Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz moto na chodzie, albo latwy do zdobycia transport, to mozesz zawiesc do Brzezin. Tam kupilem, tam serwisuje i nie narzekam. Jak bedziesz zainteresowany to moge Ci podac nr. tel to sie troche zorientujesz co, kiedy i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Motodrom? ja też tam kupiłem poprzedni motorek, znajomy serwisował tam swojego zygzaka 600 za 1/3 ceny łódzkiej, a robili ci sami pracownicy co w serwisie.

 

No z tymi pracownikami to troche przesadziles. Moze faktycznie kiedys tam pracowali w ASO, tego nie wiem, ale teraz pracuja w motodromie na pelny etat. Zrozumialem Cie w ten sposob, ze oni pracuja w ASO a po robocie dorabiaja sobie w Motodromie :icon_mrgreen:.

 

Wracajac do tematu. Pogadasz sobie z wlascicielem. Pokaze Ci mozliwosci, a Ty sobie zdecydujesz jak maja Ci to zrobic. Chcesz orginalne czesci to bedziesz mial orginalne. Chcesz tansze zamienniki? Powie Ci swoje zdanie na ich temat, czy warto je zakladac, jakie maja wady i zalety, a Ty zdecydujesz co Cie zadowoli.

 

Adres:

ul. Lasockich 30

Brzeziny 95-060

 

Tel. do Jurka (wlasciciel)

508 082 966

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przy kupnie hondy miałem niesprawny czujnik stopki (lub luzu nie pamiętam) i motocykl był robiony wieczorem bo w dzień ten koleś pracował jakimś serwisie.

 

Ale to było w 04.2006 r. Pewnie sie pozmieniało.

 

Ogólnie n.t ich usług mogę powiedzieć same superlatywy. Na tamat sprowadzanych przez nich motocykli również. (tylko mniej mogliby kręcić liczniki :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam łodzianie jestem melvin z Wolborza nie wiem czy jesteście świadomi że takie coś w ogóle w łódzkim istnieje ale co tam :P

co do bajzlu to było w czym wybierać jeśli chodzi o akcesoria... ja kupiłem cały komplecik ciuszków może nie najwyższej klasy ale wmiare dobrych (przynajmniej tak mi się wydaje a jakie są okaże się po sezonie...)

co do moto to cała masa padactwa na tym bajzlu była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem koło 8.30-9.00 ale i tak zeszło mi do 13.30... na szczęście dobrałem wszystko co mi było potrzebne, nikt mi nic nie wykupił :P (może to dla tego że jestem trochę dziwnych rozmiarów, wyglądam wg. mamy jak anorektyczny kij od szczotki...) ludzi na bajzlu było co nie miara, pewnie dla tego handlujący okazali się bardzo chętni do targowania, gość który sprzedał mi kombi załatwił mi upust na buty na innym stoisku i dołożył do kombi rękawice za 140zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...