Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze buty Probiker nie pamietam modelu - szajs jak cholera rozwalają sie po miesiącu użytkowania ogólnie nie polecam , kupilem bo skusila mnie cena 199zl jak się okazalo wywalone w bloto

 

Drugie jakie mialem to Nitro link Buty zł buty są bardzo wygodne i jak się okazało dobrze zabezpieczają stopy - po spotkaniu z dzikiem na trasie buty uległy zniszczeniu a moje nogi nie:) Jedyny Mankament buty flaczeją po intesywnym użytkowaniu , z przodu bardzo szybko ulega znieszczeniu materjał z przodu ten taki pofałdowaniu :) jest niestety z jakiegos sztucznego tworzywa

 

3 to Sidi Vertigo bardzo zadowlony jestem z nich , bardzo solidnie wykonane , trwałe i mi się podoba magiczna nazwa Sidi:) jedyny mankament skrzypią podczas chodzenia:)

Edytowane przez ścinacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sidi vertigo i jestem bardzo zadowolony jak narazie choc duzo jeszcze w nich nie zrobilem kilosow. Dlugo sie nad alpinami smx zastanawialem, ponoc sa wygodniejsze pod wzgledem dlugiego chodzenia (np wiecej niz 2 godzin na ziemi np na zlocie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was jezdzil w Suomy Touring? Jesli tak to prosze o opinie.

Czy oplaca sie zaplacic drugie tyle za Daytona Spirit XCR? Ktos jezdzil w nich i moze sie tez podzielic opinia?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi się podobają i są sexy.

 

Mi tez sie podobuja A ogół plebsu twierdzi że wygladają jak kalosze i wolą kupic Sidi Vertigo...(ktore są już chyba popularniejsze niż dresy Nike)

 

 

Dokładnie Panowie :) Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę czy 2 wcześniej o nich pisałem :wink:

Napisales ze nie przemakaja, ale moje pytanie jest czy oplaca sie 2x wiecej zaplacic niz za Suomy Touring (ktore de facto na stronie producenta tez sa opisane jako waterproof).

A przy okazji - gdzie je kupiles? Bo jak dzwonie po sklepach to nigdzie tego cuda jeszcze na oczy nie widzieli i tylko ew. moga zamowic (a ja nawet nie wiem jaki rozmiar by na mnie pasowal). I ile za nie zaplaciles (bo sciagane teraz beda kosztowaly sporo ze wzgl na szalejace kursy euro).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bez szaleństw, ale jestem zadowolony.

Mianowicie pomykam sobie od dwóch lat w Daytonach Flash.

Buty dają radę, są usztywnione w newralgicznych punktach, co ciekawe mimo braku membrany po 3 godzinach jazdy w deszczu nie były wewnątrz nawet wilgotne. Chociaż możliwe, że to nie tylko zaleta samego buta, bo skórę starałem się odpowiednio zaimpregnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie kupilem SMX plusy i jestem zadowolony :icon_razz: zakup byl bardziej dzielem przypadku niz celowym wyborem bo wybor padl na sidi vertigo corsa ale nistety przyslany rozmiar byl za maly a wikszych ni bylo w ofercie.. (PS. sidi vertigo corsa maja zawyzone nr do rzeczywistosci - kupuj min rozmiar wiekszy - ja nosze 44 a sidi pasuje min 45 a alpinestars smx plus 44 sa OK). smx plusy sa niesamowicie wygodne - czuje sie jak w trampeczkach POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...