Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było wczoraj tak źle z tą pogodą, bywało już zimniej.

A co z twoim GPZ-em romek? Sprawdzałeś ten olej?

 

 

Już zrobione chłodniczka oleju się poluzowała i przetarła,ale małe spawanko i do środy (jak pogoda pozwoli :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda we mgle byla ciekawym doswiadczeniem. Takim oderwanym od rzeczywistosci :wink:

 

 

ha, jazda we mgle zawsze jest ciekawym doswiadczeniem.

 

ostatnio pozyczylem od kolegi skuter- legendarnego VAPORA, z ktorym w grupie jechalismy na piknik dla Dzieci z DD.

 

jak ja wzialem to maszyna wyciagala wowczas magiczne 40 do 50 kahaema, a ja wracalem w okolicach wodzierad/kwiatkowic do lodzi. kto tam jezdzi ten wie- ciemno jak w D* pelno drzew i w ogole. ale co do mgly to byla taka ze NIC nie bylo widac w promieniu doslownie kilku metrow- to jak byly te pierwsze chlodniejsze dni jakies 3-4 tygodnie temu- godzina 21. do tego kolega pare dni wczesniej sie przewrocil i urwal mocowanie swiatel przez co trtzeba bylo na stale podczepic- swiecily maksymalnie do gory- na korony drzew;d

 

to jest dopiero doswiadczenie;d juz nie mowie ze bylo niemilosiernie picno i musialem po prostu polozyc sie na tym skutterku bo nie bylem przygotowany na tak pozny powrot...

 

ps. Romek77 jakbys potrzebowal czesci do swojego to wal do mnie.

 

pzdr:)

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po przerwie :banghead: już się odblokowałem psychicznie po glebie i znów dosiadam moto :D

 

mam takie pytanie..............

 

czy ktoś ma może namiary tzn telefon do GUMISIA ( gość jeździ na TTR 600 supermoto, niebieska) za dawnych dobrych czasów jak jeszcze ja śmigałem na XT 600 supermoto to jeździł z nami z placu dąbrowskiego.........może ktoś ma do niego nr tel to prosze bardzo o wiadomość.

 

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

 

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przejeżdżałem przez Pabianice widziałem jak wrzucają na lawete MT-01 z rozwalonym przodem .

o tutaj

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51.66594&ec=19...8&z=1&t=WYBRANY PUNKT&poi=130

 

ktoś z FM ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż się stało?

 

A tu fotka z GP Łodzi:

http://interkomy.pl/galerie/2/target31.html

 

O te klasyki chodziło?

 

A tu zdjęcie ze skuterami, tylko mnie oczywiście balon zasłonił :bigrazz: :

http://interkomy.pl/galerie/2/target124.html

Edytowane przez Milek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...