowac zemną 880538295 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...