Skocz do zawartości

Allegro - Leovince SBK


Rekomendowane odpowiedzi

ciężko jest tak powiedziec ...

 

bo to zależy od motocykla ...

 

ten sam tłumik na silniku R4 chodzi inaczej na silniku V2 (sprawdzone) ...

na V'ce kazdy bassuje ...

 

nie wiem czy to sie da określic ... sam też wolałbym bas, zamiast ryku ;)

 

[ Dopisane: 24-01-2006, 20:43 ]

Z trzema takimi sprzedawcami rozmawialem i zaden nie ma roznic w cenie w zaleznosci czy to alu/tytan/karbon...

 

Potwierdzam, za 490 tłumik jest w karbonie lub tytanie , tak jak by sie wybierało kolor:)

 

znajomy gadał o tym tłumiku i mowi że to jest jakas uniwersalna końcówka, niededykowana pod konkretny motocykl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tłumik z podstawowej serii Leo Vince i on i tak jest uniwersalny nawet jak pisze ze pod konkretny model bo roznica jest w..... rurze do montarzu miedzy kolektorem a tłumikiem, dopiero wyzsze modele sa opracowane pod serio konkretny model, dla mnie to i tak zadna roznica jak w gsx-r 1000 moc wzrasta o 3 czy 4 konie to w moim sv o 1,5 - 2 ? ;) wazneijsze jest ze ten tłumik wazy 2 kilo a seryjny w sv z 12 jak nic, poza tym jak w motorze jest wtrysk to uniwersalny wydech nic nie zaszkodzi przciez , co do dzwieku Leo są bardziej basowe niz yoschi , no i fajnie sie wypalają na początku użytkowania, fajny efekt szczegolnie na postoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi powiedziec jak brzmią LeoVince? Basowo czy wyjąco (jako yoshimura) ? Ogolnie tlumiki przeciez maja jakis charakter i nie kazdy brzmi tak samo.

Sobie posluchaj ;) Na przykladzie zx-6r: http://zx6rweb.bravehost.com/sounds.html

 

Jak dla mnie to brzmi wpyte. Kurde, moze by se tak lajsnac takiego... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie posluchaj  Na przykladzie zx-6r:http://zx6rweb.bravehost.com/sounds.html

BOSZZZZ nie wiem jak wam ale mi po plecach ciary idą a włosy na rękach stają dęba ( nie w prznośni - naprawde) ZROBCIE WIOSNE!!!!!

Tłumika jescze nie mam ale moj znajomy juz ma taki, to sa oryginały w 100% mają wszystko co powinny mieć Leo Vince , ja swo dostane jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dzwieku Leo są bardziej basowe niz yoschi

Tu się zgadzam w 100%, tylko Yoshi są chyba ciut lepsze pod wzgledem wykonania ;)

 

W każdym razie mój Leo grzmi w Sv straszliwie, aż sam się czasami boje :D, a co dopiero maja powiedzieć motocykliści których wyprzedzam... :P kilka razy widziałem, ze miny mają nie tęgie... :lol:

 

A prezentuje się to tak... ( w tytanie naturalnie ;) )

 

leo.jpg

 

Jeszcze jedna sprawa. Kolega miał w Ducati Monster nawet 2 Leo Vince karbonowe ;) za kupe kasy i niestety jeden zaczął się wypalać. Wyraźnie widać było brazowe przebarwienie na boku... ale to chyba był sporadyczny przypadek

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie posluchaj ;) Na przykladzie zx-6r:http://zx6rweb.bravehost.com/sounds.html

 

jakiej firmy tlumik mam kupic zeby wył (startuajcy odrzutowiec). Wiem, ze yoshi, akra to wyjce typowe. Co jeszcze?

Ktos zna inne stronki z probkami dzwiekow tlumikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...