Skocz do zawartości

Moto - co kupić za około 700zł


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc muszę sie przygotować że jeśli nie zdołam kupić hondzika(skuter) od znajomego(z powodu uszkodzonej skrzyni) bede chciał szybko znaleźć jakieś moto a mam tylko 700zł.Więc powiedzcie co mogę kupić najchętniej jakies mb czy rd wogole jakies japonskie najlepiej tylko gdzie szukac i czy uda się kupic takie moto za taką kase??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do remontu z papierami za 900zł... taniej z papierami nie widziałem...

Enduromax kompletnego Simaka do remontu z papierami za 200zł kupił (oczywiście w Józefowie :) ) . Tak samo Yamahe DT80lc2 za 900zł chyba, zarejestrowana. Trzeba po prostu szukac w okolicy a nie na allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ktoś kupił Yamahe DT 125 za 700 zł. Ona była niby zatarta, ale wystarczyło oszlifować lekko cylinder z rdzy i złożyć. No i się później okazało, że nawet da się zarejestrować.

 

P.S. Jeżeli coś pokręciłem to popraw mnie Enduroguy. Chodzi mi o tego Bartka co go na torze spotkaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam' date=' ale ktoś kupił Yamahe DT 125 za 700 zł. Ona była niby zatarta, ale wystarczyło oszlifować lekko cylinder z rdzy i złożyć.[/quote']

Znam Kolesia :)

To Prawda

Kupił ją ze złomu i było bardzo fajnie dopuki nie uswiadomili mu ze wyrejestrowany pojazd= zezłomowany pojazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się rozejrzał za pierwszymi R1, rocznik tak koło 98-99 w końcu to już jest jakaś tam japonia, stara bo stara ale na początek wystarczy.... :)

 

A tak na serio to poszukaj jakiegoś Simsona w okolicy i nie szykuj się z takimi pieniędzmi na jakąś furę z Japonii bo nic z tego dobrego nie wyniknie.

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ją ze złomu i było bardzo fajnie dopuki nie uswiadomili mu ze wyrejestrowany pojazd= zezłomowany pojazd...

Ona jest zarejestrowana z tego co wiem, on ma nawet blache! Mam jakies fotki w akcji tej DT'tki na kompie :) . Aha i z tego co slyszalem to jak bierzesz cos ze zlomu to mozna potem sprzeta zarejestrowac jeszcze raz (dostajesz jakis papierek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...