Skocz do zawartości

KLX-Y ale te eRy


Rekomendowane odpowiedzi

mnie interesuje wersja 650 silnik podobny do KLR ale nie taki sam bo na fotach odrazu widac roznice ciekawe jak sie tym lata i czy naprawde wazy cos ok 130 kilo kiedys w komisie jak szukalem moto stal taki KLX ale za wysoki ledwo siegalem czubkami palcow :P a mam cos ok 175 cm wzrostu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje wersja 650 silnik podobny do KLR ale nie taki sam bo na fotach odrazu widac roznice ciekawe jak sie tym lata i czy naprawde wazy cos ok 130 kilo kiedys w komisie jak szukalem moto stal taki KLX ale za wysoki ledwo siegalem czubkami palcow Banghead a mam cos ok 175 cm wzrostu

 

Wresja R może tyle ważyć. Moj 250 R z połową baku wazy 116kg - ważyłem go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chodzi mi o wszystkie wersje pojemnościowe a szczególnie 300cc ale ogólnie o wszystkie

 

[ Dopisane: 02-01-2006, 17:03 ]

mnie interesuje wersja 650 silnik podobny do KLR ale nie taki sam bo na fotach odrazu widac roznice ciekawe jak sie tym lata i czy naprawde wazy cos ok 130 kilo kiedys w komisie jak szukalem moto stal taki KLX ale za wysoki ledwo siegalem czubkami palcow Banghead a mam cos ok 175 cm wzrostu

 

Wresja R może tyle ważyć. Moj 250 R z połową baku wazy 116kg - ważyłem go :P

 

 

 

 

A jak wysoko ma siodło ta twoja 250?

Bo mam jakieś 170cm i jestem napalony na max-a, na tego sprząta( jest atrakcyjny cenowo)

I mam jeszcze pytanie

Czy jest możliwość ustawienia ugięcia wstępnego na tylnym zawieszeniu??(ale myślę że jest)

Bo dzięki temu można parę cm zyskać

 

 

I dzięki za linki. ten niemiecki jest fajowy, bo ma dużo linków do innych stronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to KLR nie KLX one sie roznia i to bardzo wczoraj przegladalem fiszki silnika i mimo podobnego wygladu sa to zupelnie inne silniki i ramy cos jak polaczenie KLR 600 z 650

p.s dobra stronka sa nawet manuale do KLR 600 i 650

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s dobra stronka

 

Przyciągneła moją uwagę bo widać że kolo sam wszystko robi przy motocyklu i dłubie z pasją.

 

A ten zbiorniczek to mistrzostwo świata:

 

http://xd8ad0695.ip.e-nt.net/klr/murray/Ja...20'04%20006.jpg

 

Sam zakupiłem podobny zbiornik Acerbisa, tylko niestety nie będzie przezroczysty i jeszczę muszę na niego trochę poczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi z nami koles dr i ma taki zbiornik - chyba 16 litrow i mowi ze wykorzystuja go jako stacje benzynowa

 

Ten z fotki to ma ze 30 l. albo i lepiej, mój tylko 20l ,ale też fajnie bo orginał miał 12 i czasami brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi z nami koles dr i ma taki zbiornik - chyba 16 litrow i mowi ze wykorzystuja go jako stacje benzynowa

 

 

Ten z fotki to ma ze 30 l. albo i lepiej' date=' mój tylko 20l ,ale też fajnie bo orginał miał 12 i czasami brakowało.[/quote']

 

Nietesty w ciężkim terenie to przeszkadza manewrować ze względu na wilekość i mase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jedno jest bezsprzeczne - KLXy to niezniszczalne motocykle. No, może są jakieś wyjatki, ale większość tych egzemplarzy, ktore znam, powinny z czasem trafić do muzeów motoryzacji jako przykłady tego, czym powinien być wyczynowy motocykl eksplotowany do maksimum.

Mój KLX miał w ciągu 10 lat chyba 20 właścicieli. Nikt o niego nie dbał, nic przy nim nie robił. A jak go oddawałem, to do wymiany były tylko simmeringi na wahaczu, łożyska w kołach i rama do pomalowania, bo lakier odlazł w miejscach dla nóg :notworthy:

Także śmiało polecam KLXy. Właśnie zauważyłem, ze Strzałek też dosiada sofę. Taką samą zapychałem kilka miesięcy i spokojnie sobie ona w górach radziło (choć słabe toto, za to super wygodne).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...