Skocz do zawartości

2 Filmy !! Zapraszam....


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest cham i prostak

 

Dobry czlowieku, nie znasz mnie, wiec wypraszam Sobie takie texty pod moim adresem... :D Ja tu nikogo nie obrazalem, wiec daruj Sobie kur*a !! ;) Nara !! ;)

 

Zaznaczyłem że wnioskuje to tylko po tym co piszesz na forum... Ale cóż... Papa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rider - świetne umiejętności, biorąc pod uwagę sprzęt to rewelacja

Montarz - bardzo dobry, miło się ogląda

Kamerzysta - dobry, chociaż mogłoby być troszkę lepiej

 

Reasumując: Bardzo fajny film, przyjemnie się ogląda i do tego polskiej produkcji. Brawo, ja chce więcej :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam to to przypomina mi sie historia taka:

bylo to pare lat temu w Białymstoku jade na uczelnie ubrany jestem w kurtke motocyklową, glany, i jensy ( oczywiscie kask mam), podjezdza obok mnie gośc na rusku i oczywiscie cześc on cześc ja prubuje zagadac a on do nmnie z tekstem jak ty jestes ubrany w dzinsach jezdzisz nie szkoda ci zycia i tyle z gadki

- takie teksty sa denerwujace gzie na dziesiec kilonetrow bede nakladał spodnie motocyklowe i co moze w szkole bede sie przebierał .

a pozatym ten kto robił takie ewolucje wie jak mozna sie napocic

to wcale nie znaczy ze nie nalezy jezdzic w dobrym ubraniu,

bo znam tez przypadek ze gosc wyjechał do sllepu 0.5km od chaty i jakin cudem miał prewrucił sie i udezyl głową w słup i kaplica, jechał bez kasku.

PS

pozatym szacun chciałbym połowe tego potrafic co simpson :D

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest fajnie zrobiony i się dobrze ogląda... Miło że ktoś się wział w Polsce za takie produkcje ;) Umiejętności jazdy też podziwiać...

 

A CBR600f choć rozumiem Cię bo jak się ktoś napracuje i go ktoś ochrzania to jest niemiłe to jakoś mimo wszystko wolę wypowiedzi Spidiego... Są bardziej kulturalne i przemawiające niż "agresor"...

 

A tak poza tym to więcej takich filmików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CbR600f

Chyba mało jak na swój wiek rozumiesz.

Wcale nie chciałem robić burdelu i Ciebie zjeżdżać. Poprostu stwierdziłem że taka jazda bez stroju to głupota. Pamietam jazdy po działce na leciutkich sprzętach a już tam gleby bylały

Blizny na 1/4 nogi wielkie oparzenia. Od tego czasu staram sie ubierac w co tylko dam rade.

Za umiejętności ukłony :D

Naprawde jestem pod wrażeniem tego co można robić na takim motocyklu! Czekam na kolejne filmy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleśta się rozpisali ;)... przez weekend nie miałem czasu to zajrzeć i podyskutować ale widze że już chyba wszystko zostało tu powiedziane. kto w czym jeździ, to już jego sprawa. gleby nie mnie będą boleć. jednakże jazda żwawym japończykiem, a jazda ruskiem to dwie różne materie, i różne prawdopodobieństwa szlifów, oraz ich długości na asfalcie. jak zwykle pozdrawiam wszystkich ;)!

Btw: Czym do ch... jest Ural z wózkiem Question Rolling Eyes

taki tam motor... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...