Skocz do zawartości

Pomysł na weekend 1.07.06 oraz wyjazd Częstochowa 23.04.06


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z Warszawy i nietylko !!!

 

Jestem za. Częstochowę można zwiedzić, bo chyba wiele osób tak jak jak było na Jasnej Górze, a w samym mieście nie bardzo.

Tak sie sklada że jestem od 23 lat mieszkańcem Częstochowy i z wielka chęcią służe pomoca.

Dla chetnych i zmeczonych po podróży schronirnie przed słońcem i cos na zab. (byle nie za dużo) :buttrock:

 

Termin 23.04.2006 jest znany co do godziny- jak bedziecie wiedziec o której mniejwiecej bedziecie na miejscu dajcie znac to wyjade po Was. Jeszcze jedna prosba jakoby ktos Was policzyl aby jedzonka nie brakło :banghead:

 

Jak wszysko sie dobrze ułoży chetnie sie dołącze do dalszej wycieczki.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flisert dzięki za ofertę podejrzewam, że z wyżywionka nie skorzystamy bo nie chcemy doprowadzić Cię do bankructwa :buttrock: Ekipa, która będzie jechała z Warszawy do Częstowowy to nie tylko forumowicze.

Rok temu było nas około 30 osób, a w tym roku pewnie więcej. Proponuję byś spotkał się z nami na tej wcześniej wspomnianej stacji BP. Podaj telefon to zadzwonimy jak będziemy dojeżdżać.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że z wyżywionka nie skorzystamy bo nie chcemy doprowadzić Cię do bankructwa

spoko na kanapke i porcyjke bigosu i cos do picia dla kazdego jeszcze mnie stac !!!! ;)

 

Podaj telefon to zadzwonimy jak będziemy dojeżdżać.

wszystko w swoim czasie (moze sie zmienic wiec nie bede robil zamieszania) ;)

 

P.S.

Za jedzonko i popitke oddacie w browarkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wspólny przelot do Częstochowy to jak napisał Galar zbiórka w punkcie : "Tak jak w zeszłym roku. Skrzyżowanie katowickiej z drogą nr 721

z Piaseczna i Magdalenki 23.04. godz. 7.00"

A jak pytasz o przelot do flisert to wszyscy podjedziemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pytasz o przelot do flisert to wszyscy podjedziemy

 

TAK JAK PISALEM WCZESNIEJ !!!

 

Dla chetnych i zmeczonych po podróży schronirnie przed słońcem i cos na zab. (byle nie za dużo)

 

Rok temu było nas około 30 osób

no cóz czyli sporo :oops: ale spoko

Co wy na to zeby ograniczyc sie tylko do zaproszen dla 4umowiczów ?? - postawilbym wtedy na jakosc a nie na ilosc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na Częstochowę i Świętokrzyskie. chyba że jakiś konflikt terminów wyjdzie.

Nie biorę na razie udziału w ustalaniu szczegółów bo jak dla mnie to za wcześnie.

 

Kur...a właśnie mi się pzrypomniało że na wesele idę 22 kwietnia... WRRR :P

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to zeby ograniczyc sie tylko do zaproszen dla 4umowiczów

:ehz:

Jak to sobie wyobrażasz: "panowie na prawo a koledzy na lewo".

Wskaż tani lokal (ale smaczny) z DUUUUUUUUUŻYM parkingiem, każd weźmie sobie to co lubi. Nie będziemy narażać twojej mamy na męczące mieszanie kotła bigosu. Możesz jeszcze ściągnąć na jakiś parking wojskową kuchnię polową z grochóweczką :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sobie wyobrażasz: "panowie na prawo a koledzy na lewo".

W sumie to masz racje !!!

:twisted: a ja tak bardzo chcialem zeby bylo ladnie i przyjemnie :twisted:

 

Wskaż tani lokal (ale smaczny) z DUUUUUUUUUŻYM parkingiem' date=' każd weźmie sobie to co lubi. [/quote']

Tani i dobry ??? Bedzie problem - ale cos wymyśle

 

Jest ktoś na 4um kto blisko mieszka Cz-wy ?? (co dwie głowy to nie jedna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...