Skocz do zawartości

poszukuje zdjec sama z silnikiem i skrzynia zaporozca


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Sam jestem na etapie budowy SAM-a z silnikiem Zapka.

Moge Ci powiedzieć ,że przez parę lat widziałem na zlotach tylko 2 takie sprzęty o jakich mówisz tzn. z napędem na łańcuch.Jeden wykorzystywał skrzynię od Alfy Romeo 33 (napęd poprowadzony był przez półosie z obu stron),drugi z kolei miał oryginalną skrzynie od zaporożca i jakąś przekładnie kątową (wyglądał okropnie bo był to typowy "rat bike" poobwieszany jakimiś gównami - prawie 4m długości ,o ile dobrze pamiętam wygrał konkurs na najdziwniejszy motocykl zlotu ).Jestem przekonany ,że mam parę fotek przynajmniej jednego z nich,ale niestety nie w kompie ,dlatego jeżeli by ci zależało mółbym ci je odszukać ,zeskanować i wysłać.W zamian prosiłbym cię o przysłanie mi twojej kolekcji zdjęć Zapków (też mam ich trochę ,ale nie tyle co Ty)

mój adress: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodaj, bo mi chodzą tylko dwie, a częściej mi wywala: to zdjęcie nie istnieje.

A czy któraś japonia nie miała przypadkiem skrzyni z wejściem na wał wzdłużny i wyjściem na łańcuch? Była chyba nawet taka kawa (nie jestem do końca pewny). Pozostaje tylko znaleźć taką skrzynkę. Pieniądze będą na pewno większe ale przynajmniej będzie to chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie :!: niestety nie posiadam żadnego SAM-a i do tej pory nie zastanawialem sie nad skladaniem takiego, ale jak zobaczyłem foty to mi sie oczka zaswiecily :lol: Wiem że do zlozenia takiego potzreba kupe pracy i wogule, ale moze bym dał rade ;) Powiedzcie mi ile może kosztować taki silnik od Zaporożca? Ile skrzynia? i jaka bedzie najlepsza do połączenia z tym silnikiem? Czy części do silnika Zaporożca sa dostępne? Powiedzcie mi ile by mnie wyniosły te części? :)

Z góry dzięki za odpowiedzi :mrgreen:

POZDRO :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka panowie ja skladam mojego na dyferku od yamahy xj 750 obejscie na kolach i lancuchem z tylu wylądował lak 245/16 a na przedzie 180/17 porypanego draga panki kręce jakby co to dzwońcie jak co bedzie trzeba 698255852 domel szczecin pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kompie niemam bo to firmowy szmelc ewentualnie na komoore jak bede w domu to pooszcze bo od jootra urlop

 

[ Dopisane: 14 ]

a poza szukam zyjącego silnika do zapa bo mooj do remontu kloc

 

[ Dopisane: 14 ]

jest stronka polska ZAPEK.PRV.PL gosc niezle kombinooje z wynalazkiem a i fotek kilka jest a druga to rosyjska BRAYVO.RU co prawda sprzety w cadzie ale!!!

 

[ Dopisane: 14 ]

jeszcze jest DBBP.COM

 

[ Dopisane: 14 ]

;) :banghead: :P :banghead: :banghead: :banghead: :evil:

 

[ Dopisane: 14 ]

BIKER.RU TEZ JEST CO NIECO

 

[ Dopisane: 14 ]

ma kto zdjecia fajnych zapów

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zap zapem ale tu jest coś "speszjal edyszion". Też rosyjska konstrukcja, ale jaka:

http://oppozit.ru/modules.php?name=News&fi...article&sid=233

To, co autor o nim pisze:

silnik - gaz 53

pojemność - 5 litrów

cylindrów - 8

moc - 200 KM

przyspieszenie - 2 sek. do 100 km/h

jeden bieg, rozłączany ręką lub nogą

więcej niż 200 km/h na nim nie jeżdziłem

na obrotach jałowych jedzie 60 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...