Skocz do zawartości

Części do kasków NOLAN, gdzie ??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ganiam od 3 lat w Nolanie N61 czarnym jak piekło :)

Co mogę o nim napisać.

To mój pierwszy kask do tej pory więc nie mam porównania do innych garnków.

Leży na głowie bardzo dobrze, świetnie się dopasował do kształtu głowy.

Szybka lubi sobie czasem zaparować na postoju, ale nie jest to jakoś strasznie uciążliwe. Wystarczy, że otworzysz nawiew na brodzie i sytuacja poprawia się. Poza tym są też nawiewy na czubku głowy. Szybka domyka się szczelnie, nic nie podwiewa pod nią. Waga kasku w normie czyli 1450g. Mógłby być trochę cichszy, dlatego na dłuższe trasy jeżdżę ze stoperami w uszach. Szybka po 3 latach zyskała trochę rys, ale nie wpływa to na widoczność. Sama skorupa po kilku upadkach i takich tam podobnych wypadków wygląda dobrze. Z zapięciem zatrzaskowym można dać sobie radę w rękawicach. Szkoda, że do prania można wyjąć tylko część środka, a nie całość. To chyba tyle.

Jakby co pytaj.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANIE CZY KTOS Z WAS WIE GDZIE MOGLBYM DOKUPIC MOCOWANIE SZYBKI Z LEWEJ STRONY DO KASKU NOLAN N92 PONIEWAZ ZGINELO MI PODCZAS JAZDY ZDJECIE JEST POD LINKIEM TAKE MOCOWANIE JAK JEST NA ZDJECIU W LINKU PONIZEJ JESLI KTOS WIE GDZIE MOGLBYM TO DOKUPIC TO PROSZE DAC MI ZNAC.

POZDRAWIAM

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b66cefe74ac1f4b.html[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zgubiłem mocowanie szybki w kasku NOLAN N 60 ,niestety jest to już starszy kask więc mam problem ze znalezieniem tego elementu.Nie udała mi się też próba kupienia kasku używanego za małe pieniądze ponieważ zalałem piwem laptopa :clap: i aukcja zakończyła się zanim go wyczyściłem ;)

Może ktoś ma coś takiego lub wie gdzie można to dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...