Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do wyścigów na 1/4 mili w te niedzielę, proponuję sledzić wątek:

http://forum.bmw-klub-lodz.com.pl/viewforu...23cba6a0dc4a6bd

 

zawodnicy zakwalifikowani oraz dodatkowo 10 chętnych powinni się pojawić o 8:30

początek wyścigów planowany jest na 10:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

[/quote/]

Nawet fajne drogi sa na trasie z Łodzi do Poddebic, nie narzekam rownierz na stan drogi do Rawy ale tam czasami jest duzy ruch. Ale najlepiej mi sie lata od Kutna do Gostynina, ale to juz troche za daleko jak dla ciebie bo z Łodzi robie 180 km w dwie strony. Niestety wiekszos drog wylotowych z Łodzi jest zakatowana przez tiry.

Pozdro :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak by ktoś jutro rano się ocknął i stwierdził, że chce się ustawić i lecieć na motocross to niech dzwoni między 10 a 11

504 479 699

Dopisane niedziela 04.06 11:00

 

Ale beznadziejna pogoda :)

Nawet mi się nie chce z domu wychodzić :flesje:

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, pogoda była kiepska, ale 2 min przed startem przestało padać i była wyśmienita zabawa. Organizatorzy zrobili kilka atrakcji np przejazd przez 5 kłód http://img167.imageshack.us/my.php?image=2gak322oda8jj.jpg < jedna z mniejszych, po podkopaniu sięgała pod błotnik(zgniotłem przez to dyfuzor :flesje: ). Były podjazdy i zjazdy, w tym podjazd po dość stromej ścianie ;) . Kawałek trasy po kamieniach, zakręty na łące, długa prosta gdzie ponad 100 się leciało :flesje: . Takie mini enduro można powiedziec, Warto było wystać te 2H w deszczu :)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ostanio mnie ta pogoda wnerwia i to bardzo, bo słonce za 5 min chmury , ale dobre wieści mam http://twojapogoda.pl/ na tym portalu piszą o upalnym i SUCHYM czerwcu , oby sie sprawdziło.

 

Co do spotkania, mnie zabraknie z powodu mojego wyjazdu od piątku do niedzieli nad zalew Sulejowski, a musze sie zorganizowac na pikniczek, moze tos bedzie przejezdzał to niech wpadna do TRESTY :D) tam bede wypoczywał

 

POZDROWIENIA

Edytowane przez siwypfk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Motorbiker kupna nowej maszyny. Ciekaw jestem wyglądu. Rozumiem że ta piekna virażka, kóra miałeś poszła już do nowego właściciela?

Czy dziś będę na placu to nie mogę obiecac bo jakoś na 15 z haczykiem ide do kina wiec nie wiem jak to dalej bedzie, ale możliwe że się zjawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Ja niestety nie mam jak przyjechać, więc dzisiaj też mnie nie bedzie. Honda nadal w częściach... ale uszczelki juz dotarły, dopiero co byłem na Maratońskiej odebrać drugą :] Ale tym razem już nie uprzedzam faktów i nie będę pisał na kiedy się wyrobię :banghead:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...