Skocz do zawartości

KOMBINEZONY SKÓRZANE?


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o dwuczęściowych kombi SUOMY? Jak mają się do Alpiny, Berika czy Arlen Nessa? Może polecicie jakąś inną markę, zaznaczam, że jeżdżę głównie po mieście. Cena jest ważna ale zależy mi też na jakości, przede wszystkim na tym aby kombinezon, już po ułożeniu się do danej sylwetki nadal zachowywał anatomiczne kształty a nie wisiał z każdej strony jak wór. Z góry dzięki za rady.

 

[ Dopisane: 01-01-2006, 20:07 ]

P.S. Przepraszam za zamieszczenie tego posta w tej rubryce ale było to odruchowe:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o dwuczęściowych kombi SUOMY?

Ładne :P kilku kumpli lata w nich i sobie bardzo chwali a jak się maja do kombi Arlena czy Alpinestars'a to sam musisz sobie odpowiedzieć na to zajebiś...ie ważne pytanie :? ...pod względem wyglądu bo skóra to jeden miot i pewnie robione w tej samej firmie w Chinach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to zajebiś...ie ważne pytanie

:-x i co się czepiasz człowieku !? zazdrość Cię zżera?ja nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie komentuj.

---

 

Mam porównanie tych kombinezonów i z nich wszystkich poleciłbym w kolejnosci od najlepszego

1.Alpinestar'a

2.Berik/Suomy

3.Arlen

 

Suomy jest z tego co pamietam nieco droższy..ale w niczym nie ustepuje alpinestarowi...to bardzo pożądna firma i goraco polecam ich kombi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-x  i co się czepiasz człowieku !? zazdrość Cię zżera?ja nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie komentuj.

Nie zazdrość :P miałem Dainese a teraz mam Arlena ale jakie to ma znaczenie :? Jakośc skór jest w zasadzie porównywalna więc w jego ręku jest wybor firmy i wzoru ...A po czym wnosisz i polecasz ten czy tamten :? Miałeś gleby we wszystkich i możesz powiedzieć coś konstruktywnego o danym modelu (grubość skóry,ochraniacze w newralgicznych miejscach z odpowiednio wytrzymałego materiału itd.)czy poprostu polecasz ze względu na gdzieś zasłyszane opinie i kolor pasujący do lansu :roll:

Polecam Dainese model K (przetestowany podczas nie jednej gleby)tylko ta cena prawie 1000E ale kombi naprawdę pięknie się trzyma i prezentuję

CIMG0175.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem, że to kiedyś powiem ale Norbi dobrze gada... 8)

 

bierz to co Ci się podoba i ma najlepszą cenę :!:

 

ciuchy firmowe takie jak Alpine, Spyke, Spidi, Dainese, Arlen ( Berik to prawie jedna firma ), Suomy itd...to właściwie wszystko prawie jeden... 8)

 

więc przy wyborze kieruj się tym jak się czujesz w danym kombi i czy Ci się podoba a nie rozważaniem czy Suomy jest lepszy od Arlena i jak na ich tle wypada Alpinestar...

 

pees. i nie kupuj AMX-a :P :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

 

...ja mam Suomy :( , jest to moje pierwsze kombi wiec porównania nie mam zabardzo do niczego , ale jest wygodne , super odszyte .

 

do jednej rzeczy sie moge przycepić ... miałem kombi ze wstawkami srebrnymi i sreberko złaziło .... ale gwarancja jest i mi wymienili bezproblemu ... teraz mam czarno szarego batmana :twisted: :P jestem zadowolony , tylko dopasowac kombi to nielada wyzwanie ... :? albo masz w tyłku wór albo znowu ledwo się mieścisz w barkach... :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wam sie gdzies obilo o uszy jaies wyprzedaze kombunezonow? Wiem ze w piasecznie w suzuki mieli 30% na Suomy ale to i tak dla mnei za wysokoa poprzeczka, w Hondzie Arlen Ness za 1999 i to juz calkiem fajna cena. Moze ktos jeszcze cos wyczail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. na ebaju można trafić jebitne okazje, jak masz cierpliwość to dokładnie wypytasz o wszystkie wymiary, przykład: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...bayphotohosting

mnie osobiście drzaźnią wzory kombinezonów, pstrokate, kolorowe, nabzdryngolone jak u pawianów podczas godów, dlatego zainwestowałem w to http://shop.motoport.de/product/n/MotoPort...products_id/183

oczywiście nie za takie pieniądze, tylko za 350 ojro. z kólmaksem. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...