Skocz do zawartości

Ceny crossow w Niemczech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj teraz to ciężko na niemieckim ebay tanio kupić crossa a to dlatego, że za dużo polaków zaczyna tam licytować

Kwestie cwanych Polaczków sciągających motocykle zza granicy za psie pieniądze i sprzedających na allegro zostawmy lepiej w spokoju :mrgreen:

Jednak kwas'u jak dobrze poszukasz to znajdziesz!

Wiadomosc z ostatniej chwili: http://cgi.ebay.de/Suzuki-RM-125-VollCross...1QQcmdZViewItem do 900 euro dojdzie dalej nie.Jesli wszystk ok to tylko brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwisterZG napisał:

Wiadomosc z ostatniej chwili: http://cgi.ebay.de/Suzuki-RM-125-VollCross...1QQcmdZViewItem do 900 euro dojdzie dalej nie.Jesli wszystk ok to tylko brac.  

 

 

 

o kurcze aukcja skonczyła się na 771euro  mogłem nie iść spać to bym zalicytował

To tak tanio? :D Jak doliczysz transport to wyjdzie bardzo zblizona cena do tej w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o licytowanie na ebayu, chciałem tam upolować moto ale cena jest bardzo atrakcyjna. A godzine przed, cena bardzo drastycznie idzie do góry więc nie ma co się podpalać.

jasna sprawa, najlepiej sie przyczaic i w ostatnich minutach zaczac licytowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o licytowanie na ebayu, chciałem tam upolować moto ale cena jest bardzo atrakcyjna. A godzine przed, cena bardzo drastycznie idzie do góry więc nie ma co się podpalać.

jasna sprawa, najlepiej sie przyczaic i w ostatnich minutach zaczac licytowac :D

Tam licytowanie w ostatniej minucie to normalka, cena motocykla podskakuje często kilkaset euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to podziwiam ludzi którzy kupują moto ze zdjęcia i jadą 1500km do Niemiec. Ładując 1000zł na przejazd to trzeba być zdecydowanym, że cokolwiek tam nie bedzie to trzeba brać (przynajmniej moto do 5 tys), przy droższych sprzętach (około 15 tys zł) już może mniej żal wydanej kasy na przejazd ale w razie miny po prost tracisz czas i pieniądze... Druga sprawa, że NIemcy też sie wycwanilli (czyt. nauczyli od Polaków) "podrabiania" moto do sprzedaży bo i tak chętnych Polaczków jest mnóstwo. Generalnie wychodzę z założenia, że prawdziwych okazji nie ma... Szukać moto najlepiej 150km od domu, ale wiem, że niestety łatwe to nie jest, pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jest blisko granicy drezno to niecale 100 km od granicy w ludwigsdorfie

Dlatego dałem ten link bo mieszkam w woj. Lubuskim gdzie mam do Frankfurtu nad Odra 89km+Drezno.Jak sie chce znalezc dobry motocykl to sie go znajdzie!Taką przyjmuje zasade bo juz 3 motocykle kupilismy z ojcem za granicą.Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jest blisko granicy drezno to niecale 100 km od granicy w ludwigsdorfie (jedrzychowice)

 

Dokładnie 120km ;) ale że mieszkam nie daleko to od razu mówię, że do motocykli z tego terenu Niemiec należy podchodzić z DUŻYM dystansem ponieważ często są trefne (nie ma większej różnicy do polskich niewypałów) brakuje części, połamane plastiki, problemy z papierami, itp. Zanim weźmiecie się za motory z tego tereny dokładnie się zastanówcie (Sprawdziłem na własnej skuże :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak hop siup z kupnem crossa u zachodnich sąsiadów.Wylicytowac każdy głupi może przed kompem :D .Najważneijszy to transport i kłopoty z nim związane hotele itp.Sam wiem bo sprowadziłem Cr z Niemiec szukałem w ogóle jakiegoś crossa 7dni i przejechane za moją Cr było 3500tys km.Tylko że ja paliwo do samochodu prawie nic nie płaciłem ;) .Sama podróż to powyżej 2tys spokojnie.Pzdr Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...