Skocz do zawartości

2 Filmy !! Zapraszam....


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik niezły. Jak na horneta to wypasiony!

 

Takie komentarze to ja rozumiem... ;)

 

 

CBR, jak ci sie nie podobają komentarze to poszukaj sobie innego forum albo zaakceptuj fakt że różne są gusta i opinie. No i kultury troche...

 

Spoko, moge juz tu nie pisac, mam to szczerze w dupie... ;)

 

jakiś agresor miał tego wieczoru

 

To fakt, wlacza mi sie agresor jak czytam, ze kilka dni mojej pracy krytykuje osoba, ktora nie ma o tym bladego pojecia... ;)

 

zupełnie jakby sam chciał zabłysnąć

 

Poprostu wyrazilem swoje zdanie na ten temat, jakbym chcial zablysnac to zalozylbym oczojebne adidasy i swiecacy sie dres z rynku... :twisted:

 

Rozwalaja mnie texty na temat ubioru, co to za roznica ?? Moze Simpson chce szybciej zejsc z tego swiata ?? A moze poprostu czuje sie na tyle pewnie jezdzac, ze nie musi ubierac sie w zbroje jak robocop ?? Pozatym to nie jest male dziecko, a ja nie jestem jego matka zeby go ubierac :twisted: :roll: A co do muzyki kazdy ma swoj gust, ale wybralem taki utwor zeby Ci co sluchaja Hh dobrze sie przy tym czuli i Ci ktorzy sluchaja cos troche ciezszego... :D Wracajac jeszcze do mojej wypowiedzi, nie jestem zadnym cfaniakiem, jak kazdy tutaj uwielbiam jednoslady, a najbardziej jazde nie najczejsciej polecana przez producenta ;) :twisted:

 

Pozdro 666 :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze primo: wyraziłem moje zdanie, i mam do tego święte prawo :D

drugie primo: : "ktoś" jeździ tam w adidasach, dzinach i podkoszulku, to też nie podlega dyskusji ;):D

po trzecie primo: jesteś tu nowy. parę razy pokazywali na łamach tego forum filmiki o stunterach w ciuchach nieadekawatnych do wyprawianych ewolucji. pokazywali też ich gleby. zdarte plecy, powyrywane kostki, połamane obojczyki. to do mnie berdziej przemawia. nie uważam iż koles z filmu jest "źą", bo śmiga bez protektorów. uważam że jest bezmyślny. tyle ;):D:D.

 

karol1001, czuję się zraniony, przytul mnie :cry: ;)

pozdrawiam was WSZYSTKICH, bez wyjątku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w sumie to czym ja sie przejmuje ?? Piszcie Sobie co chcecie, kazdy z was ma do tego prawo, poprostu siedzialem nad tym filmem kilka dni zeby go zmontowac, dlatego twoja wypowiedz troche mnie zbulwersowala, w sumie niepotrzebnie... Pozdrawiam !! :twisted:

 

filmik niezły, ciekawo gdzie krecony, aswalt na tym lotnisko jest niezle porysowany , a gościu niezle sobie radzi z balastem,  

mozna prosic wiecej takich filmów

 

Z tego co sie orientuje wszystkie ujecia pochodza z Lublina... ;) :twisted: Na dniach postaram sie wypuscic cos nowego, tak wiec czekajcie cierpliwie... :D

 

Houk !! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy ;) Nie chcieliśmy was urazić ;) Jesteście takie fajne chopaki :roll: Przepraszam za siebie i studenta - my po prostu pochodzimy z małego miasteczka i mamy kompleks wieśniaka ;) Jeansy mamy jedne i sie wymieniamy co drugi dzień :banghead: A jak widzimy filmy z wielkiego świata to łapie nas zazdrość ;) Rozgryzłeś nas Kwiatuś :oops: Nigdy nie widzieliśmy jak ktoś na kole jeździ albo pali gume :( Wybaaaczcie nam :oops: :cry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

............... ;) :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR zobacz na czym jezdzi student..  

 

 

 

z wózkiem....

 

Boli cie to?

Duże ciekawszy sprzęt niż ten hornet.

Przynajmniej właściciel go restauruje i stara sie przywrócić ten ruski zaprzęg do stosownego stanu.

