Skocz do zawartości

nie ma jak kask porządny:D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
bardzo fajny' date=' paznokciem mozna było grawerowac, lekko bo lekko ale zawsze[/quote']

 

Haha, dobre :lol: Mam nadzieję, że coś tam wystrugałeś na teście, w sylu "W tym jeździłem " :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniom też się ten kask podoba....;-)

ale żeby nie zaśmiecać proponuję do humoru lub oczyszczalni

szkoda czasu

 

dokładnie, zwłaszcza, że opis wcale nie jest jeszcze taki tragiczny (widziałem już bardziej kontrowersyjne opisy aukcji z kaskami 'marki' tiger :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kask, torando sie chyba nazywa. Kupilem NOWY z 45 zl w uboeglym roku w sklepie. Byl mi potrzebny do jezdzenia stara Jawka (lata 50) a nie mialem jeszcze swojego, pozniej przyszlo oswiecenie :buttrock: A zauwazcie tytul aukcji KASKI SCIGACZE -> to jest smieszne do momentu az ktos go kupi sobie na cokolwiek rozwijajacego jakas predkosc, chodz i na hulajnoge bym go nie zalozyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie moge pochwalic ze mam wlasnie takowego tigera...:buttrock:

podkreslam jednak ze zawsze to pasazer w nim jezdzi, ja mam starego, uzywanego zreszta uvexa, ktory testowany byl przez mojego brata i potem kolega rozbiegajac sie i walac w mur... a kiedy rozbieralem tego tigera(znaczy sie juz skladalem) to pekla mi szyba na mocowaniu po dokreceniu... ale najlepsze to ze nie krecilem na chama, po prostu przykrecilem.

rysy na tym kasku pojawiaja sie drastycznmie szybko...

w ogole kto to pomyslal zeby pisac kask na scigacze... paranoja...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date=' ja mam starego, uzywanego zreszta uvexa, ktory testowany byl przez mojego brata i potem kolega rozbiegajac sie i walac w mur...[/quote']

 

Masz sie ziomek czym chwalić nie ma to tamto... Słyszaleś kiedyś o tym że kaski są jednorazowe i po silnym uderzeniu nadaja sie tylko na śmietnik? :roll: Na twoim miejscu jeździłbym w tym Tigerze czy innym Tornado :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilnym uderzeniu nadaja sie tylko na śmietnik?

e tam... skoro smiga to smiga:D mi tam nie przszkadza. kiedys wypadl mi takze przy predkosci gdzies 60km/h na asfalt, wpadl do rowu... tylko sie pojawila rysa na glebokosc moze z pol mm... ten kask chyba jest niezniszczalny :buttrock: teraz jest wlasnie u brata, ktory ma go pomalowac wg swojego pomyslu jakos:P moze wtedy bardziej zadbam. swoja droga to mysle o zakupie calkiem nowego kasku badz bynajmniej nowszego od tego co mam teraz... ale poki co to wole zainwestowac w rekawice i kurtke, bo przed tym kaskiem widze jeszcze przyszlosc:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże w podobnym shicie i chyba będe musiał go wymienić. Zanim trafiłem na to forum nie wiedziałem, że te kaski to takie badziwie :? Chociaż z drugiej strony kumpel uratował sobie zdrowie a może i życie jak przyrżnął w jakimś bardzo starym kasku (chyba jeszcze gorszym niż to) co się zowie chyba Mach 4 w znak drogowy. W dodatku ten kasy był w kiepskim stanie. Jechał jako pasażer na Suzuki rg80 z prędkością jakieś 40-50km/h. Walnął w znak czubkiem głowy i poza tym, że go bolała trochę to nic mu nie było (z wyjątkiem kolana pozdzieranego). Powodem gleby było to, że kierowca zacinął przedni hamulec na dość ostrym zakręcie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony kumpel uratował sobie zdrowie a może i życie jak przyrżnął w jakimś bardzo starym kasku (chyba jeszcze gorszym niż to)

 

wiesz... roznie to bywa. jednak wiadome to bedzie moze tylko jedno- lepszy taki tiger niz jezdzic w garnku albo w ogole bez kasku... chociaz przy predkosci >jak jakies 100kahaema to bedzie bez roznicy czy kask ORMO, Tiger czy tez Tornado...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem GsxF a trzeba bylo bestie przetestowac to bylem zmuszony pozyczyc od znajomka taki kask ;| Powyzej 120-130km/h szybka strasznie drga... Wogole kaski sa straszne.

Po jakim czasie ten kask wypadl mu z reki na chodnik i sie polamał i bylo widac co ma pod cienka warstwa plastiku............STYROPIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado na kursie

wysokość upadku = siedzenie wsk

przyczyna = powiał wiatr

nawierzchnia = asfalt

uszkodzenia = popękana skorupa, szybka pękła na samym środku

 

Tornado prywatny :mrgreen:

wysokość upadku = z ręki

przyczyna = rozwinął się pasek którym zapinamy kask, tutaj: użyty jako uchwyt

nawierzchnia = dywan

uszkodzenia = szybka pękła na samym środku (w przeciwieństwie do tego z kursu, szybka nie była otwarta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...