Skocz do zawartości

Fly Riders " Nuts From Sky "


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzialem Kuba ze kichy nie odstawisz ( w koncu moj imiennik jestes :P ), ale i tak mnie zaskoczyles!! Filmu na takim poziomie chyba na forum jeszcze nikt nie stworzyl heheh! Wykonanie bomba ( sa napisy koncowe, utwory wykorzystane i nie ma zbednych pie**ol!), muzyka no to wogole hardcore (wiedzialem ze bedzie A.O.K. <-- bardzo pasuje :mrgreen: ) no i Twoj FMX super! Jezeli mialbym sie do czegos przyczepic to ja do tych gleb dalbym jakas muzyke z kreskowki itp (cos takiego smiesznego), bo to poteguje brechty :D .

BRAWO!!!

 

BTW. Akcje z sianem byly najlepsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady :twisted: Nakolanniki to podstawa i nie tylko w Enduro ale czasami trzeba cos zrobic inaczej :P :] A w fmx to jest wlasnie wskazane :] Nie mow ze nigdy nie widziales jak panowie z metal mulishy i nie tylko lataja bez buzera koszulki itp z centralnie gola klata. A na filmie w tych krotkich portkach latał moj brat . Bylo strasznie gorąco a latac trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film extra, ale na 2:48 min łapie zwieche i nie idzie dalej, możecie mi napisać (najlepiej na PW lub GG : 7742350) jakich kodeków używacie?

mam to samo

na początku w ogóle nie odpalał, sciągnełem jakis tam kodek pierwszy lepszy ( :P ) to ogladałem tylko do 2;48 ale już bez dzwięku :|

piszcie tutaj, co sobie sciagac żeby chulało jak trzeba

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzeżeń :P:

- Hormon ta Yamaha jest na Ciebie za mała :D czekam na coś większego :twisted:

- czekam również na rampe :twisted:

- wielki + za to, że nie wycinałeś całkowicie odgłosów motocykli

- ogólnie film spoko i czekam na następny za rok z rampą i nową maszyną :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila skonczylem ogladac film i musze stwierdzic ze bardzo mi sie podobal :D Najlepiej mi latal na tych 2 kodekach . Brawo dla ciebie Kuba i powodzenia na przyszlosc :P (strach pomyslec co sie bedzie dzialo jak zmieni na lepsza maszyne :twisted: ) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kubuś ;) No ładnie Ci wyszedł ten filmik :D Nawet ze mną jest wstawka heheheh :mrgreen:

Kilka spostrzeżeń :):

- Hormon ta Yamaha jest na Ciebie za mała :) czekam na coś większego  :twisted:  

- czekam również na rampe  :twisted:  

- wielki + za to, że nie wycinałeś całkowicie odgłosów motocykli

- ogólnie film spoko i czekam na następny za rok z rampą i nową maszyną  :twisted:

Nom ja też czekam na coś większego wkońcu :>

Wielkie PoZdrO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...