Skocz do zawartości

Gmole do transalpa


Rekomendowane odpowiedzi

Od jesieni jestem szczęśliwym posiadaczem ślicznego Transalpa ;) troszkę pojeździłem i doszedłem do wniosku, że może przestac być taki ładniutki już przy pierwszej glebie :) ... toteż mam pytanie: gdzie i za ile można kupić gmole do mojęgo sprzęta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
tu są' date=' ale za 720 złhttp://www.motocykle.katowice.pl/[/quote']

w tym sklepie zostalem nacoagniety na ponad 100zł-zorientowalem sie i kazalem sobie zwrocic kase - oddał. Chodzilo o szybe do kasku, zamowilem szybe do Uvexa revolutiona (mialem wtedy stare, nieaktualne katalog Louisa i HainGericka z 2003r)- w obywdu szyba kosztowala okolo 50 euro, powiedzialem facetowi przez tel, ze nie ma aktualnego katalogu, wiec po prostu niech sam poszuka nr katalogowego szyby i zamowi. Zamówił, a mi w miedzy czasie kumpel sprawdzil na necie, ze LOUIS ma promocje i sprzedaje te szyby po (juz dokladnie nie pamietam) ae cos kolo 30 euro. Przyszla mi szyba ale za 250zł (wtedy euro kosztowało prawie 5zł, ale Pan ze sklepu policzył po 5,20zł - pal licho, trudno). ale nie chodzilo mi juz o kurs euro. pytam dlaczego moja szyba kosztuje 50 a nie 30 euro???

odpowiedz: "bo zostala zamowiona w Heingeriku a nie w Lousie..."

Pan wiedzial, ze nie mam aktualnego katalogu, ale nie pomyslał ze moge jakois inaczej sprawdzic oferte katalogów. podzwonilem po innych firmach sprowadzajacych akcesoria z owych niemieckich katalogów. okazalo sie, ze HeinGericke nie miał juz wtedy w sprzedazy szyb do Uvexa Revolutiona ...

Po porstu zostalem oszukany... Zadzwponilem i powiedzialem, ze juz wiem to co i Wy teraz wiecie. Zaproponowal mi zwrot nadplaconych (czyt. wyludzonych) pieniedzy...

wiecej juz tam nic nie kupilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Louisa 2005:

 

Hepco&Becker => 140 / 170 EUR (mniejsze/większe) - ale naszemu forumowemu koledze takie gmole pękały od wibracji, więc nie polecam

 

SW-Motech => 120 EUR

 

Nie wiem czemu nie mają w katalogu Givi (albo ja nie widzę??). Zamówić możesz w sklepie internetowym www.louis.de

 

Te ceny są raczej wysokie, ale z jakością to też różnie bywa... Ja mam w transalpie gmole hondy i po kilku (chyba 8 ) glebach (także w terenie - na kamerdolcach) praktycznie nie widać na gmolach żadnych śladów (jest jedna większa rysa). Dlatego czasem droższe się opłaca. Jeśli masz osłony dłoni z czarnego plastiku (jak w modelu 2005) to dobrze, bo ich lakier lubi pękać przy glebach (pomimo gmoli) i kiepsko to potem wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w transalpie gmole hondy i po kilku (chyba 8 ) glebach (także w terenie - na kamerdolcach) praktycznie nie widać na gmolach żadnych śladów (jest jedna większa rysa). Dlatego czasem droższe się opłaca.

 

To są właśnie gmole GIVI

http://www.givi.it/downloadfree.asp?lib=Im...ID=5722&UT_ID=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedne znalazłem na motobot.pl/www/str/skl.php?gr=738465&ob=11047, ale te jakoś do mnie nie przemawiają, jakieś takie "małe" :roll: , ale może się nie znam. Te z holana żeczywiście wyglądają ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to zrobić??8O choć byłem w sumie przygotowany na taką mniej więcej sumkę, w porównaniu z firmowymi dodatkami Hondy, to to jest niedrogo, np: centralna nóżka za ok850 :D , a nie firmowa za połowę tej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodar - pamiętaj tylko, żeby raczej trzymać się markowych produktów (niekoniecznie honda, ale generalnie markowe). Akurat centralna podstawka to element, który solidnie dostaje w dupę zarówno na zakrętach (dość często zdarza się w mocnym złożeniu przycierać), jak i przy pokonywaniu rozmaitych kamieni w terenie, czy krawężników w mieście. Szkoda by było, żeby część centralki została na którejś z tych przeszkód.

 

Holan powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...