Skocz do zawartości

Części do kasków NOLAN, gdzie ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisaj miałem pechowy dzień pozyczylem kask od qmpla nolana N80 albo N60 (nie moge dokladnie)odczytać i nie wiem jakim cudem zgubiłem boczne mocowanie szybki,ten plastik który się przekręca żeby ściągnąć szybkę.Nie wiecie czy można coś takiego dostać???Bede mu musial kask odkupic jak tego nie znajde :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm

ja mam N80 i stalo mi sie dokladnie to samo - tez zgubilem ten plastik zaraz na poczatku uzywania.

Dostaniesz cos takiego. Ja znalazlem w jakims sklepie w Poznaniu (juz nie pamietam gdzie), ale Nolan ma w Polsce swoje przedstawicielstwo, sprobuj:

P.H.U. Motopol sp. z.o.o.

UI. Opolska, 39

42-600 Tarnowskie Gory

www.nolan.motopol.pl

[email protected]

 

no i glowna: www.nolan.it

mysle ze moga ci cos takiego przyslac, ale koszt moze byc spory.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka mieśięcy usiłowałem zamówic w Tarnowskich Górach w Motolpolu szybę srebrną lustrzankę do N81 i taki tam mają bajzel że do dzisiaj jej nie dostałem :D (a ile kasy na telefony straciłem...)Także nie polecam tego salonu w sprawach NOLANA!

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Najlepiej udaj się do punktu handlowego, w którym kask został zakupiony. Sprzedający kaski są zobowiązani posiadać <w ostateczności ściągnąć z magazynu w rozsądnym terminie> części zamienne do nich, takie jak wizjery czy plastikowe regulatory wlotu powietrza.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Groszek, Milosz, ale czy widzieliście takie szybki? Bo lekcje z Larssonem czy Googlami odrobiłem wzorowo. W tym przypadku są mi potrzebne konkretne adresy. "Oficjalni" mówią, że dostępne są tylko te przydymione, ale nie chce mi się do końca wierzyć.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hello.

Przymierzam sie wolnymi krokami do zakupu Nolana N61 w jakims ciekawym malowaniu , zdaje sobie sprawe ze taki kask kosztuje w ramach 500 zł - a teraz pytanie do posiadaczy , co mozecie powiedziec o tym kasku ( Cichy , wygodny , lekki itd ) ???

Jesli ktos moze zaproponowac jakis ciekawy (alternatywny) kask w ramach 500 zł to z checia poczytam o kazdej propozycji.

Dodam ze mam lazera lz6 i szukam czegos o niebo lepszego - tylko nie piszcie mi o ARAI itp bo mnie nie stac. Powiedzmy rozmawiamy na temat kaskow w granicach 500 - 600 zł (integrale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...