Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów :icon_razz: co dzisiaj zamierzacie porabiać?? Robicie jakiś wypadzik (do Borek :) pod daszek)

 

A tak bardziej serio to zastanawiam sie czy nie wpaść do was na plac.... papierki już są :icon_razz: tylko paliwo w cenie "nieco" wysokiej i jak nie ma nic ciekawego w planach to szkoda WYPALAĆ :banghead:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :icon_razz:

Co tam w planach na dzisiaj ? jakieś propozycje ? W sobote zrobiłem przednie zawieszenie - wymieniłem uszczelniacze i olej 15W zapodałem :] - więc chętnie potestuję, bo do tej pory nie bardzo miałem okazję. Efekty jakie zauważyłem do tej pory, to moja VF-a zaczęła skręcać !! :) nawet trzyma sie w zakrętach... no i działa regulacja tlumienia ! i ten cały T.R.A.C. też jakby zaczął prażyć :] Oby tylko nie padało, bo przez okno widzę, że takie nie ciekawe chmurki się robią. Do zobaczenia na placu :icon_razz:

Edytowane przez zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Dawno mnie tu nie bylo, a widze ze temat sie zaje**** rozwinal :banghead: Czy ktos z was jara sie stuntem ?? Jak na razie moja maszyna z motocykla zamienia sie w rasowego psa... :icon_razz: Tak na marginesie, potrzebuje na szybko oddac swoja Cebre gdzies do serwisu, musze wymienic klocki z tylu, uszczelniacze w przednim zawieszeniu, wyregulowac zawory i zsynchronizowac gazniki... Gdzie oddac ?? Zeby bylo w miare tanio... :P Wszedzie w Polsce rozwija sie extremalna jazda na moto, z tego co widze tylko w Łodzi jest jedna wielka dziura jezeli o to chodzi... Ma ktos ochote troche poszalec ?? :) Z checia bym sie ustawil z ludzmi z 4um na wspolne latanie, tylko musze wpierw skonczyc swoja suke... :icon_razz: Pozdrawiam wszystkich serdecznie !! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze autor tematu sie zjawil :icon_razz:

 

Wiesz co w miare tanio i dobrze spisuja sie chlopaki z wydawniczej. Przeniesli sie z konstytucyjnej.

Wporzo goscie i mozna sie dogadac wiec jak cos to zajrzyj tam i obczaj ile by cie skasowali :icon_razz:

 

 

A teraz co do planow na dzisiejsza jazde to moze w koncu ten Czarnocin oblukamy ??

Chyba ze macie cos ciekawszego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge na czarnocin skoczyć :D

 

ale osobiście mi się tam woda nie podoba... jak w stawie gdzie do cyców woda (a nogi w szlamie po kolana)

najlepsze to jest to że tuż przy wodzie jest TOI TOI (czy tam TOY TOY) i wszyscy z niego walą do wody :banghead:

 

 

...ale nie zniechęcam... w borkach za to lubi padać :P od czasu do czasu :D <lol>

 

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tośmy sobie pośmigali dzisiaj, zrobiłem prawie 200km.

Podobała mi się ta droga nad tą „sadzawkę” fajne zakręty.

Szkoda tylko migacza DZULA ale do wesela się zagoi

 

Zdjęcia ze zdjęcia (szkoda że telefonem)

http://img432.imageshack.us/img432/2582/0719062358sx6.jpg

http://img291.imageshack.us/img291/825/0719062359sn8.jpg

Ciekawy jestem jak nas tam zje... w tym ekspresie. Może mogłem tak na niego nie najeżdżać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze zajebista trasa :banghead:

 

A wlasnie powiedzcie kiedy ukaza sie nasze zdjecia to sobie zakupie gazetke :D

 

mowilem ze zajebista trasa :D

 

A wlasnie powiedzcie kiedy ukaza sie nasze zdjecia to sobie zakupie gazetke :P

 

No i suzi zajebiscie chodzila hehe chociaz zdalo by siem cos mocniejszego zakupic. moze na przyszly sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... wypadzik super (zwłaszcza okolice samego jeziorska)

 

szkoda tylko, że zakończenie gorsze - "teść" już chyba mnie nie kocha :icon_exclaim:

kierunek zrobiony już z samego rana... dobrze że benzyny starczyło... zostało mi mniej niż szklanka w baku jak dojechałem :P dobrze, ze zostało :banghead: :D :D

 

aaaaa... ma ktoś jeszcze kilka naklejek na zbyciu????

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...