Skocz do zawartości

MTX ZA 500zl


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisał qpa jak do remontu to sie nie oplaca bo włozysz tyle kasy że byś kupił pożdanego mtx-a a Jeżeli jest dobra to jasne że sie opłaca pod warunkiem że niebędziesz wyjeżdżał na drogi publiczne. Mtx to raczej dobry motorek jezeli sie o niego dba:) A częsci wiadomot o już japonia wieć troszke kosztują . No ale to nie simson):)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bez sensu :? tego bylo juz miliardy na forum ... Za malo informacji , nie napisales nawet czy silnik chodzi 8O A co do dokumentow to w tych czasach to juz norma :( Koles pojedzie do niemiec sciagnie 10 motorow za 500 euro bez dokumentow i sprzedaje :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy który rocznik :roll: Napisz czy ma silnik chłodzony powietrzem czy cieczą, czy ma okrągłą lampe z przodu? Jeśli tak to jest to stary model i raczej nie chodzą drożej niż 1000 zł. Jeśli to wersja R2 czyli najbardziej wypasiona to wtedy spokojnie 2 tysie jeśli w dobrym stanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to fajny miales model;]Kolega mial Mb z 85 Ten sam silnik co ty chlodzony powietrzem i gaznik 35 zasys i 18mm na cylinder juz:D i lecail nią 100:PJa Mam mtx wlasnie rozebralem ten silnik;]I powiem tak pod wzgledem wykonania MINARELI Są GORSZE:P:Ppo 1 wytrzymaly gruby wał,Lepiej rozwiązane sprzeglo,Zebatka Zdawcza na wieloklinie(Derbi Senda R te starsze mialy niektore jeszcze na klin), WAlek wyrownazający(HEh Jak rozbieralem silnik od Rx 94r to tego tam nie widzialem);]Jedyny minus to zeliwna tuleją i troszke niedopracowane uszczelnienie pompy wodnej:)Trzeba dbac o tamten Simering;]REszta ok Spoko silnik;]Moim zdaniem Taki MtX co ma blotniki od CR250 lepiej wygląda niz DT80 te do 94;]Wszystkie dT nie wiem czy zauwazyliscie mają Amputacje lewej owieki przedniej;]hehe pozdro:D

 

[ Dopisane: 02-01-2006, 22:12 ]

Niektorzy posiadacze Dt80 i sprzedający ją na alegro robią zniej niewiadomo jakie cudo;]Pisząc no ekhh ekhh :( ,,Sprzedam YamaheDT80 98rok"No ludzie gdzie w japoni robili Dt80lc2 w 98 roku jak producja tege modelu zakonczyla sie chyba w rok 94-95;]Albo Ktoś sie jara do mnie ze Dt ma 1KM wiecej od MtX ;]Śmiech na sali bo gosc juz mysli ze jest szybszy i mocniejszy;]Zapomina juz o przelozeniach i o tym ze dt jest prawie 10kg ciezsza i ma mniejszy moment obrotowy:P :P I zE on dal za Swoją dT 2500 tys zl a ja 1000:Dpzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

), WAlek wyrownazający(HEh Jak rozbieralem silnik od Rx 94r to tego tam nie widzialem);]

No bo to tylko moc zabiera a jednak w RX (tak samo jak w HM'ie) ona sie troche liczy :mrgreen:

Wszystkie dT nie wiem czy zauwazyliscie mają Amputacje lewej owieki przedniej;]

Seryjnie juz jej nie ma

 

Zebatka Zdawcza na wieloklinie(Derbi Senda R te starsze mialy niektore jeszcze na klin)

OIjjj cos mi sie wierzyc nie chce stary poniewaz zebatka zdawcza nie siedzi na stozku- tam zawsze jest wieloklin :P (klin by scielo)

 

A co do DT to kazdy ja kupuje i kocha bo jest popularna i przereklamowana. To nie motocykl terenowy... Jakbym mial 4000zł to bym wolal 2 MTX"y kupil albo 2 TS'ki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAlek wyrownazający(HEh Jak rozbieralem silnik od Rx 94r to tego tam nie widzialem)

 

Ale jest emijesci sw wersji RS sie go stosuje. wterenie tylko psuje efekt bo bez niego motocykl jes zywszy a wuruwnoważający przy 50-125 to on tylko nazwy jest.

"No ludzie gdzie w japoni robili Dt80lc2 w 98 roku jak producja tege modelu zakonczyla sie chyba w rok 94-95;]

96

 

]Albo Ktoś sie jara do mnie ze Dt ma 1KM wiecej od MtX ;]Śmiech na sali bo gosc juz mysli ze jest szybszy i mocniejszy;]Zapomina juz o przelozeniach i o tym ze dt jest prawie 10kg ciezsza i ma mniejszy moment obrotowy:P Wink I zE on dal za Swoją dT 2500 tys zl a ja 1000:Dpzdr

W cylindrze MTXa jest więcej miecha do wyszlifowania i po kilku zabiegach zbiera sie całkiem fajnie.

Niektóży Dtkowicze Pisza takie głupoty w ogoszeniach, zę az szkoda to czytac. np tu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M138609

Moc 20km :(

Pełna regulacja zwieszenia :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...