Skocz do zawartości

Problem z rozrusznikiem :-(


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za pomoc :notworthy:

 

U mnie jest tak, że jak wymieniłem na nowy akumulator to było bez różnicy, więc chyba będzie to te sprzęgło, aczkolwiek kiedyś spotkałem się z taką opinią, że tam jest jakaś sprężyna, czy coś podobnego i że to niby trzeba wymienić...

Mam serwisową fotkę tego rozrusznika czy to sprzęgiełko jest na niej?: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aji4be...fifeidiz2h.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego jeszcze należy dodać rozszerzalność cieplną materiałów. W każdym razie pozostaje Ci wymiana sprzęgiełka... Tylko z tym może być problem bo nie raz trzeba rozbebeszyć cały silnik żeby się do tego dobrać (tak np. jest u mnie w siliniku Genesis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie brzmi to optymistycznie :notworthy: Jak będzie trzeba rozkręcać to prawie tak jakby cały silnik do remontu... Samemu sobie nie poradzę, ciekawe ile w warsztacie zawołają za taką naprawę?

Chyba powinienem już zacząć odkładać kasę... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem to sprzęgiełko...

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ostbv4...0xya4fj4x1.html

 

Myślicie, że da się to zregenerować, czy trzeba cały nowy element kupić... :?

 

P.S.

ZXRowcy odzywać się

Czuję, że nie ma zbyt wielu "ZXRowców", po cichu liczę jeszcze na "ZZRowców" i "GPZowców" silniki podobne... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupic nowe. Regeneracja ma uzasadnienie jak czegos nie mozna kupic w sklepie. A pozatym mozesz jakims sposobem zregenerowac to i okaze sie ze po pierwsze wyniesie Cie drogo, a po drugie moze dlugo nie wytrzymac i znowu bedziesz musial pol silnika rozbierac. Zobacz ile nowy bendiks kosztuje. Jezeli bedzie cholernie drogi to mozna pomyslec co z tym dalej robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie' date=' że da się to zregenerować, czy trzeba cały nowy element kupić[/quote']

Podjedź do Karola i Leszka z Motodoktorów z Ostródy. Gwarantuję, że cię nie zczeszą z kasy a na pewno dobrze doradzą. tel 646-40-35

Może faktycznie można coś jeszcze z tym zrobić... Na gębę nic nie zdziałasz. Trzeba rozebrać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...