Skocz do zawartości

Plastikowy zbiornik, a naklejki


Rekomendowane odpowiedzi

obecnie naklejone naklejki (które brzegami odchodzą) to nie są jakieś tam zwykłe, to są jakby to powiedzieć tylko do crossów i endurków, takie siatkowane, moje są chyba firmy Cemoto. Obecnie popodklejałem je przeźroczystą taśma klejąca żeby dalej nie odchodziły, jak narazie skutkuje ale wygląda paskudnie. Najlepiej byłoby jakims klejem to maźnąć, tylko pytanie właśnie jest jakim żeby sobie większego pasztetu nie na robić. :idea:

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 20:39 ]

dokładnie takie same jak te: http://www.cemoto.it/articolo.php?id=482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aha, myślałęm że pytasz o takie zwykłe napletki.

Nie wiem, może poszukaj jakiegoś w miarę elastycznego kleju, który da się łatwo złuszczyć w przypadku wymiany naklejek. W każdym razie odradzałbym wszelkiego rodzaju agresywnych klejów w stylu Kropelki.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduromaster napisał:

kolega jak miał sende-r to podkleił na klej szkolny i prawie 1' date='5 roku trzymało

 

 

daj spokój, czy ten post coś wniósł do wątku? Nawet nie skusze sie o próbe [/quote']

A czemu? Przeciez kolega sprawdzal i skoro trzyma to wiele nie tracisz. :) A klej szkolny jest o tyle dobry ze latwo go usunac. Moze jakas cienka tasma dwustronną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu? Przeciez kolega sprawdzal i skoro trzyma to wiele nie tracisz. :) A klej szkolny jest o tyle dobry ze latwo go usunac. Moze jakas cienka tasma dwustronną?

 

może i w Derbim to pomogło, ale jestem w 100% że nawet nie mam co otwierać szuflady. Te naklejki są bardzo sztywne do ich utrzymania potrzeba naprawde solidnej masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam kupic klej do butow taki przezroczysty (cos jak butapren ale o wiele mocniejszy i bezbarwny), 3ma naprawde super bo w koncu jest do klejenia elastycznych rzeczy w odroznieniu do kropelki, klej po wyschnieciu latwo oderwac tak jak sylikon po zlozeniu dwoch kap, jest nie widoczny i bardzo latwy do zdarcia przy odklejaniu naklejki, nie wchodzi w reakcje z plastikowym zbiornikiem. Produkuje go chyba firma Dragon kosztuje do 5 zl max. Przetestowane osobiscie i trzymaly sie naklejki 3 lata co dalej to nie wiem bo sprzedalem motor.

Pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...