Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tylko w Vortice (nie całą podeszwę tylko tą część, która się najbardziej ściera). Chyba że masz na myśli, że da się gdzieś kupić całą podeszwę SIDI, zerwać starą i na jej miejsce przykleić nową?

 

da sie kupic poeszwe isc do szewca i dac do wymiany. tak samo w alpinestars i daytonach. to jest główna przewaga MARKOWYCH butów nad jakas kaszaną made in czajna

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ganiam w traperach (tzw) od kilku lat. Miałem 2 paciaki, jeden przy 70-80km/h drugi jakieś 20km/h. W obu przypadkach trapery uratowały mi stopy. Owszem, nie jest to wymarzone obuwie na moto (słabe wyczucie skrzyni i hampla), ale w lecie żadne plastiki nie zapewnia takiego komfortu jak pełne obuwie ze skóry. Jak jest fest gorąco ganiam w glanach i tyle.

 

Porównanie jak texy i skóra.

 

BTW. Podobno w Łodzi jest jakis sklep z ciuchami na moto i mają niezły wybór trzewikow motocyklowych. Gdzieś niedaleko Łodzi Fabrycznej. Ktoś wie anything?

 

To mnie pocieszyłeś :cool: Ja mam trapery steel'a więc dobrej firmy :P Ja tam sie przyzwyczaiłem do jazdy w tych butach i skrzynie i hamulec dobrze wyczuwam :smile: Apropo tego sklepu koło fabryki to będe musiał sie dowiedzieć coś konkretniejszego i napisze tutaj:)

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłeś :cool: Ja mam trapery steel'a więc dobrej firmy :P Ja tam sie przyzwyczaiłem do jazdy w tych butach i skrzynie i hamulec dobrze wyczuwam :smile: Apropo tego sklepu koło fabryki to będe musiał sie dowiedzieć coś konkretniejszego i napisze tutaj:)

 

 

Kup buty motocyklowe to poznasz co to wyczucie skrzyni i hamulca tylnego. Zupelnie inna bajka. Buty motocyklowe to buty motocyklowe. Trapki maja przewage tylko w niektórch aspektach.

Edytowane przez Yaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale narazie pinindzy nie mam to ganiam w tym co wydaje mi sie ok ;) Ale troche zaoszczędze to kupie coś normalnego na swego motóra :icon_biggrin:

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sidi Vertigo Corsy i właśnie w nich wkraczam w 3 sezon. Przy kupnie zastanawiałem się, czy to nie przesada, bo to buty typowo sportowe i myślałem jeszcze nad Vertigo, ale z racji szerszej regulacji wybrałem Corsy. Buty świetne do jazdy i bardzo dobre do chodzenia. Przetestowane pod kątem ochronny stopy. Żadnych uwag czy zastrzeżeń do ich wykonania i użytkowania. Dołączam do grona dresiarzy lansujących się na drodze i torze.

Swoją drogą to można zrobić podział ze względu na użytkowników butów różnych marek :banghead:

Sidi - wiadomo

Alpinestars - np Sk8

Daytona - może skinhead

Suomy - hmm... wiem punk

Trapery - harcerze

I w końcu Puma - Królowie ( Królowe ) dróg

 

 

P.S. Żadnej subkultury lub społeczności nie chciałem powyżej obrazić

Wyrażajcie opinie o konkretnych modelach butów, żeby każdemu było łatwiej podejmować decyzję o ich zakupie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidi Vertigo Lei :bigrazz: Póki co krótko testowane (wersja 2009). Do targania "Motóra" na wstecznym pod górkę (dla treningu...tak na wszelki) się niespecjalnie nadają, ale może to kwestia przyzwyczajenia, albo doregulowania zacisku.

 

Za to jazda o niebo pewniejsza, rewelacyjna swoboda ruchu stopy przy zmianie biegów i hamowaniu. Choć i tak wszyscy złośliwi pytają, dlaczego jeżdżę w butach narciarskich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym sezonie zakupilem buty z Belgii firmy Richa

jestem z nich zajebiscie zadowolony

duzo solidnych zabezpieczen i co najwazniejsze mozna w nich chodzic !

polecam bez lipy :bigrazz:

 

Cześć,

 

wiem, że posta zamieściłeś dawno, ale właśnie rozglądam się za opiniami ludzi używających bucików tej firmy.

Sam mam kurteczke Richa i sprawuje sie zacnie.

Model butów jaki mnie interesuje to Speedmaster (Pro-Speed). Jeśli ten model właśnie posiadasz bardzo proszę Cie o opinie po dłuższym czasie użytkowania :)

 

dzięki,

pozdr,

pitersky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Swoją drogą to można zrobić podział ze względu na użytkowników butów różnych marek :banghead:

Sidi - wiadomo

....

 

 

hmmmmm.... wiadomo?? ciezko powiedziec. geje?? moze miękkie siurki?? cieniasy?? leszcze a moze dzielnicowy klub onanisty??

 

no ciezko powiedziec hmmmmmmm

 

 

a tak na powaznie to jest na rynku kilka bardzo dobrych marek, kilka troche gorszych no i od zatrzesienia badziewia. jak ze wszystkim. najwazniejsze to dobrac sobie pod własną stopę i preferencje dot. uzytkowania bo ciezko uprawiac turystyke w dzirkowanych smxach plusach

 

 

aha i nie czuje sie zadnym Kur**a skejtem

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ciezko uprawiac turystyke w dzirkowanych smxach plusach

 

Hmmm :icon_rolleyes: Ja w normalnych (czyt. nie wentylowanych) daję radę uprawiać taką turystykę i to z ogromnym powodzeniem. Po całym dniu spędzonym w tych butach moje stopy w ogóle nie są zmęczone. A i chodzi mi się w nich bardzo dobrze i bardzo wygodnie.

 

Ewentualnie można zapie*dalać w jeansach i adidaskach - wtedy to już w ogóle turystka będzie wygodna :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się powoli rozstaje z butami wojskowymi (ostatnio bundeswehry)

sprawiłem sobie sidi -enduro ale jaki model to nie wiem oraz szosowe oxtary tcs

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :icon_rolleyes: Ja w normalnych (czyt. nie wentylowanych) daję radę uprawiać taką turystykę i to z ogromnym powodzeniem. Po całym dniu spędzonym w tych butach moje stopy w ogóle nie są zmęczone. A i chodzi mi się w nich bardzo dobrze i bardzo wygodnie.

 

Ewentualnie można zapie*dalać w jeansach i adidaskach - wtedy to już w ogóle turystka będzie wygodna :icon_razz:

 

 

no w normalnych ja robie dokladnie to samo i mam dokladnie takie same odczucia jak ty, czyli jestem mega zadowolony, ale tak jak wspomnialem, walnij ze 2000km od domu w dziurkowanych i niech cie złapie deszcz. lezysz i kwiczysz.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...