Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pisze do was gdyż organizuje 17 listopada imprezę związaną z 20 leciem oddawania Krwi w Łodzi......

 

Impreza odbędzie się na ulicy Prożka (technikum Samochodowe) jest to w okolicach

Limanowskiego - Hipotecznej

 

http://mapa.szukacz.pl/?&n=51.79182&e=19.4...NYPUNKT&poi=130

 

Na imprezie przede wszystkim będzie można oddać krew w specjalistycznym punkcie.

będzie wiele atrakcji i ciekawych pokazów w tym też GOPROWCÓW , będzie telewizja TVP 3 , będzie można wygrać nagrody za udział w konkursie , i wiele innych.

 

Panowie pisze do was ponieważ wiem że kiedyś niektórzy z was wspierali podobne akcje....

 

czy byli byście zainteresowani przybyć na tą imprezę ??

może ktoś z was oddaje krew , jest honorowym dawcą , bądź chce zacząć oddawać krew ??

 

pisze w tym temacie gdyż nie ma chyba sensu ciągnięcia ludzi z daleka

 

impreza będzie sie odbywała w SOBOTĘ od 10 mniej więcej do 12

 

Organizatorem jest technikum Samochodowe na ulicy Prożka oraz fundacja krewniacy.pl

 

piszę jeszcze raz o tym 2 dni przed imprezą dla przypomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, nie zaglądałem na forum, a tu jak już wszedłem, to co widzę tyle nowych twarzy, nicków, wypowiedzi, no nieźle, nieźle...wyglada na to że nadchodzący sezon (2008 rzecz jasna) zapowiada się jako gromadzący większe grono niż mijający :crossy: .

Dla informacji zainteresowanych - zwłoki srada 3/4 wyprowadzone, a od środy 13.11 br jestem szczęśliwym posiadaczem gsxr'a 1000 K3 :icon_mrgreen: . Zdjęcia jak zrobię to umieszcze na bikepics. :notworthy:

 

Pozdrowienia dla Wszystkich....PRZEMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów i panie :icon_mrgreen: Zapraszam do głosowanie w konkursie na moto miesiąca

http://forum.motocyklistow.pl/Forumowy-Mot...007-t86268.html.

 

Nieśmiało polecam mojego Bandziorka, ale jak komuś serce podpowiada co innego to niech idzie za jego głosem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów i panie :icon_evil: Zapraszam do głosowanie w konkursie na moto miesiąca

http://forum.motocyklistow.pl/Forumowy-Mot...007-t86268.html.

 

Nieśmiało polecam mojego Bandziorka, ale jak komuś serce podpowiada co innego to niech idzie za jego głosem :)

Pozdrawiam

 

Ja widzę ze kolaga Adam tu lobbing uprawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...