Skocz do zawartości

DR 600 dla 14 latka??


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ej jak masz 14 lat czy tam ile chłopaku masz prawo jazdy na krowę typu 600 czy tam 650 pojemności? Od tego trzeba zacząć. Zatrzymuje cię policja smacznym vento i co?? Ech.. uciekać nie warto na 100% albo zginiesz albo uciekniesz - wysoka cena moim zdaniem... w tym wieku 250-350 wystarczy tylko żebyś lejce na to miał ale to chyba za młodo... Mam już ponad 30-kę i już nie pamietam progów na prawko na moto - sorki :D myślę że to podstawa a trochę rozumku nie zaszkodzi żeby być w jednym kawałku... No i się zgadza ja moim NX 650 Dominatorem 4 bieg to nie pamiętam kiedy zapiąłem mój szwagier co miał 0 pojęcia to po osiedlu na 4 latał tyle że dla sąsiada by drugi wjazd zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... Ja ważę 60 kg i z podnoszeniem XT nie mam problemu. Nawet jak mi na nodze leżała. :roll:

Jednego dnia próbowaliśmy ze znajomymi podnoszenia XT i każdy dawał radę (głównie rówieśnicy). Ale był jeszcze koleś z gimnazjum, więc Twój przedział jak sądzę i dał radę podnieść. I to bez problemowo! No, ale inną bajką jest podnoszenie w szoku w terenie po glebie. Wtedy jakoś siły człowieka opuszczają.

 

A z błota XT wyciągaliśmy we trzech (był tylko przód zanurzony) i daliśmy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnoszenie w szoku w terenie po glebie. Wtedy jakoś siły człowieka opuszczają.

Hmm jak latałem kolegi krowiastym mtx'em to przy takiej lekkiej glebie miałem więcej siły i podniosłem go jak rometa....a normalnie tak łatwo nie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieść sprzęta to co innego a legalnie nim jeździć to co innego moim skromnym zdaniem jak ja miałem 14 lat to 650 pojemności nawet nie myślałem 250 pojemności to było szczyt marzeń. Bez urazy czasy się zmieniają i na 18-kę dostają Hayabusę ech może i to normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... Ja ważę 60 kg i z podnoszeniem XT nie mam problemu. Nawet jak mi na nodze leżała.  

Jednego dnia próbowaliśmy ze znajomymi podnoszenia XT i każdy dawał radę (głównie rówieśnicy). Ale był jeszcze koleś z gimnazjum, więc Twój przedział jak sądzę i dał radę podnieść. I to bez problemowo! No, ale inną bajką jest podnoszenie w szoku w terenie po glebie. Wtedy jakoś siły człowieka opuszczają.

Inaczej ma sie sprawa podnoszenia jak jest bloto i Ci sie nogi rozjezdzaja jak na lodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim;) Tylko moglibyście mi wypisać o jakie motory go wypytywać? Bo skoro ma coś sprowadzić ro musze wiedzieć co;) Poprawicie mnie jeśli sie myle lub coś dodajcie:

 

1.Kawasaki KDX 125

2.Aprilia RX 125

3.Honda CRM 125

4.Suzuki DR 350 oraz TS 125

5.Yamaha DT 125

6.Honda MTX 200

 

i WRE między tym gdzieś jeszcze

 

sądzicie że kotryś z nich bedzie dobry?(który?) a moze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie przemiłego pana jakie motocykle ma na stanie,czy tam niech sie zorientuje jakie moze spr. i wtedy nam napisz do czego jest Ci potrzebny motocykl,w jakich rocznikach one sa,jakie ceny.Tak to jest jakbysmy mieli Ci doradzic kupno butów których nigdy nikt z nas nie widział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym napisał jeżeli chodzi moją hierarchię tak:  

1. KDX  

2. WRE  

3. RX  

4. MTX 200  

5. TS 125  

6. DT 125  

7. CRM 125

A ja bym podzielil

1. KDX, WRE, RX

2. TS, MTX

3. DT

 

KDX, WRE i RX to naprawde bardzo zblizone sprzety! Zaraz mi ktos zacznie pisac ze MTX 125 jest gorszy od DT125. JEzdzilem tym i tym i MTX mi bardziej podchodzi takze to moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zalezy jakie roczniki porownujesz

Fakt :evil:

MIałem na myśli MTX125r2 ( http://bikepics.com/pictures/431007/ ) i tą nowszą DT'tke ( http://www.bikepics.com/pictures/363298/ )! Porownywanie tego starszego MTX'a na 2 bebnach z tą nową DT'tka byloby troche nie na miejscu (nie twierdze ze jest gorszy ale to jednak troche starsza konstrukcja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kuba jeździł na innym....na wersji RG z zawieszeniem przednim powietrzno olejowym i tylnią gazówką marzochhi.

Dokładniej tym:

http://www.bikepics.com/pictures/250649/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...