Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prot

 

Jadę ja i mój plecak przez niektórych zwany Złotą :icon_mrgreen:

 

Poproszę dwójeczkę...

 

...i tu powstaje pytanie - brać na ten wyjazd śpiwory i materace czy też zakładamy że śpimy w takich miejscach gdzie jest pościel?

 

Pytanie o tyle ważne że znowu będę musiał zapakować gargantuiczne ilości kosmetyków Złotej i muszę wiedzieć czy bede miał trochę miejsca dla ciebie czy też zostaje mi parę majtek do kieszeni wsadzić i już :wink:

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracujemy nad jednym koluniem ... ale twarda sztuka :banghead:

Co do standardu - PGR - powinna być woda, kibel i łóżko z poduszką i kołdrą.

 

 

No to pracujcie nad nim intensywnie !! bo niektórzy nie mają nawet gdzie bagaży zabrać ! nawet najpotrzebniejszych rzeczy :wink: ... no i żarcia troche by sie zdalo ... ewentualnie jakis namiot a to duzo miejsca zajmuje .. zresztą zawsze sie przyda ktoś autem !! :cool: :crossy: :clap:

 

 

PożdRo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH POSTANOWILISMY Z ZONKA ZMIENIC PLANY I RUSZYC RAZEM Z WASZA EKIPKA NA WEGRY OCZYWISCIE JESLI NAS PRZYGARNIECIE .ps. mam na imie Gerard moja zonka Renata mamy po 33 lata smigamy yzf 1000 ubranym w 3 kufry,pozdrawiamy wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za szybki motocykl. Nie możesz jechać. :banghead:

Jasne, że tak. Cholera w Melaxie noclegi się wyczerpały. Ostatnie dwa pokoje zaklepałem PGRem. Pidżi trza coś pomyśleć. Zgłaszać się szybciorem kto tam jeszcze potrzebuje noclegu z 28.04 na 29.04 w Węgierskiej Górce.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A ja sie musze z MarianKą dogadac. Bo my daleko do Wegierskiej Gorki nie mamy, a skoro Wy tam bedziecie juz w piatek w wiekszej ekipie, to cos czuje, ze rano szybko nie wstaniecie :banghead:. To da nam czas na dojechanie i zabranie sie juz w dalsza droge :P.

Taniej o jeden nocleg, co dla mnie sie liczy jak cholera :evil:.

A Marian z uwagi na czas (praca) tez mowil, ze wolalby ruszac w sobote.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A ja sie musze z MarianKą dogadac. Bo my daleko do Wegierskiej Gorki nie mamy, a skoro Wy tam bedziecie juz w piatek w wiekszej ekipie, to cos czuje, ze rano szybko nie wstaniecie :banghead:. To da nam czas na dojechanie i zabranie sie juz w dalsza droge :P.

Taniej o jeden nocleg, co dla mnie sie liczy jak cholera :evil:.

A Marian z uwagi na czas (praca) tez mowil, ze wolalby ruszac w sobote.

 

Pozdrawiam

 

Ja mniej więcej tak samo. Czyli raczej w piatek nie dojadę i sen mnie złapie gdzieś w trasie... bo musze przez Kraków jechac. Ale rano melduje się w wyznaczonym miejscu z kompletem map sztabowych i kompasem.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...