Skocz do zawartości

Błędy na egzaminie.


kris123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na kursie jeździłem ETZ 150,a na egzaminie - Mińsk 125. To była dopiero różnica. W MZ biegi wchodziły elegancko, a w Mińsku..... masakra. Chyba z 10 razy ruszałem i nie mogłem ruszyć bo mi gasł. W końcu egzaminator powiedział żebym "mocniej" włożył ten bieg, żebym był pewny że to jedynka. Jak wcisnąlem piętą to i ruszyłem bez problemu... (nie wiem co wcześniej wchodziło, ale jedynka to to na pewno nie była). Zdałem za 1 razem i sam byłem w szoku, przez długi czas.... że miałem farta i gość mi to zaliczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość joserodo
najechania na linię (nawet, jak nie najedziesz, a egzaminator powie Ci, że najechałeś tzn., że najechałeś)

 

Właśnie z tego powodu oblałem (drugi przejazd, za pierwszym mi zgasła z powodów wymienionych poniżej):

 

oblewaniu z powodu źle ustawionych obrotów na egzaminacyjnym motocyklu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy trzeba tą ósemkę przeejechac - i czy zaczyna się z miejsca znajdującego się w 8 czy spoza >>?? śa jeszcze jakies inne manewry które trzeba wykonac??

 

robisz slalom wjezdzaz w osemke robisz 5 razy osemke i wyjezdzasz slalomem - najczesciej nalezy to wykonac jesnym ciagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdalem za pierwszym razem ale egzaminator oblal 4 osoby pod rzad

pierwsze za to ze ruszajac jeszcze przed podjazdem nie rozejrzeli sie w prawo i lewo czy "nic nie jedzie" a kolejne osoby za osemke

co ciekawe oblaly osoby ktore czuly sie pewne a ja podchodzsilem do palcu na miekkich nogach ale udalo sie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do egzaminu trzeba podejść bezstresowo, bez nerwacji i spięć (hihi ale kto tak umie). Placyk nie jest taki straszny - na początku najlepiej spytać się zdających przed tobą na którym biegy najlepiej w ósemkę wchodzić, bo to jest najłatwij zawalić - a potem tylko rundka dookoła placu, ruszanie pod górkę, slalom między pachołkami i jesteśmy w dokmu. Znaczy się prawie - jescze miasto, ale to już małe piwo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem prawko 4 latka temu.

Kurs robiłem na mińsku 125, a egzamin na MZ 250 z 1979 r. Taka była wycheblowana, że bujało jak statku.

ósemkę robiłem na półsprzęgle i było super. Trudniej było na slalomie z migaczami, bo ta MZ miała włącznik po prawej stronie i w dodatku góra-dół. Raz zrobiłem żle przez te migacze i musiałem poprawiać.

Na mieście stała trasa, której oczywiście nie znałem i egzaminator mi miał mówić, gdzie mam jechać, ale słyszałem tylko jakieś trzaski. I ręką mi pokazywał.

Ale jakoś zdałem za 1 razem. 8)

Ale mnie zadziwili z tą MZ tropiczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A mi sie wydaje ze jest mocno, bo wlasnie pytam o to na co szczegolnie zwrocic uwage w Bialym.Co do datu strasznie nie lubie jak jakis temat wystepuje po 10 razy. Wole odgrzebac stary, moze przezyje reaktywacje, a zakladanie nowego to wedlug mnie wiekszy chaos. Szczegolnie zwazywszy na to ze jest to forum juz dosc obszerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo obiektywnie na to patrzac moge stwierdzic ze egzaminatorzy czepiaja sie nieraz szczegolow, ale nieraz to naprawde ludzie nie potrafia jezdzic. Jak ja zdawalem na kat A to z placu wypuscil 3 osoby z 8 zdajacych, ale jak te osoby nawet 1 "8" nie zrobily to o czym gadac. Egzaminator dal im druga szanse i znowu to samo. Takze nieraz trzeba sie puknac w piers i uczciwie przyznac sie nieraz do winy a nie zwalac wine na egzaminujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...