Skocz do zawartości

Aerograf kasku - uwaga obrzydliwie się chwalę :P


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

OK, ponieważ sporo osób pytało, zamieszczam fotki kasku.

Aerograf wykonał nasz forumowy kolega Arkadiusz "Maverik" Tarnowski.

Miejsce wykonania - Brwinów k. Warszawy, tel. 022 729 51 03, 0694 150 895.

Czas wykonania: adekwanty do "pomysłowości" i zmian dokonywanych przez zleceniodawcę :D

 

Kask AGV RC5 Pro przed "operacją aerograf":

 

rc5proyellow8az.jpg

 

 

Kask po malowaniu:

 

resizeofaerograf704kv.jpg

 

resizeofaerograf717pt.jpg

 

resizeofaerograf726lm.jpg

 

resizeofaerograf732dt.jpg

 

resizeofaerograf747mi.jpg

 

resizeofaerograf769zc.jpg

 

resizeofaerograf790ll.jpg

 

 

I jeszcze kask Kowala, również praca Maverika:

 

resizeofaerograf632mh.jpg

 

resizeofaerograf649ad.jpg

 

resizeofaerograf672wd.jpg

 

resizeofaerograf699uf.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za ile maluje "Maverik" ale inni za kask życzą sobie 500zł

 

chyba przesadziłeś z tym 500zł :D ja malowałem aprilie rs 50 aerografem to za całą zapłaciłem coś koło 700zł. (nie pamiętam dokładnie), miałem namalowane na owiewkach z ob stron słońce Valentina Rossi i z przodu na owiewce rokgi od byczka :D heh :P , ja myśle że cena takiego pomalowania kasku nie powinna być większ niż 200zł. ILE TY DOMINIK ZAPŁACIŁEŚ???????

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ceny są różne. Zacytuję z maila Maverika: "powiem tylko tyle ze u ludzi zajmujacych sie tylko tym, taki kask w Wawie kosztowalby was ok 500-600 zl natomiast w Elblagu kolo 800 - pisze tu o aerograf.pl i aerograf.com.pl)".

 

My zapłaciliśmy mniej, ponieważ Maverik sam ogłaszam na forum, że "się nudzi", ma wolny czas i sprzęt. Więc podjęliśmy decyzję, żeby takie kaski sobie zafundować, wbiliśmy się w dobry termin, dostaliśmy dobrą cenę na same kaski dobrą cenę na aerograf.

 

Natomiast nie napiszę, jaka była ostateczna cena, ponieważ nie zamierzam wyznaczać Maverikowi polityki cenowej. Każdy aerograf jest inny, a cena niechybnie zależy od stopnia skomplikowania wzoru.

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa dot. kasku, obrzydliwie mi miło 8) Teraz właśnie wyjeżdżamy z chłopakami z Sokoła do Niechorza nad morzem na Sylwestra, a jutrro od rana śmigamy plażą do Niemiec, więc będzie okazja przetestować nowy garnek 8) :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...