Skocz do zawartości

stronka o ruskach


Misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strona www o Uralcu jest już gotowa ( znaczy to co nas interesuje - mechanika) Jak bedziecie mieli chwilę czasu to zajżujci. No i oczywiście prosze was bardzo- wpiszcie sie do ksiegi gości, cokolwiek. Bede wiedzial ze nie na darmo siedzialem nad tą stron. Do tej pory nikt nawet nie zajżał :? . No to zapraszam www.uralmoto.prv.pl

 

P.S. To stronka raczej dla ludzi którzy jeszcze nie mają zielonego pojęcia o ruskach więc nie dziwcie się ze opisałem bardzo proste rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cze

Włożyłeś dużo pracy w tą stronę, ale żeby było wszystko o.k. musisz posługiwać się prawidłowymi określeniami elementów motocykla. W szczególności ma to znaczenie dla mlodych adeptów wiedzy technicznej.

Amortyzatory przednie demontuje się nie z główki ale z półki górnej zawieszenia a silnik nie jest mocowany na bolcach ale na ośkach dwustronnie gwintowanych. Trzeba jeszcze dodać dla laików że przechodzą one przez karter (blok silnika) oraz otwory w dolnej części ramy motocykla.

Sorry może czepiam się szczegółów ale jeśli mają korzystać z Twojej wiedzy mniej wprawni koledzy to może mieć to mimo wszystko jakieś znaczenie.

nara

galar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu ??? Nie wiem co to moze byc ale spróbuje cos na to poradziec :|

 

P.S. Michał moze spróbuj pod takim linkiem http://uralmotocentre.w.interia.pl/ - jak to nie działa to nie wiem. Znaczy sie...... moze poprostu nie masz cierpliwosci, ta stronka tak długo sie otwiera ze szok, nie wiem czemu, staralem sie zrobic zeby bylo dobrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Co prawda nie naoglądałem się za dużo (limit transferu) , ale wtrące swoje 3 grosze. Podpisy pod fotkami w galerii nie za bardzo odpowiadają rzeczywistości. Nie skomentuje wszystkich , ale "najnowsza ruska konstrukcja" (chyba 3 fotka) to Emka z silnikiem Urala , a w następnym M-67 poza farbą jest zmieniony zbiornik (chyba od Kaśki). Postaraj się pisać tylko to czego jesteś pewien na 100% .

Pozdrawiam! I powodzenia w modernizacji stronki! ;) (może na innym serwerze byłoby jej lepiej?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...