Skocz do zawartości

nie ma jak kask porządny:D


Rekomendowane odpowiedzi

mialem kiedys podobnie wygladajacy Tornado na Ogara ale na "szczescie" jakies ch*je go zajebaly i jeździlem w jakiejs starej uzywce, przy predkosciach osiaganych na Ogarze itp sprzetach to moze ujdzie w tłumie :?: , bo na sporta to sie na pewno nie nadaje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kojotkurier

ciezko by bylo wyciagnac leb w takiego polamanego laminatu wysciolonego steropianem o gestosci takiej jak ten do ocieplen bydynkow :twisted: w takim kasku szatan szybko sie upomni o twoja dusze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kaski spelniaja wymogi Unii Europejskiej" - cokolwiek to znaczy ja wolalbym jednak, aby kask mial homologacje.

 

A moze niech ktos sprzedawcy zabije cwieka i poprosi o dokladne oznaczenie normy i numer homologacji?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie! ten kask jest przepiekny :buttrock: spójrzcie na tą przyciemnianą szybkę w nocy jak i w dzień nic przez nią nie bedzię widać, po drugie ten wyciągany środek ( oczywiście jak nim je**iemy o ziemie to się wyciągnie :crossy:) kask the best jednym słowem bedziemy w nim bezpieczni :P tylko razi mnie ta wysoka cena :/ ( fakt lakier jest drogi a ten kask się świeci jak nie wiem co :P ) jednym słowem polecam tego tigera :D ( oczywiście zartuje hehe) to lepiej dolozyc i miec pewnosc ze przy glebie nasza głowa bedzie nadal w całosci :)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cham z allegro może zamydlić oczy uzytkownikom alegro i bic na nich kasę. Jakby dobrze pogrzebał to moze na to jest paragraf w K.Karnym :?: Atest i wymogi UE na pewno nie sa spełnione :buttrock: Kask to najważniejszy element ubioru motocyklisty i nie mozna stosowac półśrodków. Ja mam zestaw: na drogę Airoh, w pracy w teren Uvex, na żużel /amatorszczyzna w soboty/ AXO. Teraz mam dylemat: kask dla żony :roll: Jakby nie kombinować to 350 zapłacić trzeba - zwłaszcza jak żonka jest OK.

Jak bedę się rozwodził /oby nie/ to pomysle o tym kasku dla zony z tego tematu :crossy: :P :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...