Skocz do zawartości

Zmiana koncowki wydechy w 2T (nie dyfuzora)


Bubu Goryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marius nie pękaj, moim zdaniem wygląda o NIEBO LEPIEJ!!! A że wyrzuciłeś dyfuzor to błąd ale jeśli okaże się że moto straciło tylko troszke na mocy i zamulacz bedzie niewielki to zostaw tak jak jest(dla laski jadąc nawet 80km/h to zabujcza prędkość i kisiel w gaciach murowany:D )

Ja w GILERA_ze GFR125 też zmieniam tylko że samą końcówkę bo dyfuzor mam oddzielnie więc opisze wam po skończonej praccy jak i co...zdjęcia oczywiście też przedstawie ;)

Pozdrawiam wszystkich...

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 10:58 ]

ps a jak tam Marius z dźwiękiem dalej pierdzi na niskich obrotach tak samo jak wcześniej, czy się troszku zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on seryjnie nie ma dolu, nie wyobrazam sobie co bedzie teraz Confused

pozyjemy zobaczymy. Opisze moje kombinowania i kiedy bylo najlepiej.

A co do dzwieku to nie wiem bo jej jeszcze na nim nie odpalalem poniewaz byla cala rozebrana a teraz skladam. Nowy lakier wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się dzieje jeżeli w tej końcówce nie ma tej siatki i tego wygłuszenia :?: Czy to powoduje jakieś gorsze osiągi czy tylko to że moto będzie głośno chodzić :?:

 

Nie dokonca wiem o co Ci chodzi. Podejrzewam, ze chodzi sytuacje w ktorej nie ma wewnatrz rurki z dziurkami(ta niby Twoja siatka?) oraz waty. Sama pusta ruła. Otoz tak sie sklada, ze wlasnie taka mam w DT. Przez orginalną końcowkę spaliny musialy 3 razy obleciec zeby sie "wydostac". Wywalilismy wszystkie przegrody i wlasnie jest teraz pusta. Moto na niskich i srednich obrotach az tak bardzo nie "ryczy" jednak po przeciagnieciu po obrotach chodzi dosc glosno. Nie jest to to samo co koncowka przelotowa w ktorej spaliny swobodnie uchodzą na zewnatrz oraz jest lepsze wygluszenie, jednak nie za bardzo mnie stać na przelotowke wiec zrobilem jak zrobilem. Niemniej jednak jezeli trafi sie okazja to kupie.

Co do osiagow to jest tylko lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kumplami rozbebeszałem tłumiki tzn te dyfuzory aby poprawić osiągi moto' date=' jak kogoś nie stać na sportowy dyfuzor to należy go rozciąć i wywalić wszystko z niego

pzdr Jaro[/quote']

Dokladnie! Nawet niektore wydechy sportowe maja identyczny ksztalt co orginały tylko sa puste w srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarodawca napisał:

ja z kumplami rozbebeszałem tłumiki tzn te dyfuzory aby poprawić osiągi moto' date=' jak kogoś nie stać na sportowy dyfuzor to należy go rozciąć i wywalić wszystko z niego

pzdr Jaro

 

Dokladnie! Nawet niektore wydechy sportowe maja identyczny ksztalt co orginały tylko sa puste w srodku...[/quote']

 

Bardzo fajnie jest to rozwiązane w HMach gdzie sa 3 rodzaje wydechu do jednego motocykla. jeden to wersja turystyczna, drugi to rajdowa a trzecia ( taka jak ja miałem ) to typowy wyczyn. Piersza i druga różni się tym że rurka przy wyjściu z cylindra jest dłuższa o 2 cm. Niby to tylko 2 cm ale po zmianie to jest zupełnie inny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą z ładem i składem a inni walą w klawiature na ślepo, że nic nie można zrozumieć.Nie będe już pisal tego samego co poprzednicy.

Opisze swój tlumik i już.

http://www.bikepics.com/pictures/393831/ -oto on,pelny przelot.Motocykl jeździ tak samo jak na seryjnym, tylko jest glośniejszy.Niewiem czy to przez zmiane tlumika ale zamiast 100 Rs'ka mi leci 105km/h, może linka mi szwankuje :lol:

Pozdrawiam

 

 

Ps.W swoich wypowiedziach wstawcie jeszcze więcej '' :D, ;p'' to będziecie extra,mówie Wam.Dupy na to lecą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj.. siwy;) Znaki mimiczne..sąstałym dołaczeniem do wypowiedziach w internecie. Coś jak zwroty grzecznościowe w listach;] Pozatym... Jjak piszesz dużo na gg to potema stawiasz je automatycznie

Wiesz? Nierozumiem Ciebie... :|

No to mamy nowy problem :D Wiesz, tak jak napisał Wueska, znaki mimiczne są stałym elementem w rozmowach internetowych. Wiesz, troche dziwnie by sie z kimś rozmawiało/pisało niewiedząc/niewidząc jego mimiki. Niewidziałbyś czy sie uśmiecha, czy coś innego robi, rozmowa była by taka troche niebardzo... Kapisz? ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...