Skocz do zawartości

Kurs w katowicach


Mesjasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktos jakąś dobrą szkołe jazdy w k-ce?Taką w ktorej nie tylko naucze sie kręcić ósemki,ale też jak się nie zabić w czasie realnej jazdy...

Zależało by mi też na tym żeby mieli taki sam sprzęt jak w katowickim wordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Szukam szkoly jazdy na kat. A w Katowicach ew. okolicach bliskich, gdzie instruktorzy chetnie i starannie przekazuja swoja bogata wiedze poczatkujacym i ucza dobrze jezdzic, dodatkowo mile widziana mozliwosc pojezdzenia tez czyms wiekszym typu 500 czy 600 ccm. Chodzilem kiedys na kat. A. ale juz dosc dawno i napewno juz przepadlo. Czyli w skrocie godne polecenia szkoly jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lata temu z tego co pamiętam, a kursu nawet nie skończyłem tylko zrezygnowałem mając do wyjeżdżenia jeszcze kilka godzin, także chyba jednak przepadło.

 

Z tego co się orientuje nic Ci nie przepadło po prostu idziesz do instruktora który cię uczył i mówisz mu że chcesz dokończyć naukę. Kurs przepada dopiero po jakimś czasie (chyba 6 miesięcy) jak otrzymasz świstek o ukończeniu kursu więc śmiało możesz iść wznowić kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 lata temu z tego co pamietam, a kursu nawet nie skonczylem tylko zrezygnowalem majac do wyjezdzenia jeszcze kilka godzin, takze chyba jednak przepadlo.

 

Jeśli zrezygnowałeś, to pewnie z konkretnego powodu. Być może nie chcesz wcale wracać do tamtej szkoły, ale nic w przyrodzie nie ginie ;o) Jeśli kurs został przerwany w trakcie - może jeszcze uda Ci się wyegzekwować w byłej szkole parę złotych, szczególnie w sytuacji kiedy uregulowałeś pełną opłatę za kurs. Możesz odebrać z byłej szkoły kartę przeprowadzonych zajęć, odnowić badania i kontynuować szkolenie - już praktyczne (teoretyczne masz zaliczone) w innej szkole.

 

Jeszcze a propos przepadania". Gdybyś jednak uzyskał (lub ktokolwiek) zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, to ważność ukończonego kursu na prawo jazdy, po 01.07.1998 r., nie jest ograniczona czasowo.

 

Osobiście nie znam szkół w Katowicach. Możesz rozpytać się o http://www.motorkurs.pl/

Edytowane przez piecyk

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znam szkół w Katowicach. Możesz rozpytać się o http://www.motorkurs.pl/

 

Ja też nie znam, ale za to mam tam zaprzyjaźnionego egzaminatora COON jak chcesz mogę z nim jutro pogadać i może poleci jakiś ośrodek szkolenia na motor, pozdrawiam.

Edytowane przez futrzak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Osobiście nie znam szkół w Katowicach. Możesz rozpytać się o http://www.motorkurs.pl/

 

Polecam tę szkołę w 100% - sam robiłem tam prawko - zdane za 1-wszym razem - kurs prowadzą pasjonaci i uczą duuuuużo więcej niż tylko kręcenia ósemki. Uczą między innymi takich rzeczy jak przeciwskręt, awaryjne omijanie przeszkody, jazda na stojąco, jak hamować na poszczególnych typach motocykli itp. Jazdy są na dwa motocykle - instruktor na jednym a kursant na drugim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tę szkołę w 100% - sam robiłem tam prawko - zdane za 1-wszym razem - kurs prowadzą pasjonaci i uczą duuuuużo więcej niż tylko kręcenia ósemki. Uczą między innymi takich rzeczy jak przeciwskręt, awaryjne omijanie przeszkody, jazda na stojąco, jak hamować na poszczególnych typach motocykli itp. Jazdy są na dwa motocykle - instruktor na jednym a kursant na drugim.

 

o, i to jest argument! zapamiętać, korzystać - trzeba chwalić co dobre

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc!

Naprawde bardzo przydatne rady daliscie! Co prawda planowalem dopiero na wiosne robic, ale po przeczytaniu zadzwonilem tam gdzie bylem wczesniej i okazalo sie, ze prawdopodobnie bede mogl dokonczyc kurs i zdac prawko jeszcze w tym roku. Zdziwilem sie troche no ale jest taka mozliwosc mimo uplywu czasu, a zrezygnowalem ze wzgledu na splot roznych mniej i bardziej losowych wydarzen (zalamanie pogody, wyjazd, wydalem kase na inne cele niz moto). Namiar na tamta szkole tez sie przyda, bo widze, ze robia jakies kursy doszkalajace, to pewnie sie pokusze na wszelki wypadek jesli bede kupowal moto.

Edytowane przez coon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...