Jazda w jeansach, adidasach i.t.d to wg. mnie wieśniactwo i nieudana próba nasladowania kolegów z ameryki. Moze chociaz polacy by mysleli?

czy buzer, kask, buty i inne rzeczy tak ograniczaja ruchy ze ich nie uzywaja...nie sadze

to jest poprostu: Hamerican Style :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OłjejoRr.... :D Wali mnie to, czym kto jezdzi, wazne ze jezdzi i ma pasje ;) Ja tez smigam czesto w samej koszulce i krotkich spodenkach i wcale nie uwazam to za styl Amerykanski :twisted: Mam zbroje z protektorami, ale rzadko jej uzywam bo poprostu mi sie nie chce :lol: chcialem wam pokazac film, z zajebista jazda na sprzecie, ktory ogolnie raczej sie do tego za bardzo nie nadaje, nie wiedzialem ze stworze tak burzliwa dyskusje :twisted:

 

Pozdrawiam was wszystkich !! Buziaczki :*:*:*:*

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda w jeansach, adidasach i.t.d to wg. mnie wieśniactwo i nieudana próba nasladowania kolegów z ameryki. Moze chociaz polacy by mysleli?

czy buzer, kask, buty i inne rzeczy tak ograniczaja ruchy ze ich nie uzywaja...nie sadze

to jest poprostu: Hamerican Style :D

 

no ta, bo tylko amerykanie w koncu w dżinach jeżdża :lol: :lol: :lol:

 

zazdroscią od Was bije chłopaki na kilometr:) przyczepiliście sie jednego, mało ważnego motywu i drążycie temat.

 

pokażcie coś lepszego, a nie się czepiacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie przyszedlem nikogo obrazac, chcialem wam pokazac film ;) A to, ze na stuntpoland panuje inna atmosfera to ja wiem bardzo dobrze :D Ale to nie znaczy, ze tylko tam mozna spotkac ciekawych ludzi, prawda ?? :twisted:

 

Dzieki wszystkim tym, ktorzy uwazaja ten film za warty uwagi !! ;) Pozdrawiam was wszystkich, nie zaleznie czym jezdzicie i w jakim stylu !! Pozdrawiam nawet tych piszacych rozne glupie kwestie :banghead: :lol: Pozdrawiam tez moja mamusie, tatusia braciszka, dziadziusia i babcie !! Bo w koncu dzisiaj jest jej swieto !! :!: ;) Pozatym prosilbym was o odbieranie moich wypowiedzi z lekkim przymrozeniem oka, nie koniecznie z powodu zjarania gibona...

 

Alooooohha !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie czytam i czytam i w sumie na początku zgniłem a teraz dumam czy sie śmiac czy płakać...

 

Mało kto zraca uwage na montaż(a to wbrew pozorm bardzo czasochłonne i trudne zajęcie)...

Mało kto docenia umiejętności mojego teamowego kolegi Simpsona a prawda jest taka że ciężko byłoby wam znaleźc w kraju kogokolwiek kto by hornetem robił choć zliżone rzeczy co on(a jego umiejętnosci sa znacznie większe tyle ze nie ma ich w tym filmie bo nie zostąły uwiecznione)...

 

Poza tym... co was boli jak jeździmy ubrani!??

Słyszeliście o czymś takim swój własny, świadomy i prywatny wybór!?

Widzieliście(pewnie najczęsciej na filmach, zdjecaich albo znacie to z opowiadań) kolesi którzy wywalają sie w Tshirtach czy jeansach i potem nie meili skóry, połąmane ganty... spoko... jesteście znawcami...gratuluje...

 

My doświadczyliśmy tego na własnej skórze niejednokrotnie, nie raz widzieliśmy jak cierpią nasi koledzy... cóż- taka czasami jest cena tej gry...

Rozumiemy to niebezpieczeństwo i ryzyko i npewno jesteśmy go bardziej świadomi niż wy ale TO NASZ WYBÓR jak jeździmy, gdzie, z kim i w jakim stroju...

Dlatego darujcie sobie głupawe teksty, nie próbujcie nam dogryzać inie zgrywajcie wszechwiedzących moralizatorów którzy znają sie na wszystkim a ich wiedza jest jedna słuszna...

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich przeciwników freestyle'u(tak tak...jak by ktoś nie wiedział to jest styl wolny i nikt nie praa narzucac nam reguł) machając do was swoją Freestyle'ową ręka!! :D

moto5851bz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek przyjdzie na to forum z stuntpoland jest na tyle "wyluzowany" ze zapomina kultury. Na roznych forach panuja rozne obyczaje, wiec zluzuj troche bo sie zaduzo napinasz

 

PS. Moja wypowiedz jest skierowana do CbR600f

 

Po uno co ty masz do tego forum?? pierwsze forum na jakim byłem to tu ale to forum jest zbyt preclowate wszyscy sztywno się wypowiadają itp. Kto niby zapomina Kultury z niektórymi po dobroci nie można się dogadać bo jaki on szpec jest co nie??

Po duo zalogowałem się na stuntpoland ponieważ tam nikogo nie obchodzi czym jeździsz oraz w czym.

Po trio Po co się wypowiadasz o innych jak ich nie znasz i nie znasz jego poziomu inteligencji ktory zapewne przewyzsza niektorych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...