Skocz do zawartości

Predkosci i obciazenie silnika.


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do tego schizofrenika samolota - jaka jest predkosc ekonomiczna w twoim golfie? Jaka na benzynie, jaka na gazie? Czy gdy tniesz swym bolidem przez wieś po brukowanej kostce zużycie oleju ci wzrasta? Jaka srednią predkosc udaje ci sie trzymac gdy jedziesz przez pole? Prosze, odpowiedz! Mam duzy głód wiedzy!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nsr125 -ta to się w głowę pukała2 ponizej 5' date='5k obrotów, kręciłem tylko do 10k ... prędkośc sugerowana w trasie 110-120, 1najekonomiczniej było przy 80-90(w trasie). [/quote']

 

1 bo poniżej 8tys. czyli przed otwarciem zaworu który przyspiesza wchłanianie wachy ;) a 10k to max moc, dalej już nic nie ma ;)

 

2 potwierdzam i dodam, że poniżej 5,5 przy max otwrtej przepustnicy jest fajny basik (a moto przyspiesza minimalnie :) )

 

hehe to jest dowód na to ze nie trzeba koniecznie czytac serwisówki zeby sie dowiedzieć jak jezdzić swoim moto-wystarczy pojeździć (ja nie czytałem :) )...

 

potwierdzam- basik słodziutki ;):D:D...mozna się nim nacieszyć bo moto samo z siebie nie wyjdzie z tych obrotów raczej :D:P:P:P :D

 

moja była af1ka 50 z tłumikiem od jakiejs 400setki :twisted: :twisted: tez na niskich obrotach ma fajny dzwiek (btw teraz jezdzi nią ozzy :D )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mam olbrzymi głód wiedzy i skłonność do poszukiwania jej przez zakładanie nowych tematów :buttrock: spidi i awful bardzo chetnie mnie swoja wiedza nakarmili i jestem usatysfakcjonowany ich odpowiedziami. Do greeda dla golfa 1,6 ekonomiczna 90- 120km/h do 140 jest spoko, ale powyzej 140 to ten sprzet nie jest skonstruowany do dluzszej jazdy z taka prekoscia, na zuzycie zuzycie oleju nie wplywa rodzaj nawierzchni. Srednia predkosc udaje mi sie utrzymac w okolicach 90-100km/h (zwazajac na to ze czasem trzeba sie zatrzymac i w terenie zabudowanym noge nieco z gazu zdjac)

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do greeda dla golfa 1' date='6 ekonomiczna 90- 120km/h do 140 jest spoko (...) 90-100km/h (zwazajac na to ze czasem trzeba sie zatrzymac i w terenie zabudowanym noge nieco z gazu zdjac)[/quote']

 

Ale gagatek z ciebie - 140, szalony chłopak :buttrock:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do greeda dla golfa 1' date='6 ekonomiczna 90- 120km/h do 140 jest spoko (...) 90-100km/h (zwazajac na to ze czasem trzeba sie zatrzymac i w terenie zabudowanym noge nieco z gazu zdjac)[/quote']

 

Ale gagatek z ciebie - 140' date=' szalony chłopak :buttrock:[/quote']

 

gagatek hehe... szelma wręcz :crossy:

 

samolot: jakbys napisał,że chcesz stworzyć podręcznik majacy na celu pomoc ludziom którzy własnie kupili danego sprzęta- zeby mogli sie dowiedzieć czegos bez zakładania nowego tematu- to myslę ze Twoj pomysł spotkałby się z większym poparciem... lub chociaż z mniejsza szyderą...

 

(jestem nieco wcięty,wiec przepraszam za nieprecyzyjną/zakręconą wypowiedź).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla golfa 1' date='6 ekonomiczna 90- 120km/h do 140 jest spoko, ale powyzej 140 to ten sprzet nie jest skonstruowany do dluzszej jazdy z taka prekoscia, na zuzycie zuzycie oleju nie wplywa rodzaj nawierzchni. Srednia predkosc udaje mi sie utrzymac w okolicach 90-100km/h (zwazajac na to ze czasem trzeba sie zatrzymac i w terenie zabudowanym noge nieco z gazu zdjac)[/quote']

 

ale to właściwie sie chwalisz czy się żalisz ?

a tak w ogóle to ty jestes taki bardziej normalny czy taki raczej mniej?

jak to z Toba jest ?

może nie na to forum trafiłeś ?

 

http://free4web.pl/3/?104404

 

mysle że tu znajdziesz cos dla siebie, zdecydowanie polecał bym Ci "Grupe wsparcia" szczególnie "Schizofrenia-życie w innym świecie "

 

swoje tematy mógłbys zakladac np w dziale "Muszę to powiedzieć ! "

 

nie dziekuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednia predkosc udaje mi sie utrzymac w okolicach 90-100km/h (zwazajac na to ze czasem trzeba sie zatrzymac i w terenie zabudowanym noge nieco z gazu zdjac)

 

wow no ladnie to naprawde szybko. Nie zartuje i terenie zabudowanym....

Na jakiej trasie (dlugosc) uzyskujesz taka srednia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednia predkosc udaje mi sie utrzymac w okolicach 90-100km/h (zwazajac na to ze czasem trzeba sie zatrzymac i w terenie zabudowanym noge nieco z gazu zdjac)

 

wow no ladnie to naprawde szybko. Nie zartuje i terenie zabudowanym....

Na jakiej trasie (dlugosc) uzyskujesz taka srednia?

słuszna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek jezdze przepisowo a tylko pomijam ograniczenia predkosci. Taka srednia mi wychodzi na trasie 65km, ktora to robie w niecale 40 minut. Na drodze napotykam kilka miasteczek i wsi w ktorych zwalniam. Kiedys sie z bratem zalozylem ze na tej trasie utrzymam srednia 90km/h i nie bede przekraczac ani razu 100. On twierdzil ze to nie mozliwe, a jednak udalo sie. A po co to wogule pisze? Gredoo zapytal a ja grzecznie odopwiadam :buttrock:

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka srednia mi wychodzi na trasie 65km, ktora to robie w niecale 40 minut. Na drodze napotykam kilka miasteczek i wsi w ktorych zwalniam. Kiedys sie z bratem zalozylem ze na tej trasie utrzymam srednia 90km/h i nie bede przekraczac ani razu 100. On twierdzil ze to nie mozliwe, a jednak udalo sie.

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie, ghost rider w swoim 'cudownym' filmie 'gateway stockholm' bodajze, na odcinku 68km wyciągnął srednią 270 :buttrock:...

 

a 90km srednia bez przekraczania 100 jest mozliwa... tylko ze trasa musiałabybyc megadługa :crossy:...no i raczej nie na polskie warunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...