Skocz do zawartości

Myślę, że warto kupić-HONDA MBX 80


Kuba Cz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wyrwalem MTXa Silnik po remoncie wlasnie przyszedlem z garazu i zlozylem skrzynie bo cap powymienial Wał.lozyska,tlok,pierscienie,szlif, anie zlozyl dobze skrzyni:DZamienilem sie za Simsona w stanie hmm no sami widzieliscie na filmach mocny bo mocny byl ale mial juz kartery do wymiany(powyrabiane gniazda) To sie zamienilem Z papierami:D A mbx Tez Fajna:) TE Silniki nie sa zle ludzie nienazekają jedyne co lubi paść to simering na pompce wodnej a tak to smiga;]Niby Trzeba wymieniac tlok co 10tys ;]Znam goscia co ma mbx od nowosci ma natluczone 22tys i dalej jezdzi na tych wakacjach byl nad mozem(450km w jedna strone) :D pozdrawiam :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Trzeba wymieniac tlok co 10tys ;]Znam goscia co ma mbx od nowosci ma natluczone 22tys i dalej jezdzi na tych wakacjach byl nad mozem(450km w jedna strone)  pozdrawiam

 

Heh lubie takich ludzi. Ten mbx mu teraz lata gorzej niż simak. Taki ból wydać 100zł w sezonie na tłok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jeździć tylko po bezdrożach (a myśle ze tak bo nie masz papierów a bez papierów to troche strach) to nie rób żadnych kierunków, silnik tylko tyle zeby chodził i dobijaj. ale jak dla mnie moto bez papierów to do orania pola sie tylko nadaje bo nigdzie więcej tym nie pojedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wyrwalem MTXa Silnik po remoncie wlasnie przyszedlem z garazu i zlozylem skrzynie bo cap powymienial Wał.lozyska,tlok,pierscienie,szlif, anie zlozyl dobze skrzyni:DZamienilem sie za Simsona w stanie hmm no sami widzieliscie na filmach mocny bo mocny byl ale mial juz kartery do wymiany(powyrabiane gniazda) To sie zamienilem Z papierami:D A mbx Tez Fajna:) TE Silniki nie sa zle ludzie nienazekają jedyne co lubi paść to simering na pompce wodnej a tak to smiga;]Niby Trzeba wymieniac tlok co 10tys ;]Znam goscia co ma mbx od nowosci ma natluczone 22tys i dalej jezdzi na tych wakacjach byl nad mozem(450km w jedna strone) :D pozdrawiam :D  :P

 

 

z tym ze enduro bez papieru jeszcze da sie jezdzic od biedy bo i tak po drogach sie nie poruszasz

zostaje tylko kwestia moralna, ja bym nie chcial sprzeta bez dokumentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko pokasuje posty które tu nie powinny być, a jak sytuacja dalej sie będzie tak rozwijać to temat trafi do oczyszczalni. Już jeden kolega ostrzeżenie dostał, więc reszta niech też nie przegina... ależ ja jestem groźny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam tez niedawno kupile honde mbx ale w stanie idealnym nic do roboty z papireami za 2500 zl. Mysle ze ci sie nie oplaca jak zrobisz to wszystko to wyniesie cie kolo 1500 zl jezeli chcesz wszystko zrobic super. to kupisz na chodzie z papierami moze nie w dobrym stanie ale ok powinna byc oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...