Skocz do zawartości

simson sr51 zestaw tuningowy


Sikor_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po zalozeniu cylindra mnie wazne 60 czy 70 napewno zmieni sie chrakterystyka - bedzie odczuwalna moc dopiero od wysokich obrotow. Na wolnych bedzie odczuwalnie slabszy od 50'.

 

U mine było zupełnie odwrotnie. Na zetsaiwe 70 przy orginlanych kanałach zbierał sie z dołu duzo lepiej niz 50. Dopiero po dorobieniu 2 płuków stracił dołu ale to przecież normlane bo przesuwa sie charakterystyka mocy w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mine było zupełnie odwrotnie. Na zetsaiwe 70 przy orginlanych kanałach zbierał sie z dołu duzo lepiej niz 5
Dokladnie tak:PPrzeciez to wiadome tlok jest ciezki robi sie wiekszy momentobrotowy:P Tez tak mialem Dopiero po przerobkach stracilem dul ale nie drastycznie a zyskalem wiele wieksze obroty(cylinder 60cmm,wal S70):Ppozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiałem i niemam zamiaru mieć. Coś nie tak ?

nie.tylko aby zrobic tak simka jak pisales to jest niedosc ze kosztowne to i ciezkie do zrobienia

Kosztowne napewno. Za darmo nic niema. Czy ja wiem czy takie ciężkie do zrobienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma cylinder (rzt czy jakos tak) z kemotu za ponad 300zl' date=' 60ccm,gaznik bing, v-max 85km/h.[/quote']

 

JAk RZT to nie z Kemotu. Bo ten pieerwszy kosztuje kupe kasy. Te cylindty z kemotu sa kiespkiej jakości i naprawde trzeba tam sporo poprawiać zeby to jakoś chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że kemot chyba zaczą sobie nabijać tą nazwę bo wszyscy którzy kupili cylinder tuningowy z kemotu mają wybite RZT :notworthy:

Serio, czy jaja sobie robisz ? Chyba że RTZ wprowadziło specjalną serie dla polskich tjuninkofców :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no w sumie mozliwe i ze na tej 70 mocny jest dol bo w sumie wszystkie przerobki robilem w krutkim czasie:

nie zmienialem glowicy i na dodatek ja splanowalem (wieksze sprezanie)

Splanowalem cylinder z gory.

Zrobilem wypelniacze w wale.

I zalozylem mebrane (dzieki niej sprezanie jest najwieksze)

o odpalaniu "na pych" na 1 biegu mozna zapomniec

I w moim simku wogole nie ma mowy o mocy na dole. Ale teraz wszystkie nowe maszyny sa dosyc mocno wysilone i maja slabe doly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jeśli chcesz mieć naprawde dobrze stuningowany silnik to kup sobie niemiecki zestwa 50cc sport firmy RZT + gaźnik + tłumik + nowy wytrzymalszy wał. jest to koszt który się opłaca. kręci się on do 11500rpm i jest znaczący wzrost mocy jak i prędkości poszukaj sobie firme RZT www.rztpower.de/index.php. Polecam odwiedzić wszystkim tą strone naprawde frofesjonalny tuning nie tylko do simsona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

podniecacie sie tymi zestawami jak niewiadomo czym ja osobiscie 1000E bym nie wsadzil w simsona

i dla wielu te zestawy nie sa dostepne ( kasa i inne poboczne)

 

Witaj. Jeśli chcesz mieć naprawde dobrze stuningowany silnik to kup sobie niemiecki zestwa 50cc sport firmy RZT + gaźnik + tłumik + nowy wytrzymalszy wał. jest to koszt który się opłaca. kręci się on do 11500rpm i jest znaczący wzrost mocy jak i prędkości poszukaj sobie firme RZT www.rztpower.de/index.php. Polecam odwiedzić wszystkim tą strone naprawde frofesjonalny tuning nie tylko do simsona. Pozdrawiam

takie gadanie o dupie maryni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